W Krainie Deszczowców - Irlandia 2014

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
bachu
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: śr 11 cze 2014, 21:57
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3city/W-wa

Re: W Krainie Deszczowców - Irlandia 2014

Post autor: bachu » śr 20 sie 2014, 16:36

Niezła wyprawa :) . Respekt za ten przejazd do Londynu na raz. Ja sobie tego nie potrafię wyobrazić :P . Szkoda, że padł regulator :( . Myślałem, że może w Vitku już ten problem rozwiązali patrząc na aktualną technologię. Chyba, że jest to rzadkość i ty po prostu miałaś pecha?

Odnośnie wyjazdu, jakie mniej więcej są to koszta? Pomijając regulator :wink: .

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: W Krainie Deszczowców - Irlandia 2014

Post autor: jagna » śr 20 sie 2014, 17:03

Naprawa w belgijskim serwisie to dość istotny wydatek ;)
A tak poważnie to paliwo wiadomo - zależy jak kto jeździ ;)
Za prom PL-GB-PL zapłaciłam 34 GBP (ale podobno trafiłam na wyjątkową promocję), prom GB-IRL-GB 110GBP, za pole namiotowe jakieś 12euro/doba (+1/2 euro prysznic na coniektórych, na jednym trzeba było nawet płacić za prąd - 15min=1e), ceny jedzenia wyższe niż w PL 2x, paliwo 1,6e za litr w IRL, reszta krajów podobnie, noc w hotelu w dublinie przed wyjazdem 30 euro, ceny BB ok 35euro więc było trochę taniej, bilety na zamki, promy itp różnie od 5 do 20euro.
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

bachu
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: śr 11 cze 2014, 21:57
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3city/W-wa

Re: W Krainie Deszczowców - Irlandia 2014

Post autor: bachu » czw 21 sie 2014, 22:31

Eh, to chyba najpierw trzeba będzie objeździć bardziej przystępne cenowo miejsca :P . Dobrze, że VFR pali mniej niż się spodziewałem to chociaż tu dramatu nie ma :mrgreen: .

mlodytychy
teksciarz
teksciarz
Posty: 106
Rejestracja: pn 07 lis 2011, 17:09
Imię: Krzysztof
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: W Krainie Deszczowców - Irlandia 2014

Post autor: mlodytychy » pt 22 sie 2014, 09:10

No to wielkie gratki za ten wyjazd. Ja planuje cały czas Irlandie na moto ale to może przyszły sezon z racji tego że mam tam brata z chrześnica :)

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: W Krainie Deszczowców - Irlandia 2014

Post autor: jagna » pt 22 sie 2014, 22:57

Młody kupuj odzież z PCV i jedź, póki brat mieszka, bo z tymi emigrantami to różnie bywa :) A Irlandia jest naprawdę piękna, nawet jak pada :)
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

mlodytychy
teksciarz
teksciarz
Posty: 106
Rejestracja: pn 07 lis 2011, 17:09
Imię: Krzysztof
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: W Krainie Deszczowców - Irlandia 2014

Post autor: mlodytychy » sob 23 sie 2014, 17:08

jagna pisze:Młody kupuj odzież z PCV i jedź, póki brat mieszka, bo z tymi emigrantami to różnie bywa :) A Irlandia jest naprawdę piękna, nawet jak pada :)
Wiem że jest piękna byłem już kilka razy u niego ale samolotem ale pozwiedzaliśmy włąsnie Mohery,ogrody, połwysep Howth także tego mówić mi nie musisz :D ale trzeba troche pln-ów pozbierać na koncie i cos się kiedyś wymyśli a co do emigrantow to on już na stałe.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości