sobotnia wycieczka

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

sobotnia wycieczka

Post autor: PETER » sob 26 lip 2014, 22:09

Pojawiła się informacja ze jest zlot starych motocykli w Czersku koło Góry Kalwarii :lol: Wiec warto może zobaczyć trochę historii motocyklowej :D .W składzie Globi, Sliniak +Ania i ja + Siogu ruszyliśmy tak ok 12 - po drodze uczymy się że jeżeli ktoś ma prowadzić, to jedziemy za nim, a nie obok bo jeżeli będzie maił skręcić, to ten co jedzie obok nawet kierunkowskazu nie będzie widział i poleci prosto --całe życie sie człowiek uczy-- Na miejscu dowiadujemy się że wejście to 50pln od osoby , jak na obejrzenie trochę sprzętów to dla nas za drogo wolimy inaczej zużyć kasę. Pada propozycja jedziemy do Kozienic może coś będzie ciekawego, no i z ciekawych trafiły nam się fajne lody ,niestety mamy mało czasy bo obiecaliśmy wrócić ok 17 tej, wiec tylko lody i na obiad do Kazimierza Dolnego. Żeby było atrakcyjnie korzystamy z przeprawy promowej .W Kazimierzu krótki spacer i obiadek, a po wszystkim powrót do domu korzystamy z drugiej przeprawy promowej obieramy kierunek Radom -będzie szybciej w Radomiu tankowanie i tam się rozstajemy, ze względu na czas my z siogu ostrym tempem do domu :bye :evil: , a Sliniak i Globe normalnie w domciu jesteśmy ok 19 z minutami lekki poślizg :roll: Pogoda super żadnych złych niespodzianek i nakręcone 350 km ---super :lol:
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
śliniak290
klepacz
klepacz
Posty: 1842
Rejestracja: pn 07 cze 2010, 09:41
Model VFR: VFR1200F
Imię: Wojciech
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Re: sobotnia wycieczka

Post autor: śliniak290 » sob 26 lip 2014, 23:56

Było zajebi...... , km nakręcone , my pare minut później w domciu.
Najpierw naucz śmiać się z siebie , a potem śmiej się z innych !!!

bachu
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: śr 11 cze 2014, 21:57
Model VFR: RC36II
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3city/W-wa

Re: sobotnia wycieczka

Post autor: bachu » ndz 27 lip 2014, 13:09

W Czersku mogliście zobaczyć ruiny zamku :wink: . Byłem ostatnio w ramach zwiedzania rodzinnych stron i może nie jest duży, ale moim zdaniem warto. Pani przy kasie była do tego na tyle miła, że pozwoliła przechować motocyklowe graty w swojej budce :D .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości