jak co roku GRUNWALD

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

jak co roku GRUNWALD

Post autor: PETER » pn 14 lip 2014, 15:24

Kruciutko wyjazd w piątek po pracy i jesteśmy ok 20 .Na miejscu załatwiony nocleg przez kolegę DRobert i wszystko gra .Walki trwają do 23 super -tam się naprawdę naparzają .Sobota w oczekiwaniu na wielką bitwę spożywamy, celem degustacji, miejscowe nalewki o 15-tej bitwa i inne atrakcje do północy, miedzy innymi tańce z ogniem .Niedziela rano kawusia i gdzieś warto pojechać, to gdzieś okazuje się Dębkami nad morzem ,tam smaczny świeży halibut z frytkami kontrola czy dalej w morzu jest słona woda i niestety ale trzeba do domu .Byłoby głupio tak prosto więc wstępujemy do Malborka na kawę i na lody ,może to moto może wiek ,ale nudzą mnie autostrady i takim to sposobem do domu wracamy żółtymi drogami jesteśmy na miejscu ok 1-szej w nocy, ogółem zrobione w/g licznika 1010 km z czego w niedziele 730 było fajnie szkoda ze ma się tak mało czasu :bye
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

drobert
bywalec
bywalec
Posty: 42
Rejestracja: wt 20 mar 2012, 14:40
Model VFR: VFR 800 Fi 2000
Imię: Robert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: jak co roku GRUNWALD

Post autor: drobert » wt 15 lip 2014, 14:47

W przeciwieństwie do Petera ja byłem od środy. Chciałem wstawić kilka fotek, ale się nie udało. Pozdrawiam i do zobaczenia na Grunwaldzie już w większej grupie :bye
Robert

drobert
bywalec
bywalec
Posty: 42
Rejestracja: wt 20 mar 2012, 14:40
Model VFR: VFR 800 Fi 2000
Imię: Robert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: jak co roku GRUNWALD

Post autor: drobert » wt 15 lip 2014, 21:03

https://www.facebook.com/groups/168197754763/?fref=ts - można zobaczyć parę fotek i film
Robert

Awatar użytkownika
brat_be
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: pn 14 kwie 2014, 08:55
Model VFR: V-TEC '03
Imię: Sławek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa / Przasnysz

Re: jak co roku GRUNWALD

Post autor: brat_be » pt 18 lip 2014, 09:05

Swego czasu jeździłem tam co roku, a później jakoś zaniedbałem tą okolicę - trzeba wrócić do tego (chociaż ostatnio wszelkie plany wyjazdów wyjątkowo skutecznie psuje mi robota). W zasadzie to chyba ostatni raz tam byłem, jak jeździło się do Ostródy na "Zloty u Papy" (może niektórzy wiedzą, pamiętają? ;) ) - echhh, stare dobre czasy... :)

PETER, fajna relacja, normalnie jak dziennikarska :ok. Nie myślałeś czasem nad innym zajęciem - jakiś reporter, dziennikarz itp.? Dodatkowo ten "radiowy głos" - jak to Ci kiedyś ktoś, gdzieś tu pisał. ;)

Szkoda, że nie mogę obejrzeć zdjęć - bo nie posiadam "Twarzoksiązki", a na fejsie to bywam ale jedynie opalony...
V-TEC '03 od St@rego :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości