Propozycje ciekawych tras

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: Propozycje ciekawych tras

Post autor: puzon » sob 08 mar 2014, 21:03

mardok1980 pisze:i bądź tu teraz mądry hehe
Kwestia chyba dnia i trafienia np. Kubalonkę we Wiśle też można zdobyć trąc wszystkim co popadnie w tygodniu a w łikend będziesz się wlókł w sznurku aut i czoperów 8)

Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: Propozycje ciekawych tras

Post autor: belkot » sob 08 mar 2014, 21:43

Tez bylem na Harmancu wielokrotnie ale za kazdym nowym razem mam coraz bardziej negatywne nastawienie. Za duzy ruch jak dla mnie i nie tylko osobowki ale ciezarowki i autobusy. Pierdole dla mnie to za duzy hardcore. Oczywiscie pod wzgledem zakretow super. Ostatnim razem jak bylismy to gadalem ze slowakiem na moto. Powiedzial nam zebysmy uwazali bo rocznie ginie klika motocyklistow tutaj...

Awatar użytkownika
siwyR6
teksciarz
teksciarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 22 lip 2013, 13:45
Imię: Sławomir
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie -Zdrój

Re: Propozycje ciekawych tras

Post autor: siwyR6 » ndz 09 mar 2014, 08:36

Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża.

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: Propozycje ciekawych tras

Post autor: jagna » wt 11 mar 2014, 21:24

Ja byłam w Alpach Julijskich w Słowenii, w miejscowości Bovec są fajne drogi, np. na Mangart i do jeziora Predil, w szwajcarskich też byłam ale ich ceny i lenistwo to rozbój w biały dzień ;)
A na weekend majowy to polecam Tatry, niedaleko a parę miejscówek jest - z Obidową na dzień dobry, choć już podobno policja ma grafiki rozpisane jak na naszej biednej Kubalonce - na cały sezon:)
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
MEKU
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 73
Rejestracja: pn 28 paź 2013, 21:27
Imię: Darek
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Re: Propozycje ciekawych tras

Post autor: MEKU » ndz 07 gru 2014, 19:52

Alpy Julijskie, o których wspomina jagna to mega miejsce na wypad nie tylko motocyklowy. Tarvisio (Italia) -> Cave del Predil -> Bovec -> Kobarid -> Tolmin -> Most na Soci -> Podbro -> Bohinjska Bistrica -> Bohinjskie Jezero to tylko jedna z wielu malowniczych tras w okolicy, drogi dobre, ludzie przyjaźni. Mają niezłe wina i pyszne mięcho w grilla
Jak już się tam ktoś zapuści to polecam zwiedzić Kozljak (wodospad w okolicy Kobaridu), Tolmińskie Koryta (Tolmin), Bohinjskie Jezero, a trochę bardziej na południe Predjamski Grad (wbudowany w skałach kamienny zamek) i Jaskinię Postojną (pomimo tego, że to mega komercyjne miejsce jak nasza Wieliczka), Jaskinię Skoczjańską (moim zdaniem znacznie ciekawsze miejsce), stamtąd to już tylko żabi skok nad wybrzeże do Sistiany, a jak ktoś ma więcej czasu to i do Piranu.
Mają ciekawe znaki "motocyklowe"
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości