Uwaga na drogi po zimie

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
zachtomasso
teksciarz
teksciarz
Posty: 127
Rejestracja: wt 21 mar 2006, 16:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wołomin

Uwaga na drogi po zimie

Post autor: zachtomasso » sob 22 kwie 2006, 00:00

Postanowi?em pojecha? dzi? do roboty na moto. Rano lekki "hebel" ale szybko sie ociepli?o.

Po po?udniu Toru?ska, jak zwykle w pi?tek zawalona, ale uda?o si? jako tako mi?dzy pasami przelecie?.
No i niestety sko?czy?a si? stolica to i sko?czy?a sie cywilizacja.
Droga z Marek do Zielonki to po prostu masakra (kto bywa ten wie :) ). Nie do?? ?e asfalt sliski to jeszcze dziura na dziurze. Wi?c ostro?nie, powoli, omijam jedne dziury a wpadam w inne. :(
Przed rodnem przy Harleju mniej dziur wiec ju? lekko wyluzowany patrz?, ?e katamarany hamuj? wi?c prawa r?ka "myk" na hamulec i czuj?, ?e w u?amku sekundy prz?d zablokowany i lec? !!!
Nie wiem jakim cudem ,ale szybko pu?ci?em hebel, praw? nog? odbi?em si? od ziemi i wyprostowa?em. Ufff !!!
Nie wiem czy to piach, czy olej czy mo?e ten asfalt, kt?ry twardy jest jak kamie? i wy?li?gany jak cholera. Kufer mia?em troch? za?adowany wiec to te? moze odci??y?o prz?d (cho? to chyba troch? naci?gana teoria)

OK. To sobie popisa?em i juz mi lepiej. Dobrze, ?e sie odla?em przed wyjazdem bo mia?bym pewne pranie :(

A to wszystko po to, aby przypomnie? to, co pewnie sami widzicie na naszych drogach: zimowy piach (jako? kurde kiepsko od?nie?ali a tyle tego g...a pozosta?o) i zimny, ?liski, podziurawiony asfalt. Wie? jeszcze z miesi?c UWA?A? KURDE !!!
Ostatnio zmieniony czw 27 lip 2006, 00:10 przez zachtomasso, łącznie zmieniany 1 raz.
CB650F
był: VFR 750 F RC 24 '88 Hand Made Police Version :)

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » sob 22 kwie 2006, 01:03

dobrze ze nic sie nie sta?o, a u mnie dzi? przed blokiem pomalowani ?adnie wszystkie jezdnie...szkoda tylko ze cholera zn?w t? rewelacyjnie ?lisk? na kt?rej w deszcz juz nie do?? ze raz le???em na CB 400 to jak sie jedzie VFR to przy 5 km/h lepiej nogi roz?o?y?. ehhh oni chc? nas wyko?czy? :P

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » sob 22 kwie 2006, 10:11

ja nie mia?em tyle szcz?scia http://www.vfr.superhost.pl/ort/forum/v ... .php?t=884 , a moto dosta?o bardziej ni? mysla?em :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości