VFR 1200 wrażenia z jazdy i wymiana doświadczeń

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.

Moderatorzy: klosiewi, kiki, KolczyK, Falcon, Achmed

Awatar użytkownika
Aeternus
zadomowiony
zadomowiony
Model VFR: 1200F
Imię: Marek
województwo: pomorskie

Re: VFR 1200 wrażenia z jazdy i wymiana doświadczeń

Post autor: Aeternus » ndz 31 gru 2017, 11:07

Brzmi petarda, chociaz dla mnie komin musi jeszcze dobrze wygladac...

Awatar użytkownika
de Palma
teksciarz
teksciarz
Model VFR: 1200F, 400R

Post autor: de Palma » ndz 29 lip 2018, 13:04

Panie i Panowie,
zakładaliśmy ten wątek ponad 8 lat temu i miałem przyjemność być jednym z pierwszych użytkowników, który dzielił się wrażeniami z jazdy.
Wczoraj podjąłem decyzję, że czas na zmianę i egzemplarz, który budował ten wątek przed paru laty od dziś jest na sprzedaż. Wiele się przez ten czas nie zmienił, cały czas jest w idealnym stanie, niezawodny, zadbany, doinwestowany.
Pewnie by został u mnie na zawsze, gdyby nie to, że licząc razem z moimi synami parkujemy 5 motocykli w garażu i nie ma juz miejsca i środków na kolejny.
Będzie mi miło jeśli ktoś z Ownersów zdecyduje się użytkować go dalej.
Link do ogłoszenia na vfr-oc dla zainteresowanych:
viewtopic.php?f=85&t=26809

Awatar użytkownika
slimsky
Model VFR: 1200 FA
Imię: Jakub
województwo: małopolskie

Post autor: slimsky » wt 18 wrz 2018, 22:18

Doświadczenia z jazdy cudowne, rok w posiadaniu, pierwsza długa podróż z plecaczkiem za nami. Szybkie trasy to czysta przyjemność dla tego motocykla, jestem z niego bardzo zadowolony. Byłem na testowej jeździe VFR 1200 X DCT, bardziej stonowana, wygodniejsza, też bardzo mi się spodobała
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kawasaki ZR-7 '00 - było
Honda CBR600F '11 - było
Honda VFR1200FA '12 - jest
Honda VRF1200X DCT - chodzi po głowie :D

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Imię: PIOTR

Post autor: PETER » śr 19 wrz 2018, 21:31

o 1200 f nie mogę nic napisać bo nie posiadam a jazdy testowe mówią za mało o motocyklu natomiast posiadam vfr 1200 x crosstourer od roku no może trochę więcej bo kupiona 08 06 2017 udało się trochę pojeździć i wychodzi na to że do dziś zrobiłem ok 32000 km, jak na razie ciężko znaleźć złe punkty ,wbrew pozorom dobra ochrona przed wiatrem pozycja wygodna do znudzenia ale przebiegi ponad 1000 km za jednym przysiadem daje sie rade spokojnie można jeździć z pełnym obciążeniem plecak +3 kufry nie robi to na niej wrażenia owszem raczej to nie motocykl do przeciskania się w miejskiej dżungli ale tez można, jedyna wada to przepychanie, zbyt wysoko popłoszony środek ciężkości i trzeba się pilnować a i siły trochę potrzeba
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

ODPOWIEDZ