Sezon 2012 czas zacząć

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
majorww516
bywalec
bywalec
Posty: 24
Rejestracja: sob 15 paź 2011, 13:20
Imię: Wiesiek
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok

Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: majorww516 » sob 17 mar 2012, 20:40

Witam wszystkich
Moja propozycja może jakieś recenzje z pierwszych pogodnych dni w 2012r.
17-03-2012 dziś pogoda super jak na nasz teren i pierwszy wyjazd, Honia błyszczy w słońcu adrenalina poziom max, 170 km po mieście, lotnisko i takie lepsze drogi. Ostatnie wsłuchiwanie się w pracę silnika czy po zimie nic mu nie dolega (grypa, angina, zapalenie płuc). Kierowcy aut jeszcze śpią snem zimowym (może o nas całkowicie nie zapomnieli). Głowy spacerowiczów na znany nam dźwięk obracają się w naszym kierunku (czy to dobrze czy źle?). Wiaterk jeszcze jakiś nie ten ale i nie zabardzo dolegliwy. Co tu jeszcze gadać to trza poczuć i już. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Awatar użytkownika
Buła
klepacz
klepacz
Posty: 1747
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 08:49
Imię: Marcin
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Kontakt:

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: Buła » ndz 18 mar 2012, 07:33

Ja wczoraj nawinołem pierwsze 50km na koła,cieplutko i fajna pogoda,trzeba sobie troszeczkę odruchy poprzypominać ale ogólnie super.Pierwsza fotka z tego sezonu i pierwsza fotka VFR na tle śniegu :D ,normalnie banan jest do tej pory.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wszędzie dobrze ale na VFR najlepiej :)


1Była VFR 750-90r
2.Była VFR 750-96r
3Była VFR 800FI-99r
4.Był CBR 1100 XX-1997r
5.Była VFR 800 Fi-1999 r.
6.Jest CBR 900 RR Fireblade 98 i 99r+Varadero 1000 2006

yogi
Posty: 1
Rejestracja: śr 25 sty 2012, 09:01
Imię: Zbyszek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: yogi » ndz 18 mar 2012, 11:49

Witam.
Ja zrobiłem pierwsze 100 km.Myślałem że mój repsolek będzie pchał na lewą stronę tak z przyzwyczajenia(od początku w Irlandii),ale dał rade.Posłuszna bestyjka.Pierwsza jazda z plecaczkiem,który uczy się współpracować.I muszę pochwalić swoją Żoneczkę.Po prostu jest super pod każdym względem.
Dzisiaj też ruszamy,bo szkoda pogody i wolnego czasu.Życzę wszystkim bezpiecznej pierwszej po zimowej jazdy.Oby nigdy więcej nie było artykułów o śmiertelnych wypadkach naszych kolegów.
Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Żeton
klepacz
klepacz
Posty: 1162
Rejestracja: czw 25 cze 2009, 17:38
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bronisławów / Warszawa
Kontakt:

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: Żeton » ndz 18 mar 2012, 14:37

A ja zrobiłem w piątek pierwszą taką dłuższą trasę około 240 km a tak to jak troszkę słoneczko przyświeciło to się przewietrzyło moto. I jak zawsze wielki fan i banan na gębie :mrgreen:
Ale kurcze na trasie da się zauważyć że niestety kierowcy o NAS nie pamiętają i nie patrzą się w lusterka :(
Nie ma obcych wśród Błękitnych Rycerzy, są tylko niespotkani przyjaciele. "There are no strangers, only friends you haven't met. RIDE WITH PRIDE

WNUK
Posty: 5
Rejestracja: ndz 03 kwie 2011, 20:58
Imię: MARCIN
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: RADOMSKO

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: WNUK » ndz 01 kwie 2012, 20:36

Witka .Udalo mi sie pyknąc juz setunie w tym sezonku ale ze tak powiem w kolo komina RADOMSKO BELCHATÓW KLESZCZOW ale zawsze to cos. Dwa tygodnie temu nastawilem sie wna cos dluzszego ale furka juz prykla w cpn i ladowanko poszlo w powietrze.Alernatorek i regulatorek poszedl do wymanki. Dwa dni remontku i w niedziele tescik i setunia pykla JAK narazie jest ok .POZDROWIONKA

Awatar użytkownika
Zając
klepacz
klepacz
Posty: 1018
Rejestracja: sob 06 sie 2011, 15:10
Imię: Dariusz
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Hanna

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: Zając » pn 02 kwie 2012, 14:07

Już prawie tysiączek nawinięty korzystało się z ciepłych dni, a na razie pogoda nas nie rozpieszcza i nie zapowiada się na najbliższy tydzień by coś się zmieniło w tej kwestii.
LWL 74HN

Kolega_PL
pisarz
pisarz
Posty: 466
Rejestracja: ndz 22 lis 2009, 09:45
Imię: Adam
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: Kolega_PL » pn 02 kwie 2012, 14:35

WNUK pisze:Witka .Udalo mi sie pyknąc juz setunie w tym sezonku ale ze tak powiem w kolo komina RADOMSKO BELCHATÓW KLESZCZOW ale zawsze to cos. Dwa tygodnie temu nastawilem sie wna cos dluzszego ale furka juz prykla w cpn i ladowanko poszlo w powietrze.Alernatorek i regulatorek poszedl do wymanki. Dwa dni remontku i w niedziele tescik i setunia pykla JAK narazie jest ok .POZDROWIONKA
:shock: masakra...znaczy masakrunia ;)
Adam

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: Groszek » pn 02 kwie 2012, 14:49

majorww516 pisze: jak na nasz teren i pierwszy wyjazd, Honia błyszczy w słońcu adrenalina poziom max, 170 km po mieście, lotnisko i takie lepsze drogi. Ostatnie wsłuchiwanie się w pracę silnika czy po zimie nic mu nie dolega (grypa, angina, zapalenie płuc). Kierowcy aut jeszcze śpią snem zimowym (może o nas całkowicie nie zapomnieli). Głowy spacerowiczów na znany nam dźwięk obracają się w naszym kierunku (czy to dobrze czy źle?). Wiaterk jeszcze jakiś nie ten ale i nie zabardzo dolegliwy. Co tu jeszcze gadać to trza poczuć i już. Pozdrawiam i do zobaczenia
ja pierdykam :nausea

Awatar użytkownika
majorww516
bywalec
bywalec
Posty: 24
Rejestracja: sob 15 paź 2011, 13:20
Imię: Wiesiek
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białystok

Re: Sezon 2012 czas zacząć

Post autor: majorww516 » pn 30 kwie 2012, 10:34

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s ... =ls&num=10[/googlemap] sorki pomyłka nie tu wkleiłem

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości