Samotnie na motorze przez Europę

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Samotnie na motorze przez Europę

Post autor: mors » śr 07 mar 2012, 07:51

tak się zastanawiam - na pierwszym zdjęciu wyraźnie widać, ze więcej zakrętów jest w lewo :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
salwaman
teksciarz
teksciarz
Posty: 111
Rejestracja: wt 11 paź 2011, 21:42
Model VFR: Fi 800
Imię: Mateusz
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Samotnie na motorze przez Europę

Post autor: salwaman » śr 07 mar 2012, 16:44

mors pisze:tak się zastanawiam - na pierwszym zdjęciu wyraźnie widać, ze więcej zakrętów jest w lewo :biggrin
Fakt, przejrzałem swoj materiał i zdecydowanie w lewo jest wiecej :biggrin

Powiem Ci ze droga to byla impreza dla Ciebie 8) No ale grunt ze jest o czym opowiadac!
planujesz cos na ten sezon?

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: Samotnie na motorze przez Europę

Post autor: mors » sob 17 mar 2012, 10:38

ta wyprawa warta była każdych pieniędzy :biggrin porównywalna to z GaBasem w dwa motki w 2007 do Szkocji - a tam na miejscu MadziX i Tomek. Z kraszem Gabika i łataniem motocykla śrubami M12 i taśmą makgeywerką :biggrin Gaba kręcił film zwykłą cyfrówką przyklejoną taśmą do owiewki - zajeb.ste filmy wyszły.

Jak pisałem - wymiana amorka w końcu bezkosztowo bo Honda wszystko pokryła, a lekko zmienione plany to nie katastrofa.
Za prawie nową oponę w Getyndze zapłaciłem z wymianą i wyważeniem 15 euro - a ponieważ wykupiłem przed wyjazdem assistans to miałem bezpłatny apartament na 3 dni w luksusowym hotelu - można było zrobić imprezę na 20 osób tyle było miejsca :biggrin
Ponieważ opona skończyła mi się w sobotę po południu. Musiałem czekać do poniedziałku bo w sobotę i niedzielę niemiec nie arbaeituje.
Z przykrością stwierdzam, że w przeciwieństwie do francuzów niemcy potraktowali mnie o niebo lepiej.

Sam szef FIRMY przyleciał obejrzeć moją zjechaną oponę, mówił (po niemiecku) "szajse mogłeś się na tym nieźle wyłożyć" :biggrin
Chciałem wymienić tylko przód na Michelina Pilot Road 3, ale powiedział że nie da mi inneJ opony na przód niż jest z tyłu - bo to NIELEGALNE :biggrin
To mówię ze wymieniaj obie - a on ile mam czasu bo od reki nie ma michelinów i musi sprowadzić.
Mówię, ze najchętniej pół godziny bo od wczoraj powinienem być w Polsce, a on na to, że ma używkę taką jak mam na przodzie co pół godziny była na mootocyklu, sam poleciał do magazynu, przytargał gumę, która była zupełnie nowa tylko lekko brudnawa po małej przebieżce.
Pytam czy jego czytnik przyjmie elektroniczną kartę bo po zakupach we francji cienko u mnie z gotówką i lecę na rezerwie :biggrin a on, że w ogóle nie ma czytnika ale to będzie kosztować 15 euro :biggrin
Tyle miałem :biggrin
To szef woła do mechanika - zostaw ten niemiecki szajs i bierz się za motocykl kolegi z Polski :biggrin zaprosił mnie na kawę, pytał o trasę którą zrobiłem, za 20 minut słyszę, że moja piękna wyjeżdża na próbną przejażdżkę w nowym kapciu. Zapłaciłem, wyściskałem się z germańcem usłyszałem żee życzy szerokości :biggrin i pognałem do domu.
A potem dostałem jeszcze zdjęcie z fotoradaru pod Karlinem - na 50 miałem 60 :oops: i powiesiłem sobie je w kiblu bo Straż Miejska i Gminna nie miała wtedy prawa karać za przekroczenie prędkości zarejestrowane fotorejestratorem :biggrin

A plany na ten sezon?

Islandia i Wyspy Owcze :biggrin dosyć ambitnie chyba :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Buła
klepacz
klepacz
Posty: 1747
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 08:49
Model VFR: VFR 800 FI
Imię: Marcin
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Kontakt:

Re: Samotnie na motorze przez Europę

Post autor: Buła » ndz 18 mar 2012, 07:25

No fajna przygoda,a plany na ten sezon tez fajne,powodzenia,ja mam w głowie pomysł na Czarnogórę we wrześniu,chętny ktoś :?:
Wszędzie dobrze ale na VFR najlepiej :)


1Była VFR 750-90r
2.Była VFR 750-96r
3Była VFR 800FI-99r
4.Był CBR 1100 XX-1997r
5.Była VFR 800 Fi-1999 r.
6.Jest CBR 900 RR Fireblade 98 i 99r+Varadero 1000 2006

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: Samotnie na motorze przez Europę

Post autor: Diego » ndz 18 mar 2012, 21:18

salwaman pisze:Gaba kręcił film zwykłą cyfrówką przyklejoną taśmą do owiewki - zajeb.ste filmy wyszły.
Morsicho a może ,bez przypadek so jakes linki do tych filmów. Obejrzałbym sobie jakiś melodramat....przed snem,żeby misie ładne sny śniły. :biggrin :biggrin
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
salwaman
teksciarz
teksciarz
Posty: 111
Rejestracja: wt 11 paź 2011, 21:42
Model VFR: Fi 800
Imię: Mateusz
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Samotnie na motorze przez Europę

Post autor: salwaman » pn 19 mar 2012, 10:00

mors pisze: A plany na ten sezon?

Islandia i Wyspy Owcze :biggrin dosyć ambitnie chyba :biggrin
Pojechalbym z Toba, bo widze ze sporo przygod Cie spotyka :biggrin
Tez bym zobaczyl ten filmik. Jak masz, udostepniaj :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości