TOR KOSZALIN

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
slimak
klepacz
klepacz
Posty: 1135
Rejestracja: pn 05 sty 2009, 19:25
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ROBUŃ okolice Kołobrzegu

TOR KOSZALIN

Post autor: slimak » sob 04 cze 2011, 22:35

Byłem 1 raz chodź mam 40km i powiem ze mega fajnie tor dość krótki jazda na 2 i 3 biegu opony przód i tył pozamykane podnóżk przeszlifowane ale na kolano nie zszedłem, fajnie się bawiłem i gorąco polecam taką zabawe następnym razem zamontuje jakąś kamerke i będzie co pokazać
ZKL

Awatar użytkownika
Narwany
pisarz
pisarz
Posty: 339
Rejestracja: pt 18 lip 2008, 22:33
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TOR KOSZALIN

Post autor: Narwany » ndz 05 cze 2011, 10:59

W kwietniu przejeżdzałem przez Koszalin i przypadkiem trafiłem na ten tor, niestety byłem puszką.... jednak po paru okrążenia gokartem, micha mi się śmiała od ucha do ucha, więc na moto to pewnie jeszcze lepsza zabawa.. tylko tor nie jest za szeroki i za bardzo na kolano chyba nie da radę tam się pobawić... ale ogólnie bardzo przyjemny, podjazdy zjazdy wszystko co można chcieć żeby się trochę pobawić... :)
Kto w młodości głupim nie był, Ten na starość nie zmądrzeje !!!

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: TOR KOSZALIN

Post autor: figaro » ndz 05 cze 2011, 11:28

slimak pisze:Byłem 1 raz chodź mam 40km i powiem ze mega fajnie tor dość krótki jazda na 2 i 3 biegu opony przód i tył pozamykane podnóżk przeszlifowane ale na kolano nie zszedłem, fajnie się bawiłem i gorąco polecam taką zabawe następnym razem zamontuje jakąś kamerke i będzie co pokazać
slimak, skontaktuj się z Arturo lub Oczkiem.
W poniedziałek mają być w Koszalinie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Roberto
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 73
Rejestracja: wt 29 cze 2010, 08:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Białogard

Re: TOR KOSZALIN

Post autor: Roberto » czw 16 cze 2011, 14:08

Byłem we wtorek 14 czerwca. Pojechaliśmy razem ze szwagrem (CBR 600) i chociaż nie jest to tor typowo na motocykiela to i tak zabawa jest pierwyj sort!
Na kolano nie zszedłem, chociaż podobno niewiele brakowało (jak to stwierdził mój szwagier), no i laczka też nie "zamknąłem". Ale jeszcze się nauczę...
Generalnie warto się wybrać i pojeździć, poza zabawą można nieźle "zapoznać się" ze swoją maszyną.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości