DZWON OSTATNI

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

DZWON OSTATNI

Post autor: SOWA » wt 27 mar 2007, 08:26

Podobno wczoraj na warszawskim Żoliborzu jeden z naszych został na jezdni. Jechał na czymś czerwonym i trafił centralnie w jakąś dużą puszkę. Czy ktoś wie coś więcej?

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » wt 27 mar 2007, 09:03

O kurde, to lipa. Ale mówiąc "jeden z naszych" masz na myśli ownersów czy motocykliste jakiegoś innego ??

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » wt 27 mar 2007, 09:05

Jeżeli to o tym mówili w radiu to ja tylko wiem tyle: "Chłopak 22 lata, od miesiąca prawojazdy, zginął na miejscu" ... [*]

Awatar użytkownika
Krajan
klepacz
klepacz
Posty: 1273
Rejestracja: ndz 04 cze 2006, 22:59
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krajan » wt 27 mar 2007, 09:49

Ja pierd.ole !!!!! Bez komentarza.

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 27 mar 2007, 13:51

już mi się nawet kląć nie chce. [*]

W zeszłym roku wracałem puszką od Warki i leżał chłopak na jezdni po starciu z tirem. Już Go nawet nie reanimowali.
Wasyl też wspominał, że chłopak miał dzwon w Łomzy i leży w szpitalu. Podobno nie jest tak źle.
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » wt 27 mar 2007, 15:05

prawko od miesiaca...........
a czym jechal,przepraszam??
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » wt 27 mar 2007, 17:17

smutne ale prawdziwe, wypadki motocyklowe sa i beda i zaden przepis ani zadne kontrole tego nie zmienia, mozna jedynie wszystkim zyczyc aby nie byly grozne w tym watku jednak chlopak nie mial szczescia

inna sprawa jest fakt ze zaczynamy nowy sezon co za tym idzie bardzo duzo niedoswiadczonych lub zwyklych "kozaczkow" zacznie rozwalac sie na ulicach, ludzie naogladaja sie glupot w TV lub filmow w internecie i mysla ze jak kupia motocykl to juz sa zajebisci, kazdemu wydaje sie ze szybka jazda czy zrobienie gumki to buleczka z maselkiem, strasznie to jest przykre i wielu z nich zaplaci za to najwyzsza kare, jest tez pozytywny aspekt tej sprawy bedziemy mieli tanie czesci do naszych maszynek jesli cos z tych po wypadku zostanie

najwiecej wypadkow bedzie wlasnie w stolycy bo i ludzi u was wiecej i ruch bardziej natezony, wszyscy nowi beda sie roztrzaskiwac w miescie bo przeciez pokupowali motocykle zeby sie na miescie polansowac, doswiadczeni i osoby stale w temacie wola wyleciec w jakakolwiek traske pociac winkle czy po prostu nawinac jak najwiecej km
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

Awatar użytkownika
Klarkson
pisarz
pisarz
Posty: 366
Rejestracja: pn 06 lis 2006, 17:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Post autor: Klarkson » wt 27 mar 2007, 19:58

Fabiq pisze:jest tez pozytywny aspekt tej sprawy bedziemy mieli tanie czesci do naszych maszynek jesli cos z tych po wypadku zostanie
Chłopie, jestes zalosny !
Klarkson

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » wt 27 mar 2007, 19:59

LukeVFR pisze:prawko od miesiaca...........
a czym jechal,przepraszam??
Zgadzam sie z zadanym pytaniem.
Fabiq pisze:jest tez pozytywny aspekt tej sprawy bedziemy mieli tanie czesci do naszych maszynek jesli cos z tych po wypadku zostanie
No teraz to Fabiq pojechałeś :confused

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » wt 27 mar 2007, 21:40

[*]
przykro.... :cry
eh....niestety mroczny aspekt naszej pasji ciągle o sobie przypomina...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » wt 27 mar 2007, 21:52

Fabiq faktycznie pojechał po bandzie, ale czytając całego posta chyba widac ze nie życzy nikomu by sobie zrobił kuku. Fakt jest taki, ze sporo wypadków, szczególnie tych śmiertelnych jest w wykonaniu ludzi nie mających praktyki, a za to ułańską fantazję ... Ile sie czyta "na motorze kolegi" (specjalnie motor piszę !) czy "nie miał prawa jazdy". Zazwyczaj akcja w stylu "daj sie przejechać", zero instynktu, a potem zonk ze na szafie jest 200 a nie 80 jak w Polonezie. Życzę wszystkim (i sobie) bezywpadkowej jazdy, wyedy nie będzie potrzeba części ...

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » wt 27 mar 2007, 21:56

I mnie się zdaje, że Fabiq za daleko pojechał. Ale to przecież stary rockers więc nie rozumiem dlaczego to zrobił.
A co do wczorajszego krasza to wiem tyle, że z parkingu przy cmentarzu na Wólce W. wyjeżdżał Sprinter. Tam jest łagodny zakręt i prawdopodobnie zza tego zakrętu wyskoczył właśnie ten moto. Jeśli leciał za szybko, (a tam można się rozpędzić, gdy się nie myśli), to nie miał czasu na reakcję i reszta poszła wg schematu. Trafił między szoferkę a pakę. Podobno nie było co zbierać. Mój znajomy akurat tam był i gdy z daleka zobaczył czerwony zbiorkik natychmiast zadzwonił i spytał: Żyjesz? Ja żyję, ale tamten już nie żył. Nie wiem jakie to moto i kto to był. Myślałem, że może ktoś z was wie.

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » wt 27 mar 2007, 22:13

Miałem taka sama akcja kiedys, jak uszłyszałem, ze w centrum sie zabił ktos na zileonej XJ 600. Szybki tel. do kumpla (ten sam kolor, moto, okolica). Nie odbiera ... Nerwy sie włączyły, ale po chwili oddzownił.

Przykro bardzo, ktokolwiek by to nie był .... :sad:

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » wt 27 mar 2007, 22:22

SOWA pisze:I mnie się zdaje, że Fabiq za daleko pojechał. Ale to przecież stary rockers więc nie rozumiem dlaczego to zrobił.
Oj kurde tak bez pomyślunku napisał, przecież sam jeździ i nie chce żeby komukolwiek sie coś stało a nawet jak sie ktoś rozwali to nie musi sobie czegoś zrobić czy zabić, a sprzet i tak na części moze iść. I tak to należy czytać!!! Klarkson wyluzuj, TYlko sie czepiasz wszystkich-każdego słowa normalnie jakbyś jakimś guru był!!!!! :killer ja tma Cię nie znam osobiście, ale bez przesadyzmu. Swojadrogą przestroga dal wszystkich kierujących. Mi też ostatnio BM-ką wymusił ale sie uratowałem bo szybko nie leciałem. Sku...wiele puszkarze!!!! :twisted:
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » wt 27 mar 2007, 22:40

Daniel VTS pisze:Oj kurde tak bez pomyślunku napisał
Toteż nikt go nie linczuje. Tak to odbieramy, jak niezręczna wypowiedź. Nie mam upoważnienia od kolegów do wyrazania opinii w tej kwestii, ale tak mi sie wydaje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości