pierwsza ofiara sezonu 2007

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

pierwsza ofiara sezonu 2007

Post autor: mors » czw 08 mar 2007, 09:20

Pierwsza? - i mam nadzieję ostatnia ofiara sezonu 2007

poniedziałek - mała rozgrzewka 150km, temp. 3C, wilgotno, jakoś nic mi nie wychodzi (może oprócz włosów :biggrin )

wtorek - kumpel zaprasza do domku nad jeziorem około 80km od trójmiasta, temp.3C, bardziej sucho - dojeżdżam na moto – droga rewelacja, ostatnie 50metrów pod stroma górę, błotniste koleiny, pośrodku mokra trawa. Na dole zostawić nie chciałem bez opieki -nawet nie było gdzie. W połowie górki stwierdzam, nie jest dobrze - VFR to chyba nie jest enduro (ale nigdzie na Forum tego nie napisali), dupką rzuca na błocie i ratując przed glebą – prawym nadgarstkiem utrzymuje prawie cały ciężar. Ja utrzymałem, ale nadgarstek nie :mrgreen: .
Nie wiem jak podjechałem pod górę i jak zjechałem potem na dół – pamiętam jak wracałem. Po twardym nie było już tak źle tylko łapa napindalała.
A konował łapę w gips na 2 tygodnie – chyba go poje.ało? To mógł mi lepiej pavulon wstrzyknąć.

To może ku przestrodze – zaczynajcie tak ostrożnie, powolutku z rozgrzeweczką, a potem już jak każdy uważa :biggrin .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » czw 08 mar 2007, 09:24

Morsie to nie rozgrzałeś nadgarstka w domu ?? :shock: :razz:

A tak poważnie to współczuję, tylko z tym gipsem to uważaj bo wcale nie jest taki dobry. Nie zapomnij o rehabilitowaniu później nadgarstka.
Systematyczność daje efekty. :biggrin

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » czw 08 mar 2007, 09:29

mam receptę na okład z młodych piersi i oczywiśnie mam zamiar wykorzystać, ale czy odkrecenie 200razy rolgazu rano w południe i wieczorem przez 6 miesięcy to wystarczająca rehabilitacja? (za moją głupotę?)


KUPIĘ:

wózek boczny do VFR, albo nożyce do zdejmowania gipsu :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
mucha
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: czw 14 wrz 2006, 10:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: tpb

Post autor: mucha » czw 08 mar 2007, 12:09

Morsie wcale nie jestes pierwszy. Ty masz poprostu powikłania zewnętzrne, a ja wewnętrzne, bo mam od tygodnia grype pomotocyklową. Ale to fajna taka grypa z drugiej strony jest. Czujesz sie jak na moto przy 200 bez kasku, oddychać za bardzo nie mozesz, oczy łzawią i gluty lecą. :hooray
VFR wszystko przetrzyma.

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » czw 08 mar 2007, 12:16

chyba zaczynam miec to samo po wczorajszym.... :/

ale zaraz skad Ty mozesz wiedziec jak jest na moto przy 200kph...??!!
Ostatnio zmieniony czw 08 mar 2007, 16:12 przez Lucek, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » czw 08 mar 2007, 14:36

własnie stjuningowałem gips (jest polimerowy to dało rade)- za pomoca szlifierki kątowej skróciłem go o 40% przez co mozliwość kręcenia manetą wzrosła o 50 %.
Wywaliłem z niego katalizator tylko nie wiem gdzie podłączyć Power Commandera.

Do jutra poczekam - trudno. A jak pogoda dopisze to od jutra zaczynam rehabilitacje nadgarstka. Też chcę załapac tę grypę pomotocyklową
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » czw 08 mar 2007, 21:22

Tak grypa pomotocyklowa, ciekawe czym sieto leczy?? Pwenie śmiganie na moto w koszulce na krótki rękaw przy ujemnej temperaturze. Mnie jeszcze nie odpuściło. Kaszel męczy jak cholera, a jeździc sie chce :razz2
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

Awatar użytkownika
doyar
klepacz
klepacz
Posty: 826
Rejestracja: czw 22 cze 2006, 00:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Uć siti

Post autor: doyar » czw 08 mar 2007, 23:17

mors pisze:... poniedziałek - mała rozgrzewka... wtorek - kumpel zaprasza do domku... .
Co Ty, Mors jestes Ku*wa - rencista, emeryt? W Twoim wieku? A do pracki nie laska? PKB podnosic, wzrost gospodarczy napedzac, sile nabywcza pieniadza pompowac??? Boga w sercu nie masz? Takimi wyznaniami w oczy zapie*dalajacej klasy spolecznej ciskac??? Przeciez ja Ci zazdroszcze!

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pt 09 mar 2007, 07:47

generalnie - praca mnie męczy i nudzi. Jedyny wymierny pożytek z pracy to przelew

po wtóre - w tym kraju jest tak zaje.iste bezrobocie, że jak jeszcze ja się za coś wezme to przecież wzrośnie bardziej - no nie mogę tego zrobić memu ukochanemu rządowi. Toż te giganty intelektu ciężko harują na opadający wskaznik bezrobocia - jak ja im tak moge kłody pod nogi?

Wskażniki, siła nabywcza, PeKaBy to wszystko piękne, ale zostawiam to wszystko Wam młodym - przecież wiem, że Was to kreci :biggrin

przyznam, że też lubię zapier.alać, ale nie na państwówce od 7 do 15 tylko na moto :biggrin czego i Wam zyczę

Ale teraz już zupełnie poważnie - mam tyle różnych zainteresowań, ze zwyczajnie czasu na prace nie starcza :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » pt 09 mar 2007, 08:12

mors pisze:ze zwyczajnie czasu na prace nie starcza
Chyba musze nad takm czymś popracować. Podoba mi się :biggrin

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » pt 16 mar 2007, 20:15

Mors ! życzę szybkiego zrośnięcia nadgarstka. tak czytałam Twoją opowiesc i przypomniała mi się moja ostatnia genialna wycieczka vfra gdzie przypadkiem zapędziłam się w góry , a tam górki z błotem i wszystko co możliwe, kamienie,owce, woda..prędkosc przelotowa 30 km /h, vfr pomimo zimna zagotowana, i tak sobie myślałam - kup sobie enduro dziewczyno! jechałam z duszą na ramieniu bo nie chciałam zakonczyc sezonu na 2 przejazdzce :razz2
Obrazek

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 19 mar 2007, 13:36

Dzięki MadziX,
lepiej żeby się nie zrósł - bo czym bym rollgaz odwijał :biggrin
gips już usunięty - nawet stjuningowany ograniczał możliwości Jacko-wej rehabilitacji. Rano, w południe i wieczorem odwinąć rollgaz po 200 razy, albo i 400. SKUTKUJE!!!
Boli coraz mniej - tylko piwo musze podnosić lewą ręką, ale w tej Anglii to wszystko się robi lewą stroną :biggrin .

Też się nad enduro zastanawiam bo przy wszystkich zaletach naszych VFRek tego akurat nie robią najlepiej.
Będziesz we Wdzydzach? Pliiiiis :evil
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości