nigdy nie wiesz czy wrocisz w jednym kawalku

Miałeś jakaś niezłą akcję i chcesz sie podzielić? Chcesz opowiedzieć o swojej wyprawie? Dawaj dawaj.
J43
pisarz
pisarz
Posty: 413
Rejestracja: wt 03 mar 2009, 11:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: xxx

Post autor: J43 » pt 18 wrz 2009, 12:47

Numer rejestracyjny swietnie widoczny.
Moze by tak zglosic wykroczenie?

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pt 18 wrz 2009, 13:53

jak ktoś kiedyś powiedział - "na motocyklu w mieście czuje się jak żyd w okupację"

ciepła sytuacja - co gorsze większość z nas ma takie stosunkowo za często... :shock:

Awatar użytkownika
maciek 800
klepacz
klepacz
Posty: 579
Rejestracja: ndz 17 gru 2006, 12:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Raszyn

Post autor: maciek 800 » pt 18 wrz 2009, 20:11

Fuck coś w tym jest. :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piszol
klepacz
klepacz
Posty: 655
Rejestracja: ndz 22 kwie 2007, 10:35
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Piszol » sob 19 wrz 2009, 09:00

Jak takie coś widzę to %#@^% nie ma wytłumaczenie :evil:

J43 pisze:Numer rejestracyjny swietnie widoczny.
Moze by tak zglosic wykroczenie?

Dokładnie kolega kolegi kierował motocyklem zeby za prędkość sie nie dowalili jakaś mała nauczka by była na przyszłość zanim następnym razem kogoś zabije lub resztę życia zniszczy !!!
Jeżeli uczynisz komuś przysługę, to jesteś od zaraz trwale za to odpowiedzialny.

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » sob 19 wrz 2009, 11:35

...jak to mówią, Pan Bóg kule nosi, ale takie sytuacje dają naprawdę dużo do myślenia,

Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » sob 19 wrz 2009, 13:58

tak sie wlasnie zastanawiam czy anonimowo nie podeslac fragmentu filmu na komende, tylko ze juz raz musialem sie tlumaczyc za jakis filmik wtedy sie udalo a teraz nie bardzo chce mi sie robic sobie klopotu
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Post autor: Diego » ndz 20 wrz 2009, 00:36

W nawiązaniu do Fabikowej "przygody"
http://www.youtube.com/user/fddevnull?g ... YBzrJrlMSg

Awatar użytkownika
kruhy
klepacz
klepacz
Posty: 642
Rejestracja: czw 05 cze 2008, 22:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów(okolice)
Kontakt:

Post autor: kruhy » ndz 20 wrz 2009, 01:05

o ja pier***le :shock:
chociaż widząc co dzieje się na drogach nie dziwi mnie to, ale szokuje dalej
Honda jest lepsza od wielbłąda bo wielbłąd to turysta i nie lata 300 ;]

Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » ndz 20 wrz 2009, 01:54

no coz. nie wiem co sie dzieje bo jakis pech mnie przesladuje, ostatnio akcja z filmiku a dzis wyladowalem w rowie bo gosc puszka na srodku drogi wykonywal manewr zawracania, niestety mialem zamontowana kamere ale nie wlaczone nagrywanie i nie mam filmu, takiej akcji jeszcze nigdy nie mialem, uniknolem zderzenia kosztem wjechania do rowu, musze kupic jakies zasilanie na kablu podloczne pod moto bo bateryjka za slaba na zbyt krotko starcza.. kurde szkoda bo ten film bylby juz naprawde ewidentnym przykladem na bezmyslnosc puszek, nie dosc ze wbilem sie w row to jeszcze mi gosc nabluzgal, nie moglem moto z rowu wyciagnac dobrze ze jakis inny sie zatrzymal i mi pomogl, ten pobluzgal a zamknal sie dopiero jak mu powiedzialem ze mam wszystko nagrane a dyskutowac bedziemy w sadzie, oczywiscie kiedy zapytalem go dlaczego chcial mnie zabic odpowiedzial ze sam chcialem sie zabic bo jechalem bardzo szybko, mialem 40 km/h odpuscilem duzo wczesniej bo widzialem go ze cos moze odwalic podejrzanie wolno jechal i zbyt blisko krawedzi jezdni, predkosc dozwolona 90, odpowiedzialem ze wszystko mam nagrane i predkosc tez bardzo dobrze widac, mowie spotkamy sie w sadzie tam bedziesz mogl dyskutowac, zona na niego sie wydzierala ze malo co mnie nie zabil...ehhhh szkoda gadac, od dzis smigam z kamera non stop wlaczona, szkoda ze nie mialem czasu na dluzsza rozmowe z gosciem ( patrz obiciem mordy ) bo spieszylem sie na slub kolezki na ktory zreszta sie spoznilem
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

Awatar użytkownika
Sylwio
klepacz
klepacz
Posty: 1159
Rejestracja: sob 09 lut 2008, 00:58
Imię: Sylwester
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Sylwio » ndz 20 wrz 2009, 06:37

Pech albo i nie pech. Dobrze że cało z tego wyszedłeś. A z kolesiem należało dłużej pogadać, może chociaż dotarłoby do niego kto jest winiem.
"A ty siej. A nuż coś wyrośnie. A ty - to, co wyrośnie - zbieraj. A ty czcij - co żyje radośnie, A ty szanuj to, co umiera..."

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości