[ RC24 ] Temperatura silnika

GRZECH
bywalec
bywalec
Posty: 35
Rejestracja: śr 10 sty 2007, 18:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ZIELONA GORA
Kontakt:

[ RC24 ] Temperatura silnika

Post autor: GRZECH » sob 13 sty 2007, 18:57

Tak sie zastanawiam jaka jest wlasciwa temperatura w moim modelu bo u mnie strzalka delikatnie wchodzi na normal i dalej ani drgnie. Jakie powinny byc wskazania i jake sa roznice zima i latem.Zakres normal jest dosyc spory i nie wiem czy nie traktowac go troszke z przymruzeniem oka.Gdzies czytalem ze mozna poznac przegrzany silnik po odglosie pracy myslicie ze to prawda jesli tak to jak sie objawia przegrzanie.Pozdro
ps.kolejne durne pytanie nie :biggrin

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » pn 15 sty 2007, 13:02

W takich temperaturach zwenętrznych jakie są teraz czyli około +5 C to raczej nie wejdzie ci w trasie na połowę skali normal. W trasie będzie raczej na początku normal. Co innego jak wjedziesz do miasteczka, wtedy powinno być raczej na połowie.
Przynajmniej ja u siebie tak mam.
A co do odgłosów przegrzanego niech sie bardziej doświadczeni wypowiedzą.

kemal
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: ndz 06 sie 2006, 20:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wloszczowa
Kontakt:

Post autor: kemal » pn 15 sty 2007, 18:51

Jedynym odglosem jaki mi sie udalo zaobserwować to wlączający sie wentylator nic poza tym. Często latem w mieście się wlącza wskazówka rośnie a silnik pracowal zawsze tak samo! Przynajmniej w mojej.

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » pn 15 sty 2007, 19:32

Ja teżdże teraz i mi trzałeczka tylko z 1-2cm drgnie do góry i tyle, nie zależnie od tego czy miasto czy traska. za zimno jest żeby się grzało sprzecidło, co innego latem pewnie bedzie, to się zobaczy
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości