problem

Awatar użytkownika
łukaszpolanek
pisarz
pisarz
Posty: 230
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 20:27
Model VFR: był vtec, jest cbrXX
Imię: Łukasz
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna

problem

Post autor: łukaszpolanek » śr 11 lut 2015, 14:29

witam,dzis wymienłem płyn chłodniczy, zalałem pod korek,do zbiornika pod max, odpaliłem moto i pierwsze co po około minucie obroty wzrosły do 4 tys i utrzymywały sie tak z minute,pozniej spadły do normalnych na ssaniu czyli okolo 2 tys, dodam ze moto nie odpalany od około miesiąca, a pozniej sie dopiero dziwnasytuacja zdażyła,mianowicie wentylator sie włączył dopiero przy około 110 stopniach ,działał kilka sekund i sie wyłązył ,pozniej temperatura wzrosła do koło 115 i wentylator sie nie włączał, pomyslałem ze moze ukłąd zapowietrzony ,wyłączyłem silnik i bez myslenia popusciłem korek na chlodnicy, o poparzonych palcach nie wspomne ;) i takie pyatnie czy faktycznie mogł byc zapowietrzony i [rzez to wentylator sie nie włączył ?? czekam teraz az ostygnie zeby dolac płynu który wywalił przez ten korek

Awatar użytkownika
bob_1984
bywalec
bywalec
Posty: 27
Rejestracja: sob 14 gru 2013, 19:31
Model VFR: RC46A
Imię: Łukasz
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Re: problem

Post autor: bob_1984 » śr 11 lut 2015, 15:01

Myślę że ten temat powinien Ci pomóc. Nie ma co się rozpisywać jak wszystko było już we wcześniejszych tematach ;) pozdro
Motocykl Bogiem, Jazda nałogiem. Benzyna to podstawa i możliwość latania ;)

Awatar użytkownika
łukaszpolanek
pisarz
pisarz
Posty: 230
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 20:27
Model VFR: był vtec, jest cbrXX
Imię: Łukasz
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: problem

Post autor: łukaszpolanek » śr 11 lut 2015, 15:29

zapowietrzony byl , wentyator juz chodzi jak powinien :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość