GPS, navi garmin zumo 550/660 vs tomtom rider 2nd

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

GPS, navi garmin zumo 550/660 vs tomtom rider 2nd

Post autor: Shoov » czw 14 sty 2010, 22:23

Ktoś jest oblatany w temacie tych nawigacji? konkretnie chodzi mi o porownanie garmina 660 z tomtomem 2nd, jak wyglada na tych nawigacjach zapis śladu, projektowanie trasy na kompie i wrzucanie jej do navi bo to mnie najbardziej interesuje.
Cenowo to praktycznie to samo, garmin ma mp3 playera, tomtom tylko jakies czytadlo do ksiazek, zumo 660 ma wiekszy ekran, z kolei tomtom ma w zestawie sluchawke do kasku.
Wiem że tomtom ma jakiegoś planera na stronie na ktorym mozna zaplanowac traske tylko nie wiem czy mozna ja wrzucic na navi.
Na garmina podobno można wrzucic coś z google maps. Ktos wie jak to wszystko działa w praktyce?

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » pt 15 sty 2010, 11:14

Można wszystko zrobić.... mniej lub bardziej legalnie :mrgreen: Kup sobie navi pod względem urządzenia a nie map... mapa to już wredy net i działaj. Jak chcesz bardziej sprecyzowanych danych to wal na PW
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
Wojtek86
klepacz
klepacz
Posty: 724
Rejestracja: czw 21 maja 2009, 00:13
Imię: Wojtek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ziemia Oświęcimska
Kontakt:

Post autor: Wojtek86 » pt 15 sty 2010, 22:16

Do ceny garminów należy doliczyć koszt słuchawki bluetooth której nie ma w zestawie. Obiło mi się o uszy (tylko plotki) że jak kupować ZUMO to tylko 550, bo w 660 jest jakaś kicha.

Mnie osobiście ogólnie nie pasuje interface garminów. Dlatego kupiłem ridera2.

PS. Poszukaj na forum. Było kilka tematów o nawi.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości