nawigacja - auto/moto

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
brylek22
klepacz
klepacz
Posty: 551
Rejestracja: pt 31 gru 2010, 20:28
Model VFR: RC46 98r
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WBR/TSA/było kiedyś LU

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: brylek22 » ndz 02 lut 2014, 20:41

dixon pisze:gniazdo w miejsce tej czarnej zaślepki znajdującej się nad nakrętką górnej półki.
tak chciałem zrobić, ale żadne z dostępnych gniazd nie wchodzi zamiast tej zaślepki,

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: magik » ndz 02 lut 2014, 21:46

A co powiecie o larku? Lark 35.

Awatar użytkownika
smukly
Posty: 18
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 17:38
Model VFR: 800 fi 2001r
Imię: Grzegorz
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Oslo

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: smukly » ndz 02 lut 2014, 22:53

Myślę że za taką cenę to naprawdę ciekawa opcja. W zestawie uchwyty do moto i auta! :D Ja mam Larka w samochodzie i sobie bardzo dobrze radzi. Łatwo można odblokować i wchodzi Automapa . trochę długo łapie sygnał GPS , ale ja mam starszy model. Ogólnie polecam. 8)
Nie wiem , nie umiem , nie znam się...zarobiony jestem...

Awatar użytkownika
Boczek
bywalec
bywalec
Posty: 47
Rejestracja: wt 21 cze 2011, 00:39
Model VFR: RC46
Imię: Michał
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: Boczek » pn 03 lut 2014, 15:45

magik pisze:A co powiecie o larku? Lark 35.
Gdzieś od pół roku mam Larka freebird (czy jakoś tak),kupiłem go tuż przed wyjazdem na wakacje na które mnie doprowadził bez większych problemów.Niestety,w drodze powrotnej zaczął gubic sygnał i ogólnie dziwnie się zachowywac.Okazało się że ekran odkleił się od obudowy,po powrocie poszedł do reklamacji,wrócił naprawiony i póki co jest ok.Jeśli wierzyc facetowi w sklepie,pierwszy raz się spotkali z taką usterką i generalnie nikt na te Larki sie nie skarży.Nie używam go jakoś mega często ale jak dla mnie jest całkiem spoko.

P.S Moja navi używana była tylko w samochodzie,więc nie wiem jak się sprawdza na moto.

Awatar użytkownika
brylek22
klepacz
klepacz
Posty: 551
Rejestracja: pt 31 gru 2010, 20:28
Model VFR: RC46 98r
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WBR/TSA/było kiedyś LU

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: brylek22 » pn 03 lut 2014, 16:18

Ja mam latka 50.3 już z 4-5 lat, jak narazie zero problemów

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: magik » pn 03 lut 2014, 20:18

No dzięki za opinię, czy ktoś ma tego 35? Chodzi mi o prozaicza, ważną sprawę. O mocowanie, jak to z nim jest czy gdzieś upchnie się na VFR? Czy trzeba dorobić. Jeśli trzeba dorabiać to w sumie każda mi podpasi, więc nie będę się szczypał ze specjalną na motor. Ponieważ głównie zależy mi żeby wgrać AM. Szczerze to najlepszy produkt z jakim miałem okazję współpracować i juz nie chcę żadnych zamienników czy to moimi czy tomtoma czy garmina. Jeśli chodzi o Polskę to zależy mi na AM co do zagranicy nie mam, aż takiej praktyki.

Awatar użytkownika
trol88
bywalec
bywalec
Posty: 29
Rejestracja: ndz 13 paź 2013, 17:51
Model VFR: v-tec
Imię: Pawel
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrkow tryb

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: trol88 » ndz 09 lut 2014, 10:54

nabyłe i ja larka za 50 zl ;) od zanjoego kilka prób juz było ;) defakto w aucie ale do celu doprowadza bez probleu ;) za taka kase :roll: ino teraz mocowanie do moto :evil:

Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
Model VFR: vtec
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: belkot » pn 10 lut 2014, 12:46

Ja uzywałem AM za granica i pierdole wiecej nie chce jej widziec na oczy. Syf pierwsza klasa. Teraz jezdze na IGO primo i jest gitara. Ani razu mnie nie zawiódł no moze poza cyklicznym nierozpoznawaniem ulic jednokierunkowych :evil:

Jesli chodzi o mocowania to tu masz fajny sklep i jak umiesz troche pomyslec to zlozysz sobie porzadny uchwyt bez problemu. http://www.playextreme.pl/konfigurator

Awatar użytkownika
trol88
bywalec
bywalec
Posty: 29
Rejestracja: ndz 13 paź 2013, 17:51
Model VFR: v-tec
Imię: Pawel
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrkow tryb

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: trol88 » śr 12 lut 2014, 12:09

czesc lark sprawdzony smiga ;) a o to i mojego autorstwa mocowanko :roll: co sadzicie ??
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
brylek22
klepacz
klepacz
Posty: 551
Rejestracja: pt 31 gru 2010, 20:28
Model VFR: RC46 98r
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WBR/TSA/było kiedyś LU

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: brylek22 » śr 12 lut 2014, 12:24

A to ten Lark jest wodoszczelny?

Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
Model VFR: vtec
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: belkot » śr 12 lut 2014, 12:35


Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Model VFR: RC46 Fly ED Green
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: magik » śr 12 lut 2014, 13:04

trol88 pisze:czesc lark sprawdzony smiga ;) a o to i mojego autorstwa mocowanko :roll: co sadzicie ??
a jak widoczność z tankbagiem ?? jak wygląda samo mocowanie z tyłu do navi w tym Twoim uchwycie??

Awatar użytkownika
trol88
bywalec
bywalec
Posty: 29
Rejestracja: ndz 13 paź 2013, 17:51
Model VFR: v-tec
Imię: Pawel
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrkow tryb

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: trol88 » śr 12 lut 2014, 13:12

z tankbagiem ciezko powiedziec , nalerzało by załorzyc i luknac :roll: osobiscie mam centralny i boczne kufry wiedz nie jest i potrzebny ;)


czy jest wodoszczelna ???????? jest :cool jak sie woda wleje to juz sie sama nie wyleje :lol: ..... poyslimy nad pokrowcem lub jak belkot wspomnial kupi sie to jest w linku ;) ale to dop na nowy sezon jak troche kaski sie zaoszczedzi ;)

Awatar użytkownika
Rychu
pisarz
pisarz
Posty: 464
Rejestracja: czw 19 lis 2009, 07:28
Model VFR: VFR 800 FI - 98
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gryfino ( okolice Szczecina)

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: Rychu » pn 24 lut 2014, 20:42

ja samochodowa nawke kleje do szyby , jezdze na Automapie i jestem bardzo zadowolony , zawsze prowadzi do celu - nawet w Istambule sobie radzila bezblednie. Tylko warto sprawdzic dluzsza trase po zaplanowaniu w stylu "prowadz do..." ,bo sa rozne opcje i czasem nie prowadzi tak jak chcemy i trzeba wpisac punkt przez, lub zmienic z np optymalna na latwa . Igo tez dobre , ale mam za slaby sprzet . Nie polecam TomToma - jedna wielka tragedia ! Ten dedykowany do moto Lark to lipa , dwoch kolesi mialo i sa problemy ze stykiem elektrycznym ( zasilanie) ktore jest w podstawce na takich blaszkach ..

Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
Model VFR: vtec
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: nawigacja - auto/moto

Post autor: belkot » wt 15 kwie 2014, 10:27

Hejka

Bardzo intensywnie poszukuje navi na moto. Nietsety samochodowa z wodoszczelnym uchwytem sie nie sprawdzila bo nic nie widac w sloncu (czesciowo przez pokrowiec). Zaczalem szukac na internecie i dupa. Okazuje sie ze wiekszac wymienionych navi juz nie ma w sprzedazy. Chcialbym jeszcze nadmienic ze nie spie na kasie i nie kupie wspanialego TomToma czy garmina za prawie 2000 zl. Czy macie jakies propozycje?

Lark 35 AT - naczytalem sie mnostwo postow na forach i niestety bardzo czesto ulega awarii.
Goclever 350 rider - nie da sie kupic (ktos ma uzywanego na sprzedaz?)
Navroad 320BM - nie da sie kupic i brak jakis konkretnych opinii.
Becker Z100 - slabo z wodoszczelnoscia i brak jakis konkertnych opinii.
Nowy produkt Gorider biker. Wyglada na cudo i zajebista konkurencje dla drozszych navi ale brak dostepnosci w Polsce. Tzn jest jedna firma co nim handluje ale nie wiem czy ryzykowac (gwarancja itp) - brak opinii
Tomtom rider urbab region - tylko pamiec wew. nie da sie wgrac calej europy da sie tylko wycinki mapy (tragedia)

Czy ktos z was zna moze jakies jeszcze inne navi na moto max do 800 zl? Jak wpisuje w google to wyswietla sie tylko tomotom i garmin (sami bogacze w tej Polsce)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości