Strona 1 z 2

Rękawice dla kobiety - problem

: ndz 08 lis 2009, 20:58
autor: Wojtek86
Mam problem z kupieniem dla mej lubej rękawic. Przymierzała już dziesiątki egzemplarzy i nic. Problem polega na tym, że ma bardzo drobną dłoń i zgrabne dłuuugie palce.

Jak rękawice są dobre w obwodzie to palce rękawic kończą się w połowie jej palców, jak palce są ok, to rękawica lata. Możecie polecić jakiś model? W tej chwili cena już nie gra roli :(

: ndz 08 lis 2009, 21:02
autor: MC_Hammer
Żonka miała ten sam problem, chyba wszystkie sklepy zwiedziliśmy i w końcu na drugim motobajzlu znalazła :)

Później dopiszę jaki model i producenta. 8)

: ndz 08 lis 2009, 21:26
autor: PETER
LEKKO PRZYCIĄĆ PALCE :lol: I BĘDZIE PASOWAŁO WIELE MODELI ,A TAK NA POWAŻNIE TO JEST PROBLEM JA ZE SWOJĄ TEZ ZE DWA BAZARY ZWIEDZIŁEM ZANIM KUPIŁA
{sory za duże litery}

: ndz 08 lis 2009, 21:37
autor: Ruda i Piotr
Też mam małe dłonie i jeżdżę w rękawicach Probikera XS pasują i mają dobrą ochronę :)

Spróbuj w moto-akcesoriach, oni maja ciuchy z Louisa :)

:wiewiora

: ndz 08 lis 2009, 21:53
autor: kiciol
Ruda i Piotr pisze:Spróbuj w moto-akcesoriach, oni maja ciuchy z Louisa
Ja bym poczekał na moto bajzel,napewno będzie taniej.

: ndz 08 lis 2009, 21:59
autor: PETER
moto-bajzel ma jedna zaletę wystawia sie sporo handlowców wiec i wybór producentów jest spory w jednym miejscu :grin:

: ndz 08 lis 2009, 22:39
autor: Ruda i Piotr
moto-bajzel ma jedna zaletę wystawia sie sporo handlowców wiec i wybór producentów jest spory w jednym miejscu :grin:
Tylko nie wiedzieć dlaczego jeszcze nie zawitał do Vikingowa :evil: :evil:


:wiewiora

: ndz 08 lis 2009, 22:49
autor: PETER
No cóz widocznie brakuje organizatora ,a myślę że byłby to spory moto-bajzel bo i jest sporo motocyklistów u was, 8) zebrać się w sobie i zorganizować :roll:

: ndz 08 lis 2009, 23:02
autor: mario_blues
Kolego polecam firmę Metro Racing z Łodzi - są producentem i sprzedawcą. Moja kobietka też ma maleńkie dłonie - dopiero xxxs z Metro się sprawdziły. Przejeździła w nich sezon i sprawują się super - tyle że Monika ma model bez sztywnych ochraniaczy. Też jeżdżę w ich rękawicach i spokojnie mogę polecić - glebę wytrzymały a to najlepszy test. Ceny - skórzane z wzmocnieniami, bez ochraniaczy ok 100zł, moje "plastikowe" ok 160zł. Może mają też takie małe rozmiary z ochraniaczami - trzeba spytać.

http://www.motocykl.net.pl/#/produkty/?kat=5&prod=1 - model classic napewno mieli w rozmiarach xxxs - xs :)

pozdrowionka i powodzenia

: ndz 08 lis 2009, 23:10
autor: rinas
Moja kobieta jeździ w takich, marki 4SR.

Bardzo delikatne, a i na zgrabną, kobiecą dłoń w sam raz.

: pn 09 lis 2009, 00:34
autor: elco
mario_blues pisze:Kolego polecam firmę Metro Racing z Łodzi - są producentem i sprzedawcą. Moja kobietka też ma maleńkie dłonie - dopiero xxxs z Metro się sprawdziły. Przejeździła w nich sezon i sprawują się super - tyle że Monika ma model bez sztywnych ochraniaczy. Też jeżdżę w ich rękawicach i spokojnie mogę polecić - glebę wytrzymały a to najlepszy test. Ceny - skórzane z wzmocnieniami, bez ochraniaczy ok 100zł, moje "plastikowe" ok 160zł. Może mają też takie małe rozmiary z ochraniaczami - trzeba spytać.

http://www.motocykl.net.pl/#/produkty/?kat=5&prod=1 - model classic napewno mieli w rozmiarach xxxs - xs :)

pozdrowionka i powodzenia
Moje metro rozsypaly sie po trzech sezonach. Srodek sie w dziwny sposob rozbil, rzepy sie zuzyly i co najgorsze skora na palcach zaczela sie przecierac. Jak na rekawice na 3 sezony, za ta cene moga byc.

: pn 09 lis 2009, 06:37
autor: WiktorVFR
elco pisze:Moje metro rozsypaly sie po trzech sezonach
to i tak dlugo wytrzymaly zwykle rekawiczki to 2-3 sezony i do smieci

: pn 09 lis 2009, 13:28
autor: Wojtek86
Chyba przejadę się na motobazar do Wrocławia. Może tam coś kupimy. Mam tylko nadzieje, że będzie w czym wybierać.

: pn 09 lis 2009, 13:46
autor: MC_Hammer
Moja luba posiada rękawice Halvarssona i bardzo sobie chwali, modelu niestety nie znalazłem :(

Jeśli chcesz to na pocztę zdjęcia mogę podrzucić.

: pn 09 lis 2009, 14:48
autor: zuzia tajger
Proponuje Dainese (pod komplet U Lady). Z tym, ze są tylko ze skóry bez niczego, bardzo delikatne, ale rozmiary napewno się znajdą.
Ja od Fabiqa wzielam XS i są za duze (bo meskie:/) Zreszta kazde ktore mialam, byly za duze.
Niedawno zobaczyłam te U LAdy i rozmiarami są całkiem maltkie :-)