zamówienia w louisie

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

zamówienia w louisie

Post autor: Shoov » czw 16 lis 2006, 17:51

Kupował ktoś coś w louisie wysyłkowo ? z tego co sie orientuje trzeba im wpłacic pieniążki od razu podobno, ja niemieckiego w zab nie znam, ile może kosztować wysyłka do polski? ma ktos jakieś doświadczenia z zamawianiem z louisa? chciałem kask zamówic tylko nie wiem jak sie do tego zabrać :biggrin i ile mnie to dodatkowo bedzie kosztowało?

Awatar użytkownika
cristo
pisarz
pisarz
Posty: 280
Rejestracja: czw 20 kwie 2006, 18:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: cristo » czw 16 lis 2006, 20:22

Ja kiedys kupowalem.
Tez mialem ten sam problem co Ty. Poszukalem i znalazlem goscia, ktory kupuje w Louisie a pozniej sprzedaje. Ponegocjowalem z gosciem i kosztowalo mnie to w sumie niewiele wiecej niz cena katalogowa.
Moze pomysl nad takim rozwiazaniem.
Jakby cos to podaje maila do chlopaczka:
simpol@o2.pl
Wszystko bardzo szybko zalatwij, przesylka doszla - to samo co zamawialem.
Ogolnie jestem zadowolony.

buli
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 63
Rejestracja: czw 26 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myszków

Post autor: buli » czw 16 lis 2006, 20:23

zamówienia Louisa realizuje np. Klasa, i sklepy które z Klasą współpracują

ps.
to w Krakowie nie mają kasków ?
jakież to cudo , jeśli można , chcesz zamowić?

pozdro
marek

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » czw 16 lis 2006, 21:40

Dzieki Krzysztof jakbym czegoś nie nawymyślał innego to pewnie napisze do tego kolesia, znasz go osobiście można mu zaufać?

Buli, owszem realizuja ale jak znam zycie to po cenach katalogowych to oznacza katalog nie wliczajac przecen, a co chce zaqpić? UVEX BOSS 530 SPORT 100E kosztuje na przecenie czyli 400zł w polsce do zanabycia za jakieś 1100 :lol: bardzo mi się te kaski podobają a chyba czas wyprobować uvexa ;)

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » czw 16 lis 2006, 21:58

ja kupilem buty dainese
przelew z gory + koszta przelewu zagranicznego i paczka.....hmmmm nie pamietam ale i tak sie oplacalo bo zajebista przecena byla nie chce sklamac ale do 80ZL paczka.....
tak mi sie zdaje
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

buli
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 63
Rejestracja: czw 26 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myszków

Post autor: buli » czw 16 lis 2006, 22:09

shoovfr750 pisze: UVEX BOSS 530 SPORT 100E kosztuje na przecenie czyli 400zł w polsce do zanabycia za jakieś 1100
to fakt , cena bardzo atrakcyjna
za takie pieniądze można próbować

Awatar użytkownika
cristo
pisarz
pisarz
Posty: 280
Rejestracja: czw 20 kwie 2006, 18:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: cristo » czw 16 lis 2006, 22:10

shoovfr750 pisze:Dzieki Krzysztof jakbym czegoś nie nawymyślał innego to pewnie napisze do tego kolesia, znasz go osobiście można mu zaufać?

Buli, owszem realizuja ale jak znam zycie to po cenach katalogowych to oznacza katalog nie wliczajac przecen, a co chce zaqpić? UVEX BOSS 530 SPORT 100E kosztuje na przecenie czyli 400zł w polsce do zanabycia za jakieś 1100 :lol: bardzo mi się te kaski podobają a chyba czas wyprobować uvexa ;)
Nie znam go osobiscie, ale kontakt byl bardzo szybki, paczke wyslal za pobraniem, wiec na poczcie mozna bylo sprawdzic czy to rzeczywiscie to co potrzeba. Ogolnie z tej transakcji bylem bardzo zadowolony.
Sprawe postawilem tak, ze wyslalem do niego linka ze sklepu Louisa - kupowalem sakwy, byla wtedy promocja. Powiedzial cene, troche wiecej niz w przeliczeniu z EUR. Potem do tego dorzucilem jeszcze tankbaga i zapytalem jak teraz bedzie wygladac cena. Tankbag poszedl juz po normalnej cenie ( bezposrednie przeliczenie) i wyslal mi to wszystko gratis.
Sam bym tego taniej nie zalatwil.
Zawsze mozesz do goscia napisac. Moze sie juz wyrobil i wiecej bierze, a moze nie.
Sprobowac warto.

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » czw 16 lis 2006, 22:48

Ja kupowałem przez firmę Klasa narzędzia PROXXON - była wtedy przecena.
Do ceny w przeliczeniu na PLN doliczyli koszty przesyłki (przesyłka była dosyć droga bo narzędzia trochę ważą) - ale i tak się opłacało.

Awatar użytkownika
badek
teksciarz
teksciarz
Posty: 128
Rejestracja: pn 11 wrz 2006, 08:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

Post autor: badek » pt 17 lis 2006, 12:43

Mi znowu załatwiał koleś ze szczecina

mikitl1000@gmail.com

Dwukrotnie wszystko przebiegało wzorowo.

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » ndz 19 lis 2006, 19:07

no i sprawa zalatwiona, wiekszosc z tych co sami sprowadzaja dolicza jakies 50zł i więcej natomiast klasa dolicza 22% wartosci i wychodzi najdrozej...
u tego kolesia ze szczecina kupowalem sv55 i tez polecam (mikitl1000@gmail.com)
simpol@o2.pl ten koles wychodzi najdrożej z nich wszystkich jakies +70zł na kasku.
jest jeszcze niejaki kuczu z precli on jest tani i niezawodny jakies 420 zł za kask razem z wysyłką i raczej przez niego postaram sie to załatwić.
dzieki za pomoc.

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Post autor: Groszek » pn 20 lis 2006, 13:35

z tego co sie orientuję to przesyłka z Louisa kosztuje 20 czy 24 Euro, jakoś tak. Jest napisane u nich na stronie. Koszt przelewu zagranicznego - najtaniej znalazłem w Kredyt Banku (trzeba u nich mieć konto - ja założyłem walutowe - założenie i prowadzenie konta za darmo, walutę kupiłem w kantorze - czyli też po lepszej cenie) to przelew do Niemiec kosztował 10 zł. Robiłem zakupy przez e-bay'a, z Louisa nie zamawiałem.

robert

Post autor: robert » pt 10 sie 2007, 19:00

ja kupuje w luisie dzisiaj bylem po olej bo jest na akcji tylko ze ja w wiedniu mieszkam

Awatar użytkownika
robert
teksciarz
teksciarz
Posty: 151
Rejestracja: ndz 29 lip 2007, 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WIEDEN

Post autor: robert » pt 10 sie 2007, 19:08

co do kaskuw to jeszcze sie wstrzymaj idzie jesien i w luisie zaraz beda przeceny i mozna super graty kupic
Robert

Awatar użytkownika
mack72
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: śr 30 maja 2007, 11:32
Imię: MACIEJ
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: mack72 » pt 10 sie 2007, 21:32

shoovfr750,
w linowie na zlocie Jaro opowiadał że jeździ do sklepu ale w niemczech bo on ma niedaleko...a przeceny podobno zajebiste ale jeszcze troche poczekaj to bedzie jeszcze taniej pzdr

Awatar użytkownika
cristo
pisarz
pisarz
Posty: 280
Rejestracja: czw 20 kwie 2006, 18:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: cristo » pt 10 sie 2007, 22:19

shoovfr750,
w linowie na zlocie Jaro opowiadał że jeździ do sklepu ale w niemczech bo on ma niedaleko...a przeceny podobno zajebiste ale jeszcze troche poczekaj to bedzie jeszcze taniej pzdr
Post shoov'ia ma jakies 9 miesiecy... Juz mu sie napewno cos urodzilo :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości