Uwaga na TROLLI

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Uwaga na TROLLI

Post autor: GaBaS » wt 31 paź 2006, 19:24

No nie!!! Mój bratanek mnie rozwalił!!! Siedzę u niego przy kompie a on do mnie mówi - Gaba Wy na tym forum to uważacie na TROLLE ? na co? co to jest? no np. taki troll wchodzi na wasze forum i wysyła linka z fajnymi motocyklami, wy wchodzicie a tam flaki :mrgreen: ja mówię co? no flaki, jakiś rozwalony motocyklista :eek Pytam Was, czy to tylko ja jestem tak zacofany w int. ? może podzielicie się swoimi info? Posstrawiam GaBaS


ps link dla takich jak ja :grin:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trolling
GaBBaS

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » wt 31 paź 2006, 19:25

Na FMŚ było kilka takich tematów ku przestrodze ,ale my jestesmy na VFROC i takie rzeczy nas nie bawią .

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » wt 31 paź 2006, 19:38

seba_VF750FR pisze:Na FMŚ było kilka takich tematów
Taaaaa, nawet przez jakiś czas próbowałem z tym walczyć, ale dałem sobie siana. Ale takich TROLI da się jeszcze znieść. Najgorsza jest banda góniarzy wypisujących bzdury :evil: . Nam to raczej nie grozi, a wielbicieli "orgish" jestem w stanie strawić.

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » wt 31 paź 2006, 20:44

Dla mnie Troll to taki koleś o nicku samolot na forum motocyklistów. Oto jeden temat:

http://forum.motocyklistow.pl/Kilka-pyt ... 59531.html

Poczytajcie sobie cały temat. Nie wyrobiłem i zamknalem go. To jest Troll
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » wt 31 paź 2006, 21:03

hehe chlopak zadny wiedzy o swoim moto ,a wyszedł z tego niezły spam ,wlasnie tego nie lubie na FMŚ ,ze tam jest wielu kolesi ktorzy "wszystko" wiedzą i za nic im nie przetłumaczysz.

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » wt 31 paź 2006, 22:01

Seba, ale właśnie sam pytający jest taki. Niczego nie przyjmuje, odchodzi od tematu, pisze jakieś swoje tezy, które są bez sensu. Ja znam go z wielu tematów, wypowiada się nie mając pojęcia o czym mówi, dopiero potem prostuje "że mało wie na ten temat". Ja stosuję zasadę "wiedzieć co mówić" a nie "mówić co sie wie".

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » wt 31 paź 2006, 22:36

PANOWIE!!! potraktujcie temat troszkę z humorem 8) ok?!!! mnie mój bratanek rozbawił do łez :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin
GaBBaS

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » śr 01 lis 2006, 03:36

Ja mam wrażenie że ten samolot to nie ma motocykla. Wystarczy przejechać się kilka kilkanaście kilometrów by dobrać odpowiednią sylwetkę do prędkości i nabrać nawyków a on pisze o jakiejś granicy prędkości. A z reszty jego wypowiedzi wynika ignorancja i chęć zabłyszczenia na forum.

Awatar użytkownika
doyar
klepacz
klepacz
Posty: 826
Rejestracja: czw 22 cze 2006, 00:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Uć siti

Post autor: doyar » pn 13 lis 2006, 01:24

No dobra, to ja wroce nieco do poczatku watku. Sam raz zaczalem rozsylac mailem samochodowym znajomym jakis filmik instrukazowy made in GB jak uwazac na motocyklistow, a tu na forum razem z nim podrzucilem jakas stronke z makabrycznymi efektami wypadkow na moto, ale do cholery nie dlatego, ze mi od tego staje, tylko aby byc moze ktos gdzies kiedys mniej manete odwinal i przezyl dzieki wyobrazni albo pamieci o tym co tam zobaczyl. Mnie takie rzeczy studza, ale nie od motocykla tylko od robienia na nim glupot.
To ja bylem Trol i nic o tym nie wiedzialem!?!? :shock:

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » pn 13 lis 2006, 12:11

doyar, mnie takie filmiki również studzą. Ale pojęcie TROLLa to raczej odnosi się do człowieka który na forum zadaje w poście wiele różnych pytań i to retorycznych albo bezsensownych. A w trakcie dyskusji jak ktoś naiwny próbuje na nie odpowiedzieć to taki .... ktoś.... często znienia temat. Paweł podał przykład takiego wątku i jak go przeczytałem to mnie aż pięści świeżbiły na jego autora i burzyciela...

Tak więc nie odnosi sie to do Ciebie.

szerokości

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości