Do kolegów z Warszawy i okolic

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
cieply81
teksciarz
teksciarz
Posty: 154
Rejestracja: śr 10 maja 2006, 15:46
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa

Do kolegów z Warszawy i okolic

Post autor: cieply81 » wt 16 cze 2009, 16:09

Powraca temat tarczy hamulcowej w moim niedawno nabytym sprzęcie. Już kiedys pisałem o co kaman ale opiszę krótko raz jeszcze.

Otóż prawdopodobnie mam do wymiany prawą przednią tarczę. Prawdopodobnie, bo wydaje się być prosta (przynajmniej tak się wydaje jak się ją dokładnie ogląda) jednak podczas hamowania kierownica wpada w lekkie drgania. I teraz tak, jeśli ktoś z szanownych kolegów ma może rozbitą RC46, może zepsutą może jeszcze coś innego i sprzęt stoi, mam ogromna prośbę o wypożyczenie takowej tarczy na 2 góra 3 dni (może krócej).
Chcę poprostu podmienić zrobić 10 czy 15 km i juz będę miał pewność czy tarcza faktycznie jest do wymiany czy szukać przyczyn w innych elementach. Warunek jest jednak taki żeby tarcza napewno była prosta, bo jak założe złą to dalej nie będę mógł ustalić przyczyn powstawania drgań.

Oczywiście jeżeli ktoś będzie chciał sprzedać to również jestem zainteresowany.

Jedną tarczę już kupiłem ale niestety była zła (nie ta strona) i musiałem oddawać. Naszczeście było bezproblemowo.

Szczególnie zwracam się z prośbą do kolegów z Wawki i okolic bo mógłbym podjechać i osobiście odebrać a później odwieźć i odchodzą problemy z przesyłkami oczekiwaniem na paczki itp.

W sprawę zaangażowana jest nasza forumowa "mądra głowa" czyt. SOWA (on mi robi sprzeta) więc jakby coś to z nim tez można na ten temat.

Jak ktoś będzie mógł pożyczyć to napewno się zrewanżuję - chociażby butelką wody przez "ó" kreskowane. :biggrin


Pozdrawiam, Ciepły
"Są tacy, co twierdzą, że motocykliści to brodate grubasy z piwnym oddechem i resztkami grilla na wąsach (...)"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości