Sruba do crashpadow

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Mr.Exclusive
pisarz
pisarz
Posty: 247
Rejestracja: pn 23 lut 2009, 23:51
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Sruba do crashpadow

Post autor: Mr.Exclusive » śr 08 kwie 2009, 23:03

Witam.
Mam mały problem. Naprawiłem większość uszkodzonych elementów po moim ślizgu. Pozostały mi tylko miejscowe uszkodzenia owiewek - co zostawiam na później i crashpad. Niestety na moim zadupiu nie mogę nigdzie dostać do niego śruby. W sklepach z metalem nie ma a jak chciałem gdzieś żeby mi zrobili na zamówienie to albo proponowali jakąś słabą miękką stal, bądź cena była z kosmosu ala 80zł, albo coś innego - już później nie wnikałem:P. Potrzebuję śruby o długości około 15 cm(śruba + łebek) o średnicy 10mm i łebku o przekątnej koło 17 mm, wygwintowana na ok. 45 mm. Jeśli chodzi o rodzaj gwintu - to za bardzo się na tym nie znam ale jeden koleś w sklepie mi mówił że to zwykła 1 (czyli 1mm przerwa pomiędzy spiralami) - czy coś takiego. Co do wytrzymałości stali to najlepiej 8,8 - myślę że wystarczy ( słabsza za miękka,a mocniejsza w przypadku szlifu zamiast odpowiednio się poddać to się złamie). Przechodząc do sedna czy ktoś spośród was nie zna jakiegoś tokarza czy coś w tym rodzaju który tanio mógłby mi zrobić taką śrubeczkę i wysłać :)
pozdrawiam
ReSpEcT iS eVeRyThInG !!
The most important thing is to be loyal~~

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości