Intercom

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
BartekVFR
Posty: 12
Rejestracja: pn 23 sie 2021, 09:25
Model VFR: 800 vtec
Imię: Bartek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Intercom

Post autor: BartekVFR » czw 22 wrz 2022, 18:37

Siema, planuje kupić jakiś intercom. Chciałem zapytać o poradę jakiej firmy będzie ok. Szukam bardziej używki, więc jak ktoś ma coś sprawdzonego i może się wypowiedzieć to będę wdzięczny :)
:D :D :D :D

Awatar użytkownika
Gekkou
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 87
Rejestracja: czw 22 mar 2018, 09:12
Model VFR: 800 vtec
Imię: Paweł
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Intercom

Post autor: Gekkou » pt 23 wrz 2022, 13:26

Elo, ja używam intercom maxto m2 od chyba 3 lat i jest jak dla mnie wystarczający. Dałem za niego chyba 250zl z ali, do 110km/h słychać wszystko dobrze. Cena mnie skusiła, chyba wtedy był to jeden z tańszych modeli a spisuje się całkiem nieźle. Minusem dużym jest to, że jak ci się wyładuje i podłączysz go do ładowarki w moto to nie działa, musisz go podładować i odpiąć.

Wojciechos
bywalec
bywalec
Posty: 20
Rejestracja: sob 23 kwie 2022, 09:11
Imię: Wojciech
Płeć: Mężczyzna

Re: Intercom

Post autor: Wojciechos » ndz 25 wrz 2022, 08:32

Cześć, ja używam ejeas v8 pro. Dźwięk bardzo dobry, słychać nawet w stoperach alpine czerwonych. Rozmowa tel z sekundowym.opoznienirm, ale to pewnie wynika z komunikacji przez bluetooth. Guziki da się wyczuć w rękawicy, a dodatkowo masz panel sterujący do montażu na kierę. Bateria dość długo trzyma, wystarczyło mi na 800 km na janosiku i jeszcze się nie rozładował. Kupiłem przez Ali za 300 zł 2 lata temu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości