Jaki interkom oraz jaką kurtkę polecacie ?

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Canibal
Posty: 1
Rejestracja: ndz 18 kwie 2021, 10:26
Model VFR: VFR 1200 F
Imię: Damian
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Jaki interkom oraz jaką kurtkę polecacie ?

Post autor: Canibal » ndz 18 kwie 2021, 10:36

Witam Chciałbym zapytać o sprawdzone i polecane interkomy. Chciałbym aby dzwięk był b.dobry oraz przynajmniej bluetooth 4.1 i możliwość podłączenia się więcej niż 3-4 osoby o ile to możliwe.

Drugie pytanie do osób bardziej doświadczonych. Polecono mi kurtkę RST Adventure X oraz Riv'it Sand 3 . Pytanie która kurtka będzie lepszym wyborem ?

rychur
Posty: 7
Rejestracja: wt 13 kwie 2021, 09:57
Model VFR: VFR800 FI 1998
Imię: Ryszard
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki interkom oraz jaką kurtkę polecacie ?

Post autor: rychur » pn 19 kwie 2021, 14:23

Hej,

ja polecam Cardo Pactalk. Szczególnie w wersji JBL.
Z podanymi kurtkami nie miałem doświadczenia, ale używam Macna Vosges - tą mogę polecić.

Pozdrawiam
GS500 -> SV650S -> VFR800FI '98

Awatar użytkownika
Gumishakeit
Posty: 1
Rejestracja: śr 13 sty 2021, 21:22
Model VFR: VFR 800 VTEC
Imię: Damian
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki interkom oraz jaką kurtkę polecacie ?

Post autor: Gumishakeit » wt 20 kwie 2021, 14:48

Ja korzystam z Cardo Packtalk Bold z JBL -Genialna sprawa, trochę kosztuje ale wg mnie warto, szczególnie, że w mojej ekipie wyjazdowej wszyscy mają cardo. Łączność po DMC nie zawodzi, jakość rozmów kozacka, komendy głosowe, mega szybka łączność, żadnej zabawy w jakieś postoje na ponowne sparowanie jak to zdarza się w tanich chińskich zabawkach.
Kurtkę mogę polecić Rebelhorn Runner II, dobra wentylacja, wygoda i wygląd, jeździłem w tym turystycznie i w koło komina, daje radę, do tego możliwość dokupienia paska spinającego ze spodniami.
VFR 800 VTEC '03
Nie znam się, to się wypowiem ;)

Honadziak
Posty: 1
Rejestracja: wt 09 sie 2022, 13:18
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna

Re: Jaki interkom oraz jaką kurtkę polecacie ?

Post autor: Honadziak » wt 09 sie 2022, 13:38

Gumishakeit pisze:
wt 20 kwie 2021, 14:48
Ja korzystam z Cardo Packtalk Bold z JBL -Genialna sprawa, trochę kosztuje ale wg mnie warto, szczególnie, że w mojej ekipie wyjazdowej wszyscy mają cardo. Łączność po DMC nie zawodzi, jakość rozmów kozacka, komendy głosowe, mega szybka łączność, żadnej zabawy w jakieś postoje na ponowne sparowanie jak to zdarza się w tanich chińskich zabawkach.
Kurtkę mogę polecić Rebelhorn Runner II, dobra wentylacja, wygoda i wygląd, jeździłem w tym turystycznie i w koło komina, daje radę, do tego możliwość dokupienia paska spinającego ze spodniami.
Jak wygląda rozmiarówka Cardo Packtalk Bold z JBL ? Standardowa? Zamówiłem na Amazonie ostatnio i musiałem zwracać bo rozmiar jak dla chińczyka..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości