VENTURA - miękki zestaw kufrów zamiast centralki

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Piotras
klepacz
klepacz
Posty: 859
Rejestracja: ndz 09 gru 2007, 20:31
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Piotras » sob 23 lut 2008, 20:08

Cieszę się, że wreszcie pojawiły się jakieś zdania na +, wyrokować o wadach i problemach można, ale tak naprawde to nie znam nikogo kto miał doczynienia osobiście z tym systemem Ventury co by się wypowiedział co o nim uważa.

Na forach amerykańskich, czy australijskich (choćby vfrworld.com ) ludzie używający tego zestawu zachwalają jak najbardziej i wystarczy spojrzeć po zdjęciach motocykli gdzie nawet sporo jest z bagażnikami Ventury. Najważniejszą chyba wadę jaką ludzie wytykają to problemy ze zdjęciem torby doładowanej betami i pinklami z długiego kręgosłupika ;-)

Tak jak JacekecaJ mówi z każdym badażem trudno lecieć ciągle po dwie paki, tymbardziej po naszych drogach, więc co za problem zwolnić do 170 w zabudowanym 8)
BikePics_____________________________________Picasa

Awatar użytkownika
kecajm69
klepacz
klepacz
Posty: 1095
Rejestracja: ndz 02 wrz 2007, 22:28
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: kecajm69 » sob 23 lut 2008, 20:34

Piotras dokładnie tak jest z tą prędkością. Ja gdybym miał teraz kase to było by już zamówione jak to zobaczyłem.Ja jeżdże co dzień do pracy (jak nie pada) VFR-ką,więc potrzebuje motocykl do pośmigania po mieście między puszkami i tu kufer przeszkadza i wygląd jest beeee.A ten zestaw to jak przychodzi co do wyjazdu to 4 śrubki i przykręcone i (nie wystaje tak daleko i wysoko jak kufer)to wizualnie mi się bardziej już podoba,a po powrocie 4 śrubki i znów mam ładną,zgrabną VFR-kę.Ale to każdy kupuje sobie co chce i co mu się podoba,gdyby wszyscy mieli to samo to było by nudno. :grin:
Jacek M.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości