Coś na cieplejsze dni

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Coś na cieplejsze dni

Post autor: rommi » wt 30 maja 2006, 12:01

Witam VFR. :P
MAm do Was pytanko, co polecaliby?cie kupi? na cieplejsze dni (cho? ostatnio troszk? ich ma?o). Mam juz tekstylne ubranie, ale nawet bez podpinek przy temp. oko?o 20 st. C robi si? nieciekawie - zaczynam sie w tym gotowa?. Zastanawiam sie nad jakim? kpl. ze sk?ry lub kombinezonie. Co polecacie i gdzie m?g?bym co? ciekawego zobaczy?? Na pewno wybiore si? na motobajzel w przysz?? sobot? - bo musz? wymieni? buciki :mrgreen: .
Pozdrawiam VFR.
Ostatnio zmieniony śr 26 lip 2006, 23:45 przez rommi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » wt 30 maja 2006, 13:14

te? o tym my?la?em i zastanawia?em si? nad czym? takim:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=106011963
by?o te? co? podobnego, same ochraniacze i koszulka z cienkiej sk?ry perforowanej czy jak to sie tam nazywa kosztowa?o na allegro ko?o 1000zl ale wygl?da?o porz?dnie w przeciwie?stwie do utiki kt?ra wygl?da jak rajstopa.

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » wt 30 maja 2006, 19:24

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=104723772
Ja latam w czym? takim. Zreszt? widzia?e? rommi jak to wygl?da. Rzecz praktyczna i wygodna. Wywali?em nawet z kurtki ochranaiacze bo zak?adam pancerzyk pod kurtk?. Doskonale si? sprawdza pod t-shirt albo koszul?. Pancerzyk bardzo pozytywnie przeszed? crash-test. Zasuwa?em wtedy w samej koszuli i zero obra?e? cia?a chronionego zbroj?. Jedyne obra?enia spowodowa? brak ochraniaczy biodrowych w spodniach.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości