Fotki VFR-ki

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » śr 23 sty 2008, 00:29

Sławas no to już chyba wiesz na czym stoisz :???: Mariano On chce po to jechać, mozę podaj mu numer telefonu na PW...kurnasz co by chłopak nie wtopił, jedzie z doświadczonym kolegą, ale ostrożności nigdy za mało :lol: pzdr
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

slawas
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: pn 21 sty 2008, 14:18
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bukowiec, Świecie
Kontakt:

Post autor: slawas » śr 23 sty 2008, 11:34

No Mariano trochę mnie przeraziłeś, ale jadę go oblukać. Dzięki za rady przejrzę go dokładnie zwłaszcza numery
Sławas

Awatar użytkownika
Mariano
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 93
Rejestracja: sob 07 kwie 2007, 18:55
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Mariano » śr 23 sty 2008, 11:43

Wiesz papiery to na pewno bedą spoko tylko dokładnie juz nie pamiętam, ale chyba w szwajcari nie ma roku produkcji tylko data rejestracji. Wiem ze mozna na tym coś namieszać. W przypadku VFR-erek jest to trudniejsze bo zmianiały sie modele więc nikt o zdrowych zmysłach nie da sie naciągnąc na RC36 z rocznik '99 ;-)
W zasadzie to u tych kolesi dawno nie byłem, ale wydaje mi sie ze jak ktoś takie kombinacje stosował kiedys to czemu miał by sie zmienic.

slawas
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: pn 21 sty 2008, 14:18
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bukowiec, Świecie
Kontakt:

Post autor: slawas » śr 23 sty 2008, 12:32

No tak, ale sprawdzimy go dokładnie, znalazłem jeszcze jedną z Lublina znasz może to centrum?
http://centrummotocykli.otomoto.pl/index.php?sect=offer
Sławas

Awatar użytkownika
Mariano
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 93
Rejestracja: sob 07 kwie 2007, 18:55
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Mariano » śr 23 sty 2008, 15:25

Jasne. Zobacz na nr tel motopasji i tego centrum to zrozumiesz, ze to jeden czort ;-)
Nawet nie wiedziałem że mają dwie strony :mrgreen:
A swoją drogą to popatrz na allegro bo jest sporo bardziej interesujących ofert.
Lublin jest tak daleko od granicy, że ceny muszą być wieksze. Zresztą nie dotyczy to tylko motocykli bo z autami jest tak samo.
A i jeszcze jedno. Moto na 100% jest po przygodach, bo oni nie sprowadzają całych motorków. Więc oglądać dokładnie i patrzeć co było malowane. Mogło być całe pomalowane. Mają dobrego lakiernika pod lublinem który maluje tylko motocykle.

slawas
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: pn 21 sty 2008, 14:18
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bukowiec, Świecie
Kontakt:

Post autor: slawas » śr 23 sty 2008, 15:47

Faktycznie! Maja 2 stronki, obaczymy mam wylukane też inne oferty v-ek po drodze więc jedziemy jutro na łowy ;-) . Gość zszedł z ceny do 7500 a ten rocznik jest ciężko wytargać w tej cenie więc to może być jakiś haczyk, ale będę miał na uwadze twoje uwagi i nie dam się wpuścić w bagno. Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc i porady
Sławas

Awatar użytkownika
alternatom
pisarz
pisarz
Posty: 264
Rejestracja: wt 18 gru 2007, 20:47
Imię: tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z kulunii, LU
Kontakt:

Post autor: alternatom » czw 20 mar 2008, 19:50

Gienio napisał :

zobacz, tak powinna wygladac czarna
http://moto.allegro.pl/it...0_f_rc_36_.html

Wiem i dlatego jest już moja. :mrgreen:




slawas napisał :

Warto przejechać całą Polske by ją obejrzeć?

LUBLIN-LUBIN i na zad = 1070 km. Po moją było warto.



A jeśli hodzi o tę z niebieską z Lublina to bez rewelii , na żywca wygląda znacznie mniej ciekawie (poza obłędnym wydechem), mnie też koleś spuścił od ręki na 7400 zł . Ale to i tak już bez znaczenia bo poszła do ludzi.

Na temat panów z motopasji rozmawiałem z jednym doświadczonym Motórzystą i przylgnęła do nich ksywa znajduchy bo zaczynali od sprowadzania najgorszego motośmiecia, którego nikt inny nie chciał i robienia go na bóstwo. Prostują ramy !!!

slawas
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: pn 21 sty 2008, 14:18
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bukowiec, Świecie
Kontakt:

Post autor: slawas » czw 20 mar 2008, 21:29

Nie wiem dlaczego ale wyskakuje mi jakiś błąd przy wejściu na tę stronkę. Masz rację tylko wydech miała super. Nie wiem czy zauważyłeś, ale mieli zmienioną czachę. Mnie już na samym początku przerazili jak wzieli maszynę do warsztatu żeby ją odpalić a mi nie pozwolili tam wejść :shock: Ale to już przeszłość.
A co do ksywy to pasuje im jak ulał :mrgreen:
Sławas

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości