Buty motocyklowe do 800 zł

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
konrad1f
pisarz
pisarz
Posty: 288
Rejestracja: śr 29 lut 2012, 00:45
Model VFR: rc46
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Buty motocyklowe do 800 zł

Post autor: konrad1f » śr 23 maja 2018, 21:44

z gore mam od jakichś 8-10lat Oxtary (teraz produkowane pod nazwą TCX) - buty w miare wygodne, niestety membrana puściła na placach po około dwóch/trzech sezonach - tyle, że wtedy używałem butów dość intensywnie dosłownie przez ok. 200dni w roku (taka praca)
papcie jeszcze żyją ale po jednej naprawie szewca uciskają na duży palec (wujowo przykleił nakładkę na palce pod dźwignię zmiany biegów)
teraz mam pumy z gore i są mniej sportowe niż Oxtary ale dość wygodne - chodza po ok. 6-7stów

Awatar użytkownika
poscig
klepacz
klepacz
Posty: 1361
Rejestracja: czw 17 sty 2008, 19:43
Model VFR: RC46 FI
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3-CITY
Kontakt:

Re: Buty motocyklowe do 800 zł

Post autor: poscig » śr 23 maja 2018, 23:13

Polecam buty Dainese,
https://youtu.be/_8NsjdrO-LQ...
wyglądają jak sportowe, zachowują się jak turystyki, świetnie chronią i trzymają stopę, staw, kostkę.... mają membranę, są lekkie i świetnie się spisują podczas chodzenia...nigdy nie miałem,, Kaloszy z plastiku sportowych...i nie zamierzam.Dla mnie to optymalny but. Cena też. rozsądna była.... po 5kkm nie żałuję złotówki wydanej.Żeby nikt mi nie zarzucił, że cena przekracza budżet zainteresowanego.... otóż nie. Zapłaciłem za nie coś ok. 800PLN. Nowe buty nabyłem u kolesia., który sprzedaje ciuchy na alledrogo na moto.... link już podawałem w temacie skór na moto.... fakt, faktem, że zostawiłem u niego sporo kasy i buty dorzucił w bdb cenie.

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: Buty motocyklowe do 800 zł

Post autor: jagna » czw 24 maja 2018, 06:39

Emils, ja Formę odradzam, mam bardzo złe doświadczenia z tą firmą, ostatnio kupiłam dwie pary - jedna padła po weekendzie a druga po 2 miesiącach używania, kolejny miesiąc musiałam się dochodzić o zwrot pieniędzy zamiast naprawy a łatwo nie było.
Może trafiłam na jakieś felerne sztuki ale więcej bym nie zaryzykowała.
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
emils
pisarz
pisarz
Posty: 400
Rejestracja: śr 01 cze 2011, 12:20
Model VFR: Fi 00' Red ]:->
Imię: Emil
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Buty motocyklowe do 800 zł

Post autor: emils » ndz 27 maja 2018, 20:31

Po wszystkich perturbacjach, opiniach itp itd wybrałem...

http://allegro.pl/buty-sportowe-tcx-rt- ... ule_id=201

TCX. Gdyby nie promocja 300zł to mysle, że bym poczekał, ale nawet gdyby rozmiar nie pasował wolę stracić 15zł żeby je odesłać a jednak zyskać 300zł.
Co prawda cenowo troszke droższe, ale mam nadzieje, że internet nie zawiódł i pochlebne opinie się sprawdzą :)

Dam znać na pewno jak się spisują. Dzięki za opinie!
"Bóg stworzył Hondę, bo wie co dobre. A inne motocykle? Bo ma poczucie humoru!"

Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
emils
pisarz
pisarz
Posty: 400
Rejestracja: śr 01 cze 2011, 12:20
Model VFR: Fi 00' Red ]:->
Imię: Emil
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Buty motocyklowe do 800 zł

Post autor: emils » śr 30 maja 2018, 15:26

Pierwsze wrażenia są takie... WOW!
Wiem, że przesiadałem się z butów, które miały już 8 sezonów, a w dodatku były to buty adrenaline, jakis niski model. Ale zdecydowanie polecam.
Fakt, że trzeba na pewno kilka dni pojeździć, żeby wkładka się dopasowała, ale jak już się to stanie, mamy super komfort.
W takie dni jak dzisiaj, gdzie prawie plastiki się rozpuszczają naprawde dają radę. Nie jest w nich chłodno, to normalne, ale jak wyjmuje nogę to nie jest mokro w bucie. Po prostu się poci, ale nie za wiele.
Zrobiłem dziś ok 60km po mieście w najgorszy upał, bo koło godz 14.
Zdecydowanie polecam
"Bóg stworzył Hondę, bo wie co dobre. A inne motocykle? Bo ma poczucie humoru!"

Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości