Moto gotowe.

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moto gotowe.

Post autor: Pawel » pt 19 maja 2006, 00:02

Witam.

Szybko uda?o mi sie za?atwi? spraw? z rejestracj? sprz?ta i dzisiaj po?miga?em. Echhh, nie ?a?uj? wyboru, RC 36 po "zmianach" to naprawd? fajny sprz?t. Lepiej sie prowadzi, ch?tniej chodzi po winklach. Wczoraj zrobi?em ma?y przegl?d - synchronizacja ga?nik?w, sprawdzenie zawor?w (wszystko w normie, krzywki wygl?daj? jakby by?y nowe, a moto ma 57 tys.), olej w lagach (15 W , jest fajnie "twardo, ale pl?by nie wypadaj?"), olej silnikowy (Motul 5100 15w50) filtry, czyszczenie ?a?cucha, p?yn hamulcowy i w sprz?gle. Sprz?t jest bardziej przyjazny je?li chodzi o serwis ni? poprzednia RC36 - zrobili po ludzki plastiki, nie ma te? upierdliwego kranika. No i na koniec opony - "?migane turystycznie" przez kumpla na torze Dunlopy Spotrmax GP. Troch? na mokrym mia?em dzisiaj stresu, ale czekam z niecierpliwo?ci? na s?oneczne dni :-).

G?ba mi sie cieszy, mo?e i dobrze ?e nie by?o Fazera :-). Nic nie zast?pi d?wi?ku rozrz?du na ko?ach z?batych.

Pozdro, Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » pt 19 maja 2006, 06:21

Oby tak dalej ,VFR ma smiga? d?ugo i bezproblemowo ,chyba nie ma na forum osoby kt?ra ?a?uje kupna VFRy.


PzDr seba

Awatar użytkownika
zbyl
pisarz
pisarz
Posty: 456
Rejestracja: wt 29 lis 2005, 12:45
Imię: Zbyszek
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kielce

Post autor: zbyl » pt 19 maja 2006, 08:19

No nasz model jest fajny :D
kiedys mialem tapete i to bylo moje marzenie a teraz sobie smigam
takim modelem hihi :-)))

zbyl

Awatar użytkownika
kris
pisarz
pisarz
Posty: 241
Rejestracja: wt 03 sty 2006, 11:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kris » pt 19 maja 2006, 20:23

Nie ma jak VFR :mrgreen: a nasz model to ju? wog?le hi normalnie duma mnie rozpiera :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » sob 20 maja 2006, 01:07

Wiesz co ? Kupilem j? bez przekonania, chyba bardziej jako mechanik znaj?cy trwa?o?? VFR ni? sympatyk modelu, ale ... Zaczynam uwielbia? ten sprz?t. Jak jutro nie b?dzie pada? to zn?w ruszam w tras? :-). Tak jak pisa?em - jestem bardzo zadowolony ... R?wie? z ceny - ze wszystkim, serwisem (na szcz??cie tylko cz??ci licz?), rejestraj?, OC, wysz?o mnie to 11200 z?. Chyba dobra cena za taki motocykl.

Pozdro, Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
sebavfr
teksciarz
teksciarz
Posty: 149
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 20:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: sebavfr » sob 20 maja 2006, 12:57

No to ?ycze powodzenia w ?miganiu i niech ci s?u?y. :mrgreen:
Lepsza od rowera jest tylko VFRra.

VFR 800. 2001.

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » sob 20 maja 2006, 16:40

Pawel pisze:Wiesz co ? Kupilem j? bez przekonania, chyba bardziej jako mechanik znaj?cy trwa?o?? VFR ni? sympatyk modelu, ale ... Zaczynam uwielbia? ten sprz?t. Jak jutro nie b?dzie pada? to zn?w ruszam w tras? :-). Tak jak pisa?em - jestem bardzo zadowolony ... R?wie? z ceny - ze wszystkim, serwisem (na szcz??cie tylko cz??ci licz?), rejestraj?, OC, wysz?o mnie to 11200 z?. Chyba dobra cena za taki motocykl.

Pozdro, Pawel
ja podobnie - kupi?am vfr? przez przypadek ...mia?a by? bandyta 600 albo hornet...i ciesz? si?,?e nic z tego nie wysz?o...zadowolona jestem bardzo..

a Twoja w takim stanie za 11200 to rzeczywiscie nie du?o..jest sliczniutka...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości