Buty motocyklowe do 600 zl

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Buła
klepacz
klepacz
Posty: 1747
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 08:49
Model VFR: VFR 800 FI
Imię: Marcin
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Kontakt:

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: Buła » ndz 30 paź 2016, 11:21

Tak Mictom,ale nie wiem czy jakiś sklep w okolicy ma Alpinestars w ofercie.Zobaczymy,na razie to temat na póżniej ale wole kupić cos porządnego także raczej będzie to Alpinestars.
Wszędzie dobrze ale na VFR najlepiej :)


1Była VFR 750-90r
2.Była VFR 750-96r
3Była VFR 800FI-99r
4.Był CBR 1100 XX-1997r
5.Była VFR 800 Fi-1999 r.
6.Jest CBR 900 RR Fireblade 98 i 99r+Varadero 1000 2006

Awatar użytkownika
grover88
teksciarz
teksciarz
Posty: 129
Rejestracja: śr 22 sie 2012, 10:06
Model VFR: RC46 03'
Imię: Marcin
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: grover88 » ndz 30 paź 2016, 20:24

Chcesz porządnie - kup Daytony. Kupiłem po bardzo okazyjnej cenie dla żony, co to za but to wszystko przy nim się kryje nawet pancerz w czołgu i do tego połowica twierdzi że wygodne. Sam bym chciał dla siebie ale ceny bolą okrutnie.
VFR800 RC46 Fi - poszła w UA
VFR800 RC46 II - czarna bestyia...

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: jagna » pn 31 paź 2016, 13:16

A jakie buty kupiłeś małżonce? Bo szukam aktualnie :)
Kiedyś przypadkiem natknęłam się na Lady Pilot za ok.800zł w jakimś sklepie z KRK ale teraz nie mogę go odnaleźć :(
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
grover88
teksciarz
teksciarz
Posty: 129
Rejestracja: śr 22 sie 2012, 10:06
Model VFR: RC46 03'
Imię: Marcin
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: grover88 » pn 31 paź 2016, 21:09

jagna pisze:A jakie buty kupiłeś małżonce? Bo szukam aktualnie :)
Kiedyś przypadkiem natknęłam się na Lady Pilot za ok.800zł w jakimś sklepie z KRK ale teraz nie mogę go odnaleźć :(
Lady star gtx za 500zł udało się wyrwać
VFR800 RC46 Fi - poszła w UA
VFR800 RC46 II - czarna bestyia...

Awatar użytkownika
kryszakowy
bywalec
bywalec
Posty: 37
Rejestracja: pn 01 sie 2016, 12:19
Model VFR: VFR 800 Vtec
Imię: Krystian
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: kryszakowy » pn 31 paź 2016, 22:40

Polecam te mam ich kilka lat i są nie do zdarcia
http://www.motoblouz.com/vente-bottes-t ... 69823.html

Awatar użytkownika
eltroc
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 90
Rejestracja: czw 08 wrz 2016, 10:46
Model VFR: 800Fi RC46
Imię: Wojciech
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grójec

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: eltroc » sob 05 lis 2016, 21:06

Sidi na 100% ma zaniżone rozmiary zakupiłem rozmiar taki jak noszę adidasy,i nie obyło się bez wymiany o numer większe.
Ale ogólnie to zakładać na stopę.bo buty na długości się nie rozciągną.nie za dobrze się lata w przymałych :)

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Model VFR: RC36II96 r.
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: figaro » ndz 06 lis 2016, 14:20

eltroc pisze:Sidi na 100% ma zaniżone rozmiary zakupiłem rozmiar taki jak noszę adidasy,i nie obyło się bez wymiany o numer większe.
Ale ogólnie to zakładać na stopę.bo buty na długości się nie rozciągną.nie za dobrze się lata w przymałych :)
Czyżby????
Zakupiłem na przestrzeni 6 lat dwie pary bucików SIDI. Pierwsze były Vertigo, następnie Apexy i rozmiarówka jest dokładnie taka sama. :wink:
Buciki leżą na stopie jak ulał. :mrgreen:
Z tego co słyszałem, czytałem, itd obuwie motocyklowe /rozmiar/ nie dobiera się na podstawie obuwia noszonego na co dzień. :?:
Rozmiar powinien być o jeden większy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Model VFR: TRIUMPH SPRINT 1050
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: Tomek Grudziądz » pn 26 gru 2016, 14:52

Tomek Grudziądz pisze:A używał ktoś może takich butów?
http://moto-hp.ru/moto-obuv/kupit-pro-b ... -obuv.xhtm
Zastanawiam się jeszcze nad tymi:
http://allegro.pl/buty-motocyklowe-adre ... 13630.html
I tymi:
http://allegro.pl/buty-seca-s-tourer-cz ... 11099.html

Doradzi ktoś?
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
Niron
klepacz
klepacz
Posty: 652
Rejestracja: ndz 08 lut 2015, 23:20
Model VFR: RC46 '01
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siemień

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: Niron » pn 26 gru 2016, 18:17

ja mam seci, tylko model bardziej sportowy, ogólnie jestem zadowolony, mogły by mieć jakąś wentylację tylko :P, ale nie chętne do zużycia 3 ezon na nich przelatałem właśnie i jeszcze kilka powinny wytrzymać, woda jak nie wleci od góry, to jeszcze w inny sposób się do środka nie dostała, a chodziłem nawet w nich po płytkiej rzeczce żeby sprawdzić szczelność :biggrin
„If everything seems under control you’re just not going fast enough”
CB 500 -> CBR 600 F3 -> VFR 800 FI

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Model VFR: RC36II96 r.
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: figaro » pn 26 gru 2016, 18:29

Te pierwsze /z ramki/ to nic innego jak kopia SIDI VERTIGO. Na temat oryginałów, mogę wypowiadać się w samych superlatywach, ale uwaga :!: to buty sportowe, do większej turystyki w zmiennych warunkach atmosferycznych mogą się specjalnie nie nadawać.
Adrenaliny miała moja Asia i mówiąc szczerze nie była do końca z nich zadowolona. Być może problem tkwił w zbyt sztywnej "skórze" i problemem z tzw. rozchodzeniu i ułożeniu się buta do stopy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: Vermilion » czw 05 sty 2017, 01:02

Co kraj to obyczaj jak widać. Są tacy co chwalą buty Seca czy Adrenaline pisząc, że buciki są "super" a w lepszych nie jeździli, itd. Jak już mówimy o certyfikowanym obuwiu motocyklowym to fakt jest taki że tutaj nie da się wybrać złotego środka dla każdego. Handlowałem kiedyś Sidi i próbowałem sam w tym się poruszać, ale te buty odstraszały mnie w sobie dosłownie wszystkim. Sprawdziłyby mi się chyba tylko na torze. Tyczyło się to wszystkich w sumie modeli Sidi od 1000zł wzwyż. Co do, tzw. Speed to jest czysta podróba Sidi made in China. Dostępne lekko na aliexpress. I bardzo popularne, np. we Francji (gdzie Sidi jako tako w sumie nie istnieje na rynku). Jakoś wykonania lekko mówiąc słaba, ale i cena atrakcyjna a zasada działania jak w Sidi.

Rok temu pozbyłem się butów z których byłem najbardziej zadowolony na całym świecie - Raytek Alcaniz, które miałem naprawdę szmat czasu i przeżyłem w nich 2 dzwony, 3 szlify i przejechałem ponad 50 tys. km i spędziłem długie godziny nie tylko na motocyklu ale na spacerach czy chodząc w nich całe dnie w pracy. Można było narzekać na brak zawiasu, na słabą wentylację i na obszerną cholewę, ale kurde naprawdę te buty lubiłem. Obecnie z długich butów jeżdżę w Puma 1000 V3 i też po 2 latach stwierdzam, że buciory naprawdę godne i robią robotę, ale średnio nadają się do chodzenia na co dzień. Teraz będę się przerzucał na Gaerne GP1 lub TCX RT-Race :)

Aaaaa.. W temacie :) Buty ok 700-800zł - polecam Gaerne GR.W , TCX S-Sportour lub Alpinestars S-MX6. Chyba, że coś stricte turystycznego z goretexem to Alpinestars Web GTX lub Gaerne G.Hybrid GTX.
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
Radarro
klepacz
klepacz
Posty: 557
Rejestracja: śr 23 kwie 2008, 13:55
Model VFR: NC24
Imię: Radek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SGL

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: Radarro » śr 01 lut 2017, 08:38

Odgrzewam kotleta, bo też szukam butów.
G#R - wybrałeś w końcu coś?

Moje pytanie - SMX-5 czy Gaerne GR.W? Cena praktycznie ta sama, na marce mi nie zależy. Vermillion, możesz coś doradzić?
Nie przymierzałem żadnego z nich jeszcze, nie wiem czy kupować teraz czy czekać na motobazar w marcu...
V4 + R6 Brotherhood :-D
TS 350 -> 800Fi -> VTR SP1 -> RSV Tuono '03 -> VFR 400

Awatar użytkownika
antekpl
teksciarz
teksciarz
Posty: 128
Rejestracja: śr 06 sty 2016, 11:35
Model VFR: VFR 1200F
Imię: Antek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: antekpl » śr 01 lut 2017, 08:41

Ja mam SMX-5 już trzeci sezon i spisują się bardzo dobrze. Mega wygodne nawet do chodzenia, nie gotuje się w nich noga w ciepłe dni. Jedynie jak jest większa ulewa przez dłużej to potrafią przemoknąć tam gdzie mają wentylację. Tak się do nich przyzwyczaiłem, że jak wsiadam na moto w zwykłych butach i mam do przejechania nawet 500m to się dziwnie bez nich czuję :lol:

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: Vermilion » śr 01 lut 2017, 14:10

S-MX5 jest (był) spoko ale to mega stary kapeć. S-MX6'tka w tym roku już dostaje swojego następcę, a 5'tka nie jest produkowana z 4 lata już :) Gaerne G.RW polecam bardzo mocno. Fajny but, Made in Italy z ruchomym wahaczem obustronnym. Jakby była potrzebna pomoc - sprzedaję również buty Gaerne.
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
antekpl
teksciarz
teksciarz
Posty: 128
Rejestracja: śr 06 sty 2016, 11:35
Model VFR: VFR 1200F
Imię: Antek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia

Re: Buty motocyklowe do 600 zl

Post autor: antekpl » śr 01 lut 2017, 14:26

Vermilion pisze:S-MX5 jest (był) spoko ale to mega stary kapeć. S-MX6'tka w tym roku już dostaje swojego następcę, a 5'tka nie jest produkowana z 4 lata już
Dokładnie, jak kupowałem S-MX5 to już na półce obok w sklepie stał S-MX6, ale wziąłem 5-tkę bo cena była mega dobra dla wycofywanego modelu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości