Witam, kilka pyt. dotyczacych przedniego zawieszenia VFR800

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
lukmajster
teksciarz
teksciarz
Posty: 108
Rejestracja: czw 25 lis 2010, 17:57
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: JAstrzębie Zdrój
Kontakt:

Witam, kilka pyt. dotyczacych przedniego zawieszenia VFR800

Post autor: lukmajster » ndz 22 maja 2016, 10:22

Witam,
Wczoraj zabrałem sie za wymiane uszczelniaczy przedniego zawieszenia i mam kilka pyt z tym związanych:

1. Czy są jakies systemy naprawcze do przedniego prawdego zacisku hamulca, ta czarna gumowa osłona ma małą dziurę ale nie wydaje mi sie ze przez to cos ciekanie, raczej gdzies cos innego sie rozszczelniło tylko teraz co? i jak to naprawić: (dodam ze rusza sie to w każda strone ale nie miałęm tego wyciagnietego nigdy wiec chyba powinno sie troche ruszać)
20160521_114742.jpg
2.w lagu jest taki dystans, i jest on nadgryziony zębem czasu, przetrzec papierem sciernym i sie nie przejmować czy szukac i wymienic? :
20160521_135640.jpg
3.Mocowanie zacisku tez ma tak jakis uszczerbek na zdrowiu, nic mu nie jest czy wymienic, i gdzie tego szukac:
20160521_114818.jpg
4. Regulacja na gorze w lagach podczas skrecania z nowym olejem powinna byc na miejscu ....? max wkrecona, max wykrecona?


Dzieki za wszytskie odpowiedzi
pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Witam, kilka pyt. dotyczacych przedniego zawieszenia VFR

Post autor: PETER » ndz 22 maja 2016, 12:07

1 ori honda :zestaw naprawczy pompy dual 0k 300pln dostępny w ciągu 2 dni roboczych
2 tulejka jeśli nie musisz to lepiej przepolerowac a nie papier ścierny -uszczelnienie łożysk koła przedniego
3 ten plastykowy element zawsze jest przecięty więc tak ma być {inaczej go nie zamontujesz
4 co do napięcia zostaw bez zmiany
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości