Kolejny użytkownik VFR

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
Karol
klepacz
klepacz
Posty: 652
Rejestracja: czw 23 mar 2006, 14:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Karol » czw 11 maja 2006, 14:09

?adna ?adna :)
RClomza.pl

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » czw 11 maja 2006, 21:24

?liczniutka !
Obrazek

Awatar użytkownika
Radek
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: ndz 23 kwie 2006, 22:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post autor: Radek » pt 12 maja 2006, 04:47

Wizualnie sprawia wra?enie zadbanej.IMO RC36II stylistycznie jest krokiem wstecz wzgl?dem RC36I.G??wnie za spraw? zabudowanych ?wiate?.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pt 12 maja 2006, 11:23

to ju? kwestia gustu :) Mi sie np bardziej podoaj? t kocie oczka ni? podzielona reflektor w RC36 ;] (juz nie m?wi?c o w?oskiej RC36I kt?ra ma ca?? lampe bez dzielenia :]

Awatar użytkownika
Radek
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: ndz 23 kwie 2006, 22:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa-Bemowo

Post autor: Radek » sob 13 maja 2006, 00:52

Dzi? podjecha?em do Paw?a obejrze? nowy nabytek.Na prawd? igie?ka :) Fajny ma stela? pod kufer, ale za cholere nie chce sprzeda? ;) Na domiar z?ego p?k?a mi centralka :( Dobrze,?e u Paw?a na placu a nie w Pcimiu Dolnym :D

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 14 maja 2006, 00:38

Yaco pisze:A co dalej si? sta?o z tym GS-em? Zrobiony? Je?dzi? Jakie by?y koszty i ile zrobi? km od naprawy?

GS zosta? sprzedany "w kartonach" po tanio?ci do znajomego :) A Vllad wida? znamy lekko inne historie :) Bo Wiktor zostwi? tam naprawde spora got?wke (prawie po?owe warto?ci mohego motocykla :P (kupi?em za 4 tys hehe) No ale nie ma co wywleka? starych spraw. Oby Pawe? ?miga? razem z nami :D VFR'owiczami :) AAaa i moze wiecie przy okazji ile mi policzy za regulacje zawor?w? mam na ?rubki ;]

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Post autor: kiki » ndz 14 maja 2006, 19:12

UxY pisze:AAaa i moze wiecie przy okazji ile mi policzy za regulacje zawor?w? mam na ?rubki ;]
z tymi zaworami spokojnie sobie sam poradzisz-to prosta ale zmudna robota :d bo trzeba mocno moto rozebrac :)

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » pn 15 maja 2006, 08:57

Ju? sie zarejestrowa?em.

Co do Wiktora - szkoda ?e nie by? takim kozakiem na ?ywo, tylko teraz klepie j?zorem na lewo i prawo jak mu zje**?em mtocykl. Nauczy?em sie jednego - teraz nie bior? do naprawy wszystkiego jak leci. Spraw? wyjasni?em, faktycznie nie wysz?o to fajnie ale kolega Wiktor nie pojawi? sie ze uszkodzon? g?owic?, bym m?g? to reklamowa? u podwykonawcy. Nie widzia?em cz??ci na oczy. A motocykl dosta? w cz?sciach tylko dlatego ?e rozebra?em go jeszcze raz po z?o?eniu na gotowo tylko po to by sprawdzi? co sie sta?o. M?j b??d, sorry, przyznaj? sie do pora?ki (pierwsz? by?o przyj?cie motocykla w takim stanie, drug? niesprawdzenie roboty podwykonawcy, kt?remu zaufa?em, trzeci? czas, ale uwierzcie mi ze r?ce opadaj? jak sie ma co? zrobi? z takim pa?dzie?em - spytajcie si? Rommiego jak to u mnei wygl?da z czasem jak sie robi fajny motocykl :-) :-)).

To tyle, na si?? nikogo nie przekonuj?, roboty mam i tak tyle ?e si? nie wyrabiam. Nic na si?? - patrzcie co mam w podpisie :-).

Pawel

PS. I prosz? Was bardzo nie traktujcie mnie tylko jako mechanika. Czasami mam tego do?? - zarejestrowa?em sie po to tutaj by pogada?, um?wi? sie na wsp?lne jazdy (pom?c jak trzeba te? oczywi?cie).
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
Karol
klepacz
klepacz
Posty: 652
Rejestracja: czw 23 mar 2006, 14:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Karol » pn 15 maja 2006, 12:09

I wypi? piwo przy ognisku :)

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 15 maja 2006, 15:29

Witamy :D Temat uwa?am za wyczerpany :) i zamykam :) Witamy Paw?a serdecznie, i na pewno zorganizujemy jakies smiganie w najbli?szym czesie :)

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości