Rękawice - co polecacie?

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
G#R
teksciarz
teksciarz
Posty: 198
Rejestracja: pn 05 wrz 2011, 21:24
Model VFR: 800 FI 99'
Imię: Piotr
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Re: Rękawice - co polecacie?

Post autor: G#R » sob 31 mar 2018, 13:28

SP8 też macałem i chwilę się nad nimi zastanawiałem, ale palce miały jakieś za długie :-P Wziąłem wyżej wymienione IXONy

Awatar użytkownika
mictom
klepacz
klepacz
Posty: 764
Rejestracja: wt 25 wrz 2012, 01:10
Model VFR: RC36 II
Imię: Tomek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: RKR ROGI

Re: Rękawice - co polecacie?

Post autor: mictom » sob 31 mar 2018, 15:31

Ja mam lapy zlodziejskie czyli dlugie palce w rekawicach megusta. Bo inaczej ubieram rekawice inna i mam miedzy palcami jak zaba :-D. Sp-8 kupilem bo byly za dobra kase ze zprawdzonego zrodla. Ale kolejne beda inne

Awatar użytkownika
kaamien
teksciarz
teksciarz
Posty: 113
Rejestracja: ndz 22 paź 2017, 21:12
Model VFR: VTEC '08
Imię: Mateusz
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Re: Rękawice - co polecacie?

Post autor: kaamien » ndz 01 kwie 2018, 10:50

Jeździłem 2 lata w Shima ST-1 (w sumie 20tys. km). Po roku wyglądały na mocno zmęczone, po dwóch latach zaczęły puszczać. Na koniec pechowo zaliczyłem szlifa (na szczęście nic się nie stało), ale rękawice zniszczone totalnie. Nie kupiłbym drugi raz.

Teraz od ponad roku mam Dainese 4stroke long - rewelacja! Drogie, ale warto. Duże, pewne rękawice. Mnóstwo ochraniaczy (to tylko model niżej od flagowego Full Metal), mega wygodne, dość przewiewne - powiedziałbym, że uniwersalne, nie są to rękawice letnie, a na zimną wiosnę trochę pizga. Zdarzyło mi się jechać w deszczu, ale później wyczyściłem i zaimpregnowałem Dainese Cleaning Kit i wciąż wyglądają świeżo. Są prawie jak nowe. Polecam!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości