co po Silver Lady rc36 ?

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pt 22 cze 2007, 20:18

MadziX pisze:VFR - to jest to, kocham Ją !....
OK, skrucha przyjęta, teraz jest dobrze.
Innego wytłumaczenia nie widzę jak to, że ktoś Cię omotał i tak na prawdę nie chciałaś tego. Na myśl, że Ty nasza bogini VFR na wygnaniu mogłabyś porzucić najlepszą z marek, jeszcze mnie w pionie trzyma i gały z oczodołów mi wyłażą jak u ślimaka tuż przed skokiem na bungee. Ale już nie płacz. :stroke Twoja lady pewnie nie czytała tego tematu, a nawet jeśli to da sie przeprosić. Myślę, że pełen zbiorniczek Pb98 załatwi temat i już w zgodzie, przytulone do siebie pomkniecie w te śliczne, opustoszałe, wijące sie pomiędzy tajemniczymi zamkami tasiemki, na których - jeśli wierzyć zamieszczanym przez Ciebie zdjęciom - pośród promieni zachodzącej za horyzont nadziei ani śladu niesmaku nie ma. :wink :drool

PS
Takie groźne emotki założyłaś, że aż strach. :nausea

Awatar użytkownika
whitespirit
pisarz
pisarz
Posty: 282
Rejestracja: ndz 13 maja 2007, 14:45
Imię: Bartosz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bristol UK

Post autor: whitespirit » pt 22 cze 2007, 20:52

SOWA pisze:
MadziX pisze:VFR - to jest to, kocham Ją !....
Twoja lady pewnie nie czytała tego tematu, a nawet jeśli to da sie przeprosić. Myślę, że pełen zbiorniczek Pb98 załatwi temat i już w zgodzie, przytulone do siebie pomkniecie w te śliczne, opustoszałe, wijące sie pomiędzy tajemniczymi zamkami tasiemki, na których - jeśli wierzyć zamieszczanym przez Ciebie zdjęciom - pośród promieni zachodzącej za horyzont nadziei ani śladu niesmaku nie ma. :wink :drool
Ladnie piszesz Sowa :roll:

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pt 22 cze 2007, 21:07

MadziX, Jeszcze dodam za Frankiem K.
"Nie rycz, mała, nie rycz, ja znam te wasze numery.
Twoje łzy lecą mi za koszulę z napisem King Bruce Lee karate mistrz" :lol

whitespirit,
Bo to do naszej MadziX piszę, to musi być ładnie.

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » pt 22 cze 2007, 21:50

SOWA pisze: Innego wytłumaczenia nie widzę jak to, że ktoś Cię omotał i tak na prawdę nie chciałaś tego. Na myśl, że Ty nasza bogini VFR na wygnaniu mogłabyś porzucić najlepszą z marek, jeszcze mnie w pionie trzyma i gały z oczodołów mi wyłażą jak u ślimaka tuż przed skokiem na bungee. Ale już nie płacz. :stroke Twoja lady pewnie nie czytała tego tematu, a nawet jeśli to da sie przeprosić. Myślę, że pełen zbiorniczek Pb98 załatwi temat i już w zgodzie, przytulone do siebie pomkniecie w te śliczne, opustoszałe, wijące sie pomiędzy tajemniczymi zamkami tasiemki, na których - jeśli wierzyć zamieszczanym przez Ciebie zdjęciom - pośród promieni zachodzącej za horyzont nadziei ani śladu niesmaku nie ma. :wink :drool
:nausea
ach dziękuję ,że przebaczyłeś Sowa....
tak opętały mnie złe moce, otóż tu na tej wyspie dziwne istoty latają w eterze...dobrze,że mnie sprowadziłeś na Ziemię...wiem,że to wszystko w dobrej wierze było ! :biggrin

a napisałeś pięknie...masz talent !
aż się wzruszyłam, tym bardziej,że Silver Lady już spakowana i czeka na jutrzejszy poranek... :grin: :motolove
Ty nasza bogini VFR
---> ajjj umiesz zmiękczyć me serce :grin:
jutro w drogę, w mp3 Dżem i ścieżka z Easy Rider na pierwszy rzut idą... motoride: motoride:
:bye
do zobaczenia na forum za dwa tygodnie ! :hugs :hugs motoride: :motolove
Obrazek

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pt 22 cze 2007, 22:47

W drogę MadziX, szerokiej i wracaj szybko. Czekamy.

Awatar użytkownika
roads
klepacz
klepacz
Posty: 829
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 22:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: roads » pt 22 cze 2007, 22:50

Madzix szerokości :bye a ja nie wiedziałem że Ty Dżemówa jesteś, no ta ja Cię widzę na koncercie najbliższym :bye

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » pt 22 cze 2007, 22:54

Dzięki ! Do zobaczenia ! Trzymajcie się :)
Roads --> Dżem - szczególnie z Riedlem to podstawa...ale koncerty w nowym składzie jak najbardziej !

motoride: motoride:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dresik
klepacz
klepacz
Posty: 1840
Rejestracja: sob 14 kwie 2007, 20:41
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała

Post autor: Dresik » pt 22 cze 2007, 22:56

do zobaczenia MadziX , szerokiej drogi i uważaj na siebie!
:bye
:-)

Awatar użytkownika
roads
klepacz
klepacz
Posty: 829
Rejestracja: sob 16 gru 2006, 22:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: roads » pt 22 cze 2007, 22:57

MadziX, no to nie ma bata przyjazd jak w dym do nas i na concertoo

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » pt 22 cze 2007, 23:02

będę uważać, będę myśleć o Was Ownersi !
Roads - koncert koniecznie !

papapapa no nie mogę się rozstać z Wami... :biggrin :biggrin

:bye :bye :bye :bye
Obrazek

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pt 22 cze 2007, 23:11

roads pisze:Ty Dżemówa jesteś,
Chyba dżemowa,Znaczy się słodka?
MadziX pisze:Roads --> Dżem
Znaczy się idź spać. :wink

Awatar użytkownika
whitespirit
pisarz
pisarz
Posty: 282
Rejestracja: ndz 13 maja 2007, 14:45
Imię: Bartosz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bristol UK

Post autor: whitespirit » sob 23 cze 2007, 13:52

SOWA pisze:
whitespirit,
Bo to do naszej MadziX piszę, to musi być ładnie.
:aww mmmmm racja...

Awatar użytkownika
Dresik
klepacz
klepacz
Posty: 1840
Rejestracja: sob 14 kwie 2007, 20:41
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała

Post autor: Dresik » sob 23 cze 2007, 19:21

Własnie wróciłem i zgodnie z obietnicą opisuje ;-)
Więc nie było raczej nic dla MadziXa , same sportowe 600tki.. No ale MadziX chyba warto poczytać ;-)
Nowy GSX-R, CBRka, Ninja ZX-6R i prawdziwa perełka Triumph Daytona 675 :biggrin
Jeśli komuś sie nie chce czytać tego co będe pisał to streszcze - dobrze ze mam VFRe :motolove

GSX-R - zero dołu , poniżej 5tysięcy po prostu nie jedzie :confused Jako motocykl sportowy jest naprawde ekstra (na wiinklach po prostu mistrz) ale sport na nasze drogi.... (?) ehh :disagree Zresztą o gustach się nie dyskutuje, co kto lubi..
Ninja - szkoda gadać , jakaś dziwna była i wogóle nie przepadam za Kawasaki, najmniej na niej jeżdziłem..
CBRka - hmmm, ujdzie ;-) Zaplusowała kierownica która nie jest w niej typowo sportowa ale w miare wypośrodkowana , dzięki temu pozycja nie jest zbyt męcząca..

Wiecie, żadnego z powyzszych trzech bym nie kupił.... Dla mnie to po prostu brak "tego czegoś" , tak jakby nic się nie dzieje, ma się to potężne przyspieszenie no i tyle.... ( w dodatku tylko w górnych zakresach jest tak potężne) Nie moge jednak pominąć tylko jednej rzeczy która mnie troszke skłania do takich motocykli - lekkość z której wynika fajna zabawa w zakrętach ;-) Z tym jest naprawde przyjemnie ale to za mało żebym chciał mieć ktoryś z nich :razz:

Najciekawsze zostawiłem sobie na koniec :biggrin Triumph Daytona :mrgreen:
Denerwowało mnie co prawda to że jest taki maleńki (przy VFRce) , może nawet za lekki... :razz: Jakiś taki jak rowerek dla dzieciaka z włożonym silnikiem (może dlatego takie wrażenia że po VFRce)
Ale musze przyznać że jednak coś między nami zaiskrzyło ;-)

Triumph Daytona nie ma 4 garów jak reszta tylko 3 :biggrin Na początku zaskoczyło mnie że Triumph dał mi to co lubie najbardziej - ciągnął od samego dołu i to jak :!: :biggrin
Nie był też nudny jak reszta , dżwięk jest świetny :!: Prowadzi się całkiem przyjemnie, skrzynia biegów - miodzio :lol:
Troszke pogwizduje (nie wiem dlaczego...) ;-) Jak tylko miałem wybrac czym wracam - odrazu dopadłem sie własnie do Triumpha - dawał prawdziwą radość z jazdy :mrgreen: On ma temperament a to lubie :biggrin I ten motocykl chętnie bym kupił, ale zaznaczam że tylko wtedy gdybym mógł mieć dwa , VFRa jest NAJ :biggrin
:-)

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » ndz 24 cze 2007, 20:41

coż nie ukrywam że ja rozważam opcje triumpha sprint trypla z 2000r, może ktoś miał okazje latać tym kiedyś, słyszałem że zawieszenie twarde i dupa boli tylko nie wiem na ile to jest prawda? bo jeśli chodzi o całą reszte to do pewnego stopnia podobne toto do vfr, nie to samo ale vfrki które oglądałem ostatnio pozbawiły mnie nadziei że uda mi się dostać w niedługim czasie coś co jest w rozsądnym stanie :sad:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości