Sidi Vertigo Mega Gore

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Prent
bywalec
bywalec
Posty: 28
Rejestracja: ndz 26 gru 2010, 23:20
Imię: Kuba
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź / Świętochłowice

Sidi Vertigo Mega Gore

Post autor: Prent » sob 17 gru 2011, 22:52

Wiem, że jest temat osobny o butach, ale dawno nic tam się nie rusza.
Chciałem spytać ewentualnych użytkowników Vertigo Mega Gore jak się sprawdzają w dłuższej eksploatacji. Mam się zamiar szarpnąć teraz na buty i tutaj pytanie czy opłacalne jest dokładanie do gore-texu i jak z przewiewnością w lecie.
Wybór jest tez ograniczony ze względu na rozmiary, które noszę - 48,5-49 1/3 przeważnie.

Prent
bywalec
bywalec
Posty: 28
Rejestracja: ndz 26 gru 2010, 23:20
Imię: Kuba
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź / Świętochłowice

Re: Sidi Vertigo Mega Gore

Post autor: Prent » czw 29 gru 2011, 19:05

Może w takim wypadku inaczej. Interesują mnie za i przeciw w konfrontacji zwykłych Vertigo z Mega Gore.
Kaskę już mam, tylko waham się, czy byłoby to dobrze wydane prawie 1200zł, czy może w zupełności wystarczające będą zwykłe Vertigo za kilka stówek mniej? W sprawie Vertigo wielu z Was powinno mieć coś do powiedzenia.


Prent
bywalec
bywalec
Posty: 28
Rejestracja: ndz 26 gru 2010, 23:20
Imię: Kuba
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź / Świętochłowice

Re: Sidi Vertigo Mega Gore

Post autor: Prent » czw 29 gru 2011, 22:33

Przeglądałem już forum pod tym kątem. W dalszym ciągu będę się upierał przy tym, żeby uzyskać jakieś informacje od osób, które używają mega gore i być może są w stanie porównać je do zwykłych vertigo. Wyczytałem w którymś z tych większych tematów jak ktoś zachwycał się mega gore, ale ostatecznie nic na ich temat w związku z użytkowaniem nie padło, bo pewnie ich nie kupił.
Nadal liczę, że ktoś jednak napisze coś poza propozycją użycia szukajki, od której zaczynałem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości