Regulacja i synchronizacja

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Regulacja i synchronizacja

Post autor: UxY » pn 13 mar 2006, 12:48

Bry.


Gdzie w okolicy Warszawy mo?na zrobic w rozsadnej cenie senchronizacje ga?nik?w i regulacje zawor?w? Dobrze a rozsadnie? :) I jakie s? ceny dla vfr'y?

Awatar użytkownika
Wilson
teksciarz
teksciarz
Posty: 118
Rejestracja: ndz 15 sty 2006, 20:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Wilson » wt 14 mar 2006, 00:24

Zobacz na www.demczuk.pl
Ja tam robi?em ale nie powiem Ci ile sama regulacja, bo mia?em kompletny przegl?d przed sezonem z wymian? chyba wszystkiego co si? da. Polecam. O cen? mo?esz sam si? spyta?, na stronie s? namiary.
Wilson
VFR 800 FI

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » wt 14 mar 2006, 07:53

Polecam:
Pawe? Boruta
Zielonka ul. Kopernika 10.
tel. 022 781-00-51 lub 0-501-430-560.
Tylko Pawe? ma prawo grzeba? w mojej VFR. Pozostali mog? co najwy?ej sprawdzi? mi ci?nienie w oponach :twisted: . Zreszt? pozna?e? go UxY na MBS. Mo?e Zielonka jest troch? daleko, ale na prawd? warto (zreszt? bli?ej ni? do Modlina :D ).

Awatar użytkownika
Bart
teksciarz
teksciarz
Posty: 105
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 12:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Bart » wt 14 mar 2006, 10:24

Wilson pisze:Zobacz na www.demczuk.pl
Ja tam robi?em ale nie powiem Ci ile sama regulacja, bo mia?em kompletny przegl?d przed sezonem z wymian? chyba wszystkiego co si? da. Polecam. O cen? mo?esz sam si? spyta?, na stronie s? namiary.
?e tak zapytam z ciekawo?ci, ile wyszed? Cie taki przegl?d :?:

Awatar użytkownika
Wilson
teksciarz
teksciarz
Posty: 118
Rejestracja: ndz 15 sty 2006, 20:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Wilson » wt 14 mar 2006, 18:47

Bart pisze:?e tak zapytam z ciekawo?ci, ile wyszed? Cie taki przegl?d :?:
Micha? pom?g? mi kupi? sprz?ta, tzn. by? przy transakcji i sprawdzi? czy nie bior? miny. Potem przetransportowa? do siebie do warsztatu i dok?adnie rozebra? maszyn?. Poprosi?em, ?eby dla ?wi?tego spokoju wymieni? wszystko co mo?e by? podejrzane i dok?adnie sprawdzi? silnik. Za taki du?y przegl?d i ?wi?ty spok?j na kilka sezon?w zap?aci?em 1100z? (materia?y, robocizna, transport).
Wilson
VFR 800 FI

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » śr 15 mar 2006, 07:56

Nie wiem jak wygl?da kwestia serwisu u Michala bo nigdy u niego nie serwisowa?em motocykla. Wiem natomiast, ?e jego "Motoszko?a" to gienialny pomys? oparty na szwedzkich wzorcach. Szkolenie trwa dwa dni i obejmuje teori? i praktyk?. Co prawda nie bra?em udzia?u w szkoleniu, ale skorzysta?em z jazd terenowych z instruktorem. Bawi?em si? niesamowicie dobrze a i zapewne czego? si? nauczy?em w ci?gu tych dw?ch godzin.

Awatar użytkownika
Wilson
teksciarz
teksciarz
Posty: 118
Rejestracja: ndz 15 sty 2006, 20:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Wilson » śr 15 mar 2006, 17:27

Zgadzam si?, motoszko?a to ?wietny pomys?. Ja sam wybieram si? ju? tam na kurs od kilku lat ale ci?gle nie mog? si? jako? zebra?... :?
Wilson
VFR 800 FI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości