Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Skóra
klepacz
klepacz
Posty: 509
Rejestracja: ndz 16 wrz 2007, 19:31
Płeć: Mężczyzna

Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: Skóra » sob 01 sty 2011, 23:20

Ja i Olga zwracamy się z prośbą o pomoc w postaci 1% podatku dla syna bliskiej nam osoby. Jaś jest skrajnym wcześniakiem. W październiku 2010 r. ukończył rok i potrzebna jest systematyczna, kosztowna rehabilitacja.Szczegóły znajdziecie w załączniku.
Dziękujemy w Jego imieniu, Wasza pomoc będzie bezcenna.[/b]

[ Dodano: |14 Lut 2011|, o 18:59 ]
Szanowni Ownersi !!!! ponawiam prośbę w postaci 1 % dla Jaśka na rehabilitację. Z miesiąca na miesiąc widać powoli postępy ruchowe. Jest to dość ciężka i długa rehabilitacja a co za tym idzie dość kosztowna. Koszt miesięczny rehabilitacji to 1400 zł, a dla matki wychowującej dwoje dzieci, mieszkającej w małym pokoiku bez pomocy ludzi dobrej woli jest nieosiągalne by zapewnić co najmniej minimum zajęć dla Jaśka, żeby mógł w przyszłości godnie żyć. Proszę, żebyście podzielili się 1 % i poprosili znajomych, którzy jeszcze nie zagospodarowali a chcieli by pomóc. Bardzo dziękuję i liczę, ze nie zostawicie Jaśka w potrzebie.

Awatar użytkownika
Rozan
klepacz
klepacz
Posty: 539
Rejestracja: wt 26 sty 2010, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin/Toruń

Post autor: Rozan » czw 17 lut 2011, 21:08

Ode mnie polecą trzy procenty, jeszcze się nie rozliczałem. Na zdrowie :)

Awatar użytkownika
eater
pisarz
pisarz
Posty: 326
Rejestracja: wt 09 lut 2010, 14:13
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk, Głogów
Kontakt:

Post autor: eater » czw 17 lut 2011, 22:19

Mój procent poleciał dziś do Jasia. Zdrówka! :mrgreen:
Terror Mechanicznej Pomarańczy!

Potrzebujesz części do moto w dobrej cenie? Pytaj! :)

Awatar użytkownika
Olga Skórka
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 73
Rejestracja: śr 31 paź 2007, 21:28
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Olga Skórka » pt 18 lut 2011, 12:51

Witam. W imieniu Jaśka i jego mamy -Agi dziękujemy. W sms-sie czytam: "JESTEŚCIE WIELCY". Jasiek z mamą autobusami codziennie pokonuje trasę z Targówka do Anina to ich droga do "łatwiejszych" dni. :pwned
Olga

"... odszedłeś w słońcu tak nagle, że nawet nikt
nie zdążył zamyślić się przez chwilę, człowieku
z duszą jak ptak..."

Awatar użytkownika
orzeszek303
bywalec
bywalec
Posty: 33
Rejestracja: wt 30 lis 2010, 11:58
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Post autor: orzeszek303 » pt 18 lut 2011, 13:32

Wczoraj odebrałem PIT-a i możecie na mnie liczyć. ZDROWIA JAŚKU!!

Awatar użytkownika
g2ec
bywalec
bywalec
Posty: 41
Rejestracja: śr 17 cze 2009, 13:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żerków
Kontakt:

Post autor: g2ec » czw 03 mar 2011, 12:51

Pozdrawiam i 1% dla Was

Skóra
klepacz
klepacz
Posty: 509
Rejestracja: ndz 16 wrz 2007, 19:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Skóra » pt 11 mar 2011, 21:19

Nieśmiało ponawiam prośbę o 1% dla Jaśka i bardzo dziękuję za dotychczasowe przekazania procenta na szczytny i bardzo potrzebny cel.

Awatar użytkownika
Olga Skórka
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 73
Rejestracja: śr 31 paź 2007, 21:28
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Olga Skórka » śr 16 mar 2011, 23:45

A Jasiek od dziś ma okulary i z zainteresowaniem przygląda się światu, pierwszy raz zobaczył swoją mamę. Dzięki okularom rehabilitacja będzie efektywniejsza. To niesamowite jak rozwija się dziecko, które od urodzenia było w stanie krytycznym, jego życie było od urodzenia zagrożone. Mama Jaśka jest uparta i wciąż walczy. Każda pomoc jest jej potrzebna.
Jeszcze raz wielkie dzięki za 1%. :huura
Olga

"... odszedłeś w słońcu tak nagle, że nawet nikt
nie zdążył zamyślić się przez chwilę, człowieku
z duszą jak ptak..."

Skóra
klepacz
klepacz
Posty: 509
Rejestracja: ndz 16 wrz 2007, 19:31
Płeć: Mężczyzna

Re: Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: Skóra » pt 18 lis 2011, 21:26

W imieniu naszych Przyjaciół WIELKIE DZIĘKI,
:pwned



Dnia 18-11-2011 o godz. 8:59 Aga:

Kochani...
Chciałam Wam serdecznie podziękować za przekazanie 1% dla Jasia.Wszystkim , którzy zdecydowali się nam pomóc ślę ogromne uściski i jeszcze większe wyrazy wdzięczności.Po raz pierwszy miałam okazję się przekonać , że każda złotówka pomnożona przez tak wiele osób daje takie cudowne efekty.Niestety nie jestem w stanie podziękować każdemu z osobna więc dziękuje w takiej samej formie w jakiej prosiłam Was o pomoc:)Wiedząc, że otacza nas tak liczne grono wspaniałych i wrażliwych ludzi jestem spokojniejsza patrząc w przyszłość Jasia.Wiem , że z pomocą przyjaciół,ludzi którym nie jest obojętny los mojego synka łatwiej nam będzie pokonywać różne trudności.
Dziękuję Wszystkim , którzy"podaj dalej "potraktowali priorytetowo:)Przekażcie proszę tym , którzy są zainteresowani( a wiem,że tacy są:) )że pieniążki mamy na subkoncie...dotarły:)A teraz proszę zerknijcie skąd leciały nasze jedynki:))
URZĄD SKARBOWY:KOZIENICE,SZYDŁOWIEC , SKIERNIEWICE,ŁÓDZ POLESIE, WOŁOMIN,LEGIONOWO,PRUDNIK, KIELCE, ŁOMŻA, PIASECZNO, MIŃSK MAZOWIECKI,KOLNO,URZĄD SKARBOWY W STASZOWIE,W KROŚNIE ODRZAŃSKIM,OTWOCK, SIEDLCE,GRODZISK MAZOWIECKI,ŻYRARDÓW, PRUSZKÓW,PUŁTUSK,TORUŃ , GRÓJEC,NOWY DWÓR MAZOWIECKI,PŁOŃSK,JAROCIN,OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI,BARTOSZYCE,PRZEWORSK,ŁÓDŹ BAŁUTY,GOSTYNIN,PLESZEW, GLIWICE,URZĄD SKARBOWY W BIELSKU PODLASKIM, W RYKACH I WARSZAWA...URSYNÓW, TARGÓWEK, ŚRÓDMIEŚCIE, MOKOTÓW,BIELANY,WOLA,WAWER,BEMOWO
DZIĘKUJEMY:))))))))))))))))))))))))))))
p.s...ale ale :)polecamy się już teraz Waszej pamięci przy następnym rozliczeniu.

Skóra
klepacz
klepacz
Posty: 509
Rejestracja: ndz 16 wrz 2007, 19:31
Płeć: Mężczyzna

Re: Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: Skóra » śr 11 sty 2012, 00:19

Od jakiegoś czasu Jasiek utrzymuje sam głowę i potrafi skupić wzrok na czymś, co go zainteresuje. Dzięki 1% ma między innymi okulary, przez które zobaczył swoją mamę tak jak pisaliśmy wcześniej. Ma też możliwość korzystać częściej z rehabilitacji, co pozwala na utrwalanie ćwiczeń i większe postępy i to też dzięki 1%.
Ponawiam prośbę o pomoc w postaci 1% z podatku i zarazem w imieniu Agnieszki i Jaśka DZIĘKUJĘ !!!!!!

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: PETER » czw 12 sty 2012, 23:09

Piotr ma racje u nas tez jest dużo potrzebujących np: Recu pozostawiam temat do własnej oceny jest informacja o wypadku mną mocno wstrząsnęło bo i moja córka miała poważny wypadek i wiem co rodzice w takiej chwili przeżywają ,jeśli ktoś może niech wpłaca na konto Ewy na pewno będą jej bardzo potrzebne środki na leczenie i dalsze życie
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
suniok
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: czw 04 paź 2007, 14:49
Imię: Jarosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: suniok » czw 19 sty 2012, 09:38

poszedł 1%
Pozdrawiam Jarek

Skóra
klepacz
klepacz
Posty: 509
Rejestracja: ndz 16 wrz 2007, 19:31
Płeć: Mężczyzna

Re: Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: Skóra » śr 08 lut 2012, 21:36

1% dla Jaśka, którego stan fizyczny jest zaprzeczeniem wszelkich diagnoz i orzeczeń lekarskich.

Awatar użytkownika
Olga Skórka
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 73
Rejestracja: śr 31 paź 2007, 21:28
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: Olga Skórka » ndz 12 lut 2012, 13:48

Jasiek leci z duchem czasów i jest już na http://www.facebook.com/pages/Jedyneczk ... 8748235501


:grupa

Pomóżmy mu.
Olga

"... odszedłeś w słońcu tak nagle, że nawet nikt
nie zdążył zamyślić się przez chwilę, człowieku
z duszą jak ptak..."

Skóra
klepacz
klepacz
Posty: 509
Rejestracja: ndz 16 wrz 2007, 19:31
Płeć: Mężczyzna

Re: Potrzebna Wasza pomoc na rehabilitację.

Post autor: Skóra » śr 02 sty 2013, 19:02

W dniu dzisiejszym dostaliśmy smutną wiadomość. Pamiętacie Jaśka, o którym pisaliśmy prosząc o wsparcie 1 % na rehabilitację. Dnia 02.01.2013 Jasiek odszedł od nas :(
W imieniu Agnieszki ( Jaśka mamy ) oraz mnie i Olgi jeszcze raz dziękujemy o nieocenioną pomoc jaką daliście Jaśkowi przez trzy lata jego życia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości