Gdzie w Krakowie można motonga bezpiecznie zaparkować

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
abgarman
teksciarz
teksciarz
Posty: 153
Rejestracja: śr 26 maja 2010, 22:56
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Gdzie w Krakowie można motonga bezpiecznie zaparkować

Post autor: abgarman » wt 10 sie 2010, 19:08

Będę jutro w Krakowie i chciałem gdzieś motor porzucić w okolicach Mogilskiej, coby żaden amator nim nie odjechał :D Jest blisko jakiś parking czy cuś?

Z przyjemnością też wieczorkiem piwko uskutecznię z chętnymi ownersami z Krakowa i okolic :D
Meet the VFighteR
---------------------------------------

Wcześniej: Honda Deauville 650
Teraz: Honda VFR 800 '98

J43
pisarz
pisarz
Posty: 413
Rejestracja: wt 03 mar 2009, 11:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: xxx

Re: Gdzie w Krakowie można motonga bezpiecznie zaparkować

Post autor: J43 » śr 11 sie 2010, 00:01

abgarman pisze:Będę jutro w Krakowie i chciałem gdzieś motor porzucić w okolicach Mogilskiej, coby żaden amator nim nie odjechał :D Jest blisko jakiś parking czy cuś?

Z przyjemnością też wieczorkiem piwko uskutecznię z chętnymi ownersami z Krakowa i okolic :D
Strzezony parking kolo urzedu miasta i sadu.Ale "parking nie bierze odpowiedzialnosci..." itd . pierdoly,znasz przeciez :)
Proponuje inaczej.
Na ul.Mogilskiej jest komenda wojewodzka policji :)
Tam moglbys zostawic moto ,jest parking przed brama.Watpie,zeby ktos chcial stamtad podprowadzic sprzeta :D
Wartownik przy bramie.

Awatar użytkownika
msciwuj
teksciarz
teksciarz
Posty: 130
Rejestracja: pn 24 maja 2010, 14:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław, czasem Kraków

Post autor: msciwuj » śr 11 sie 2010, 01:20

Zerknij tu;

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=park ... &cId=&sId=

(nie wiem jak zrobić, żeby wysłać link do zbliżenia, interesują Cię punkty E, F, G - o ile kolejność się nie zmieni do jutra ;] )

Faktycznie kojarzę, że na tej Rymarskiej chyba coś jest, naprzeciwko "klubu fitness". Parking przed komendą mnie osobiście wcale jakoś nie przekonuje, bo on mi się tam wydaje jakiś taki zostawiony "sam sobie".

Aha, jest jeszcze parking na ulicy Lubicz - przy Centrum Biurowym Lubicz (na przeciwko wylotu z Rakowickiej) - szczerze mówiąc nie wiem, czy można tam kupić sobie miejsce tak na dobę, ale podjechać i sprawdzić zawsze możesz.

No i miłego pobytu w moim rodzinnym mieście! ;)

J43
pisarz
pisarz
Posty: 413
Rejestracja: wt 03 mar 2009, 11:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: xxx

Post autor: J43 » śr 11 sie 2010, 09:58

msciwuj pisze:Parking przed komendą mnie osobiście wcale jakoś nie przekonuje, bo on mi się tam wydaje jakiś taki zostawiony "sam sobie".

;)
Na innych "strzezonych" parkingach tak samo jest zostawiony sam sobie,poniewaz zaden parking nie bierze odpowiedzialnosci materialnej w razie kradziezy pojazdu.

Awatar użytkownika
msciwuj
teksciarz
teksciarz
Posty: 130
Rejestracja: pn 24 maja 2010, 14:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław, czasem Kraków

Post autor: msciwuj » śr 11 sie 2010, 10:02

Mam na myśli tyle, że ten parking koło komendy NIE jest strzeżony, a "sam sobie" to takie wizualne odczucie. A poza tym... słyszy się opowiastki o autach kradzionych spod komisariatu, więc ja bym w bliskości komendy nie pokładał większych nadziei. ;)

franek1986
bywalec
bywalec
Posty: 25
Rejestracja: śr 22 kwie 2009, 14:48
Imię: Sławek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: franek1986 » śr 11 sie 2010, 11:39

Jeszcze dobre miejsce jest pod Błękitkiem Al. Pokoju 1 pod samym wejściem parkują ludzie na co dnień, a dzień i noc chodzi tam ochroniarz no i po 2 stronie kolejny z Lobosa.
Co do wieczornego piwa spoko :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości