Nauka jazdy kat. A - Łódź

Wszelkie problemy nie związane z mechaniką.
Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Nauka jazdy kat. A - Łódź

Post autor: mrf » wt 17 mar 2009, 20:29

Siema, nie wiem czy już był ten temat ale nie mogłem znaleźć w szukajce.

Czy ktoś z Łodzi może polecić jakąś szkołę nauki jazdy na moto? Nie chodzi mi by nauczyć się na egzamin tylko nie dać się trafić puszce. Oczywiście ta inf. nie jest dla mnie bo ja już lejce i bliżej mam do Kulika/Pro-motora w Wawie ;)

Z góry dzięki Panie i Panowie :biggrin
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
mario_blues
pisarz
pisarz
Posty: 348
Rejestracja: śr 15 sie 2007, 15:34
Imię: Mariusz
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź, Głowno
Kontakt:

Post autor: mario_blues » śr 18 mar 2009, 20:52

siemka,
niestety nie znam w łodzi żadnej szkoły(przez duże "S") jazdy na moto - nie wiem czy w ogóle jest taka.
W tej kwestii u nas jest nora - może po prostu nie ma na to rynku - bo co z tego że nauczysz się unikać puszek jak i tak prędzej czy później wpadniesz w półmetrową dziurę w jezdni, zaklinujesz się przednim kołem w torowisku, ew. na plecy wjedzie Ci tramwaj(kto jeździł po łodzi ten wie co jest grane :/)
popytam jeszcze paru osób, może ktoś coś wie - na chwile obecną jednak "plaża"
pozdrawiam

Awatar użytkownika
doyar
klepacz
klepacz
Posty: 826
Rejestracja: czw 22 cze 2006, 00:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Uć siti

Post autor: doyar » śr 18 mar 2009, 21:11

Ja moge, ale baaardzo ewentualnie polecic szkole p. Bajona - lata temu tam dorabialem papiera na jednoslada i byli wpo, czyli nie musialem chodzic na teorie "bo juz umialem". A nauka byla: se pan wyprowadzi MZte z kioska i se pan pojezdzi. Mi pasilo. Ale to bylo jak niemcy w markach placili a my bylismy w ukladzie warszwskim. Z tego co widze obecnie na drogach (pracuje w okolicy, gdzie miliardy "L"-ek jezdza po strasznie trudnych skrzyzowaniach) calkiem sporo jest moto z gmolami na metr dookola i instruktorami z tylu za nimi instruujacymi przez radio, wiec nie jest az taka pustynia jak Mario pisze.

Awatar użytkownika
mario_blues
pisarz
pisarz
Posty: 348
Rejestracja: śr 15 sie 2007, 15:34
Imię: Mariusz
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź, Głowno
Kontakt:

Post autor: mario_blues » śr 18 mar 2009, 21:42

ok ok - zgadza się Doyar że jeździ tego w cholerę. Ale jeśli szukasz porządnej szkoły a'la Kulik w W-wie, to się pojawia problem - bo z tego co Mrf pisze to nie poszukuje kolesia co wyprowadzi moto z garażu i powie "pan se pojeździ", tylko kogoś kto porządnie i "z misją" pokaże na czym rzecz polega. Ja takowych w łodzi nie znam

Awatar użytkownika
suniok
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: czw 04 paź 2007, 14:49
Imię: Jarosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: suniok » śr 18 mar 2009, 23:39

Ja robiłem w AB autoszkoła mróz - goście lache kładli niezłą - może dlatego, że już trochę umiałem. Jest jeszcze szkoła chyba easy rider i mają kurs na A - wygląda to wszystko profesionalnie - niestety cena kursu mnie odstraszyła - 2 lata temu ponad 1.000zł
Pozdrawiam Jarek

Awatar użytkownika
moskittiero
teksciarz
teksciarz
Posty: 182
Rejestracja: pt 24 paź 2008, 10:51
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: moskittiero » czw 19 mar 2009, 09:05

Niestety u Ciebie w mieście nie mogę kogoś takiego polecić, ale w zeszłym miesiącu swoją Hondę CBF 500 '04 sprzedałem prowadzącemu naukę jazdy na moto w Sieradzu. Rodzinna firma, pogadałem z kupującym i odniosłem wrażenie, że on faktycznie chce założyć prawdziwą szkołę przez "S". Jak jest powiedzieć nie mogę, ale przynajmniej wiem, ze przygotowania poczynił.
Kilka ostatnich godzin jazdy na być prowadzone na CBFce, i jak się domyślam na życzenie lekcje dodatkowe.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » czw 19 mar 2009, 10:37

A czy znacie "OSK Delta" i może słyszeliście o Dariuszu Lenarcie?
A Rh POSITIVE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości