wydech firmy MIG

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

wydech firmy MIG

Post autor: UxY » czw 09 lut 2006, 23:20

Witam , macie jakie? informacje o tej firmie? Zerwa?em naklejke z wydechu i pod spodem by?a lekko poszarpane logo firmy MIG co oznacza ze mam wydech tej firmy, naklejk? zerwa?em bo wygl?da?a bardzo kiepsko i teraz mo?e wiecie czy mo?na kupi? tak? naklejeczke? Mo?e jest jakis przedstawiciel na polske czy co?? Og?lnie wszelkich informacji szukam :)

Awatar użytkownika
Iceman
bywalec
bywalec
Posty: 47
Rejestracja: śr 15 lut 2006, 20:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: podkarpacie

Re: wydech firmy MIG

Post autor: Iceman » śr 15 lut 2006, 20:49

UxY pisze:Witam , macie jakie? informacje o tej firmie? Zerwa?em naklejke z wydechu i pod spodem by?a lekko poszarpane logo firmy MIG co oznacza ze mam wydech tej firmy, naklejk? zerwa?em bo wygl?da?a bardzo kiepsko i teraz mo?e wiecie czy mo?na kupi? tak? naklejeczke? Mo?e jest jakis przedstawiciel na polske czy co?? Og?lnie wszelkich informacji szukam :)
Masz dobry wydech, nawet bardzo dobry. Nie robi go rosyjski producent dobrych zreszt? my?liwcow tylko firma, na wydechach kt?rej je?dzono jeszcze kilka lat temu w moto GP.
Osobi?cie jestem "milo?nikiem" g?ebokiego basu ovalnego "Two Brothers" - firma ma?o znana w Europie ale w Stanach popularna i bardzo ceniona. MiGa w tej chwili nie produkuj?. Firm? t? wykupi? bodaj?e Arrows albo Laser.

Awatar użytkownika
Yarson
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 58
Rejestracja: pt 11 lis 2005, 15:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Yarson » pn 20 mar 2006, 21:30

ARROW to ja mam:)))) puki co ma zajebiste basy:P...prawda uxy:D??? :P
KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości