Tlumiki z dziwnego stopu

Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Tlumiki z dziwnego stopu

Post autor: umberto » wt 10 mar 2009, 19:36

No wiec probuje sobie poloczyc kolektor od mojego V-teca ktory jest wykonany ze zwyklej nierdzewki z tlumikami od R1 i zonk. Tlumiki od R1 bankowo robione sa z jakiegos stopu. Nie pomoglo spawanie migiem, srebrem, miedzia, i zwylym pretem spawalniczym no i zwykla spawarka. W momencie stygniecia pojawia sie rysa w miejscu laczenia. Czy ktos wie z jakiego stopu sa te tlumiki. Ogolnie rozwiazanie juz mam ale ciekaw jestem czy ktos spotkal sie z takim problemem.
Pozdrawiam
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

Awatar użytkownika
Gacol
klepacz
klepacz
Posty: 1921
Rejestracja: wt 18 wrz 2007, 13:28
Imię: Jacek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Imielin

Post autor: Gacol » wt 10 mar 2009, 21:29

tig łapie takie rzeczy jesli byś chciał to zapraszam do mnie i sprobuje my pospawać u mnie w warsztacie w pracy a spawacza mam dobrewgo :smile: To moze być tytan jeśli np to bedzie z roku pow 2004 to na 95%
VFR750 RC36 I
VTR1000 SP 1
VFR800 FI:)

Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: umberto » czw 12 mar 2009, 22:51

No to jest bank rok pw. 2004 . Dzieki za checi ale dzis wlasnie juz wszystko poskladalem. Wymienilem obejmy na zwykle stalowe i juz dalo sie pospawac. Skosnoocy robia caly czas jakies dziwne stopy zeby samemu sie z nimi nie bawic.
Pozdrawiam
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

Awatar użytkownika
marlon
klepacz
klepacz
Posty: 633
Rejestracja: wt 08 kwie 2008, 18:19
Imię: mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: bielsko-biała
Kontakt:

Post autor: marlon » czw 12 mar 2009, 23:55

Panie bo w tych latach już w R1 z tego co wiem tłumiki z tytanium były :mrgreen: .Tytanu nie pospawasz z nierdzewką z tego co wiem...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości