USZCZELNIENIE UKLADU

Awatar użytkownika
kamil grudziadz
klepacz
klepacz
Posty: 764
Rejestracja: sob 11 paź 2008, 15:32
Imię: Kamil
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GRUDZIADZ
Kontakt:

USZCZELNIENIE UKLADU

Post autor: kamil grudziadz » czw 16 paź 2008, 20:27

MAM TAKIE PYTANKO.SKORODOWALY MI OBEJMY W MIEJSCU LACZENIA KOLANEK Z TLUMIKIEM(POD PLUGIEM) I TROCHE PYRKA BO OKAZALO SIE ZE TE NACINANE MIEJSCA TEZ SA LEDWO,LEDWO.KUMPEL DORADZA MI ZDJAC CALY WYDECH,ZEBY PORZADNIE DOSPAWAC MUFE CY CUS,ALE JAK MAM ROZBIERAC POL MOTORU TO AZ MI CIARY IDA PO PLECACH.MOZE ZNA KTOS JAKIS SPOSOB ZEBY TO ZROBIC PORZADNIE A MALO INWAZYJNIE?MOZE JAKAS LINKA AZBESTOWA,ALBO PODWOJNA OBEJMA Z JAKIMS USZCZELNIACZEM?PORATUJCIE.DZIEKI.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » czw 16 paź 2008, 23:29

primo ultimo pisz małymi literami bo wszyscy będą myśleli że krzyczysz.

a co do wydechu, to niestety myślę że nie będziesz miał wyjścia, jeśli chcesz to zrobić dobrze (raz a dobrze) to wyciągaj w zimę układ.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » pt 17 paź 2008, 00:42

A jeżeli chcesz to zrobic kiepsko to zakup paste uszczelniającą do tłumików [taka w tubce rozcięcza sie woda } + folie alu do kanapek i owijaj sreberkiem i smaruj pastą i tak z 5 -8- warstw jak wszystko wyschnie 5- browarów to załuz opaski i dzida jakiś czas wytrzyma tylko poczekaj az wyschnie
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
JuNioR
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: śr 23 sty 2008, 00:14
Imię: Przemek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JuNioR » pt 17 paź 2008, 12:59

Postaraj się załatwić grafitową obejmę. Inne obejmy, np. metalowe, nie będą takie szczelne, bo nie dostosowują się do kształtu.
A jak nie, to mój układ uszczelniali mi specjalną pastą do wydechów. Pod wpływej wyższej temperatury, twardnieje jak cement. Firmy BOSAL.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » pt 17 paź 2008, 17:58

O takiej właśnie paście pisałem , ale ona mocno twardnieje i pęka przy drganiach dlatego pasta + folia alu robi sie to troche elastyczne
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości