strzały

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

strzały

Post autor: MadziX » wt 10 kwie 2007, 20:59

jak w temacie ---> moja vfr sobie ostatnio lubi postrzelac :killer

objawy : przy mocniejszym ( ale bez przesady )odkręceniu na jałowym biegu strzela i zieje ogniem z tłumika jak smok wawelski :eek
przy schodzeniu z obrotów - delikanie strzela ,a raczej popiarduje ( moze ma nieodpowiednią dietę i gazy z tego powodu ? )

w związku z tym mam pytanie ? jest po prostu zła bez powodu czy moze należałoby jej zmienic świece ( to będzie 3 sezon na tych samych zresztą ani razu nie przeczyszczanych wiadomo z jakich powodów :twisted: :oops: ) może to jakieś przebicia na którejś ze świec ???

tak poza tym odpala bez problemu po dłuższym staniu nawet w wilgotnym garażu, także tragedii nie ma ,ale strzelania kiedyś też nie było ,a teraz jest.. :confused
Obrazek

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Post autor: kiki » wt 10 kwie 2007, 21:47

no 3 sezony na swiecach to duzo :/ - nie oszukujmy sie. Ja zawsze wymieniam co rok-wydatek maly a czesto duzo nerwów potrafi oszczędzic. Przyczyną strzelania moze byc tez mały luz zaworowy-polecam to sprawdzić :). Pozdrawiam

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » wt 10 kwie 2007, 22:10

oj Madzia jak mogłas tak zaniedbać VFR ?? :shock: ,koniecznie wymien swieczki ,a motocykl odwdzięczy Ci sie spokojna pracą silnika :)

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » wt 10 kwie 2007, 23:59

seba_VF750FR pisze:oj Madzia jak mogłas tak zaniedbać VFR ??
Seba jakbyś płacił za świacę 50 euro to też byś zaniedbał :lol A na poważnie to warto wymienić świeczki, może sprawdzić gaźniki. Filtr powietrza też warto oblukać, bo mój ot był hmm... no.. czarny??? :shock: zamiast pomarańczowy. Teraż ma nowe płucka moja mała księżniczka :hooray
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » śr 11 kwie 2007, 07:36

To może byc własnie od filtra powietrza. Jeżeli jest zasyfiony to dostaje mniej powietrza a benzyny tyle samo, czyli bogatsza mieszanka o ile sie nie myle - stąd paliwo w wydechach

świece tez do wymiany

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » śr 11 kwie 2007, 08:26

gażniki były czyszczone, filtr niedawno zmieniany ( 5 tys km może potem zrobiłam), ale zajrzę jak teraz wygląda, myślę,ze to chyba przez te świece... :oops:
niedługo będę w pl to zakupię czym prędzej... :oops: jakie najlepiej kupić do vfr ?

[ Dodano: 2007-04-11, 08:27 ]
seba_VF750FR pisze:oj Madzia jak mogłas tak zaniedbać VFR ?? :shock: :)
przepraszam..... :eek obiecuję,że to się więcej nie powtórzy.. :roll: :oops:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » śr 11 kwie 2007, 10:56

600 413270
irydowe po 40 sztuka i spokoj na lata.... moze i nawet na3 lata :D
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
Ketchup
klepacz
klepacz
Posty: 571
Rejestracja: śr 25 paź 2006, 20:05
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chocicz

Post autor: Ketchup » śr 11 kwie 2007, 11:48

hm, Madzix, a pochwal nam się czy kiedykolwiek ktoś przy wydechu twojej VFR'ani grzebał - cio
Jak do baku to tylko nitroglicerynometanol

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » śr 11 kwie 2007, 18:49

LukeVFR pisze:600 413270
irydowe po 40 sztuka i spokoj na lata.... moze i nawet na3 lata :D
dobre jakies ? :cool

[ Dodano: 2007-04-11, 18:53 ]
Ketchup pisze:hm, Madzix, a pochwal nam się czy kiedykolwiek ktoś przy wydechu twojej VFR'ani grzebał - cio
Ketchup - wydech ktoś kiedyś zmienił z seryjnego na akcesoryjny -de facto dedykowanym do modelu, ale juz w tym samym bosie nic nie było grzebane - na zasadzie wybebeszania,dziurawienia itp..kolegi vfra z tym samym bossem brzmi tak samo..
zresztą nie sądzę ,żeby to miało cos wspólnego z wydechem, bo mam ją 3 sezon - 2 sezony było wszyskto ok, dopiero w tym zaczłea strzelać ,a ja nic nie grzebałam w wydechu,.. :eek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ketchup
klepacz
klepacz
Posty: 571
Rejestracja: śr 25 paź 2006, 20:05
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chocicz

Post autor: Ketchup » śr 11 kwie 2007, 20:56

MadziX, może to będzie to OT, ale wydech akcesoryjny nigdy nie dorówna fabrycznemy, ktoś kiedys powiedział - nie poprwiać japońców, wydechy akc... różnią się w modelach tylko tzw adapterem, czyli rółą :P, łączącą


a "perdznie" załatw porządnym przegonieniem sprzęta, ale nie na centralce :mrgreen: (jeżli oczywiście tego nie nbyło wcześniej)
Jak do baku to tylko nitroglicerynometanol

chudy
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 54
Rejestracja: czw 09 lis 2006, 20:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Post autor: chudy » śr 11 kwie 2007, 21:13

gdzies mi sie obilo o uszy ze przyczyna samoistnego strzelania moze byc prak uszczelek na wydechu??... chyba na tych zaraz przy silniku(kolanaka). a co do tego nr co podal LUKEVFR to wszystko cacy tylko ze jak gosciu jak ma swiece to za chwile juz ich nie mam bo sie rozchodza jak swieze buleczki-cena czyni cuda :biggrin

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » śr 11 kwie 2007, 21:30

Ketchup pisze:MadziX, może to będzie to OT, ale wydech akcesoryjny nigdy nie dorówna fabrycznemy, ktoś kiedys powiedział - nie poprwiać japońców, wydechy akc... różnią się w modelach tylko tzw adapterem, czyli rółą :P, łączącą
a "perdznie" załatw porządnym przegonieniem sprzęta, ale nie na centralce :mrgreen: (jeżli oczywiście tego nie nbyło wcześniej)
najgorsze jest to ze w pieprz...uk nie ma gdzie porządnie przegonić sprzęta :evil ;-) za 180 do paki mogą Cię wsadzić...

[ Dodano: 2007-04-11, 21:31 ]
chudy pisze:gdzies mi sie obilo o uszy ze przyczyna samoistnego strzelania moze byc prak uszczelek na wydechu??... chyba na tych zaraz przy silniku(kolanaka). a co do tego nr co podal LUKEVFR to wszystko cacy tylko ze jak gosciu jak ma swiece to za chwile juz ich nie mam bo sie rozchodza jak swieze buleczki-cena czyni cuda :biggrin
to chyba pozostaną mi zakupy w larssonie...
Obrazek

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » śr 11 kwie 2007, 22:05

MadziX pisze:w pieprz...uk nie ma gdzie porządnie przegonić sprzęta :evil ;-) za 180 do paki mogą Cię wsadzić...
Nie ma jak w PL, tu jak szybko latasz to zostajesz gwiazdą filmową i jesteś w TV, prawda Marek? :wtf
MadziX, Już dawno Ci mówiłem, wracaj do kraju. 8)

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » śr 11 kwie 2007, 23:02

SOWA pisze:zostajesz gwiazdą filmową i jesteś w TV
albo masz darmową sesję zdjęciową w jakiejś poczytnej prasie :lol
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » śr 11 kwie 2007, 23:30

mnie chcieli wsadzic za 130mph czyli ponad 200kph ale blaganie typu "pliz neu" pomoglo
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości