Motooiler

Fazer72
pisarz
pisarz
Posty: 373
Rejestracja: pt 05 paź 2007, 20:31
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czę100chowa
Kontakt:

Post autor: Fazer72 » czw 28 sty 2010, 11:41

Brak negatywnych opini to plus
zdjęcie przekonało mnie w 100%
Czy przewidujesz rabacik dla grupy zamawiającej produkt ??
Jaka musi być to duża grupa ?
Jaka cena ?

Awatar użytkownika
goman
pisarz
pisarz
Posty: 385
Rejestracja: pn 20 lip 2009, 21:41
Imię: Tomek
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: zielona góra
Kontakt:

Post autor: goman » czw 28 sty 2010, 18:59

i może coś na temat nowego modelu?? kiedy będzie , jakie różnice i jaka cena :)

matjas
Posty: 2
Rejestracja: wt 26 sty 2010, 22:17
Imię: mateusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: matjas » śr 17 lut 2010, 22:21

witam ponownie
trochę mnie tu nie było, ale chyba w związku z pogodą ludzie nie jeżdzą to kopią w necie i klikają ;) w związku z czym mam co robić. teraz nie wiem czy cieszyć się zimy czy czekać na wiosnę ;)
ogólnie rzecz biorąc póki co mam taką zasadę, że jeśli wątek dedykowany mojemu urządzeniu wisi na danym forum to zawsze jest szansa, że dopiszą się do niego kolejni chętni i zamówią jeśli nie dzisiaj to za miesiąc lub dwa.
nie uważam, żeby było fair dawanie upustu teraz a później nie - więc proponuję stałą, do odwołania, cenę 290PLN + przesyłka. to cena funkcjonująca obecnie na normalnych zasadach na forach XJR, Varadero, V-Strom itede.
Liczę rzecz jasna na to, że wzorem innych forów, nie skończy się na obietnicach i faktycznie powstanie zamówienie grupowe no ale na to może trzeba poczekać i przełamać początkowy sceptycyzm.
twierdzę, że urządzenie jest sprawdzone i postawione w konfrontacji ze scottoilerem nie ma się czego wstydzić. wykonanie jest wystarczająco staranne aby stanąć w szranki z producentem z UK a funkcjonalność jest bezdyskusyjnie lepsza.
czas pokaże kto miał rację - póki co zapraszam do tworzenia listy.
co do nowego urządzenia - jest w trakcie produkcji i testów. na pewno będzie droższe i naprawdę nie jestem w chwili obecnej w stanie powiedzieć KIEDY będę w stanie sprzedawać je ze spokojem, że sprzedaję urządzenie sprawdzone i przetestowane. na chwilę obecną temat traktowałbym jako niebyły bo zbyt dużo jest niewiadomych.
zawsze można się ze mną skontaktować na office@motooiler.pl - z powodu sporej ilości pracy rzadko wchodzę na fora bo jest ich trochę a swoją skrzynkę sprawdzam codziennie kilka razy.
pozdrawiam serdecznie
matjas

Awatar użytkownika
MC_Hammer
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2124
Rejestracja: wt 05 maja 2009, 23:22
Imię: Maciej
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: MC_Hammer » czw 18 lut 2010, 14:34

No to ja pierwszy :grin:

Zamówiłem, zresztą nie tylko ja i jak przyjdzie to się podzielę tym co o tym sądzę oczywiście tylko wizualnie :twisted:

Jak to białe G.no Nas opuści to napiszę jak się motooiler sprawuję podczas eksploatacji ;-)

Fazer72
pisarz
pisarz
Posty: 373
Rejestracja: pt 05 paź 2007, 20:31
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czę100chowa
Kontakt:

Post autor: Fazer72 » czw 18 lut 2010, 21:18

Zamówione
Matjas dzięki za cenę i przyjazne podejście do Forum

Biorąc pod uwagę , że nie musimy robić listy i wszyscy jednocześnie kupować dla ceny forumowej ,proponuję zamówienia kierować prosto do Matjasa na office@motooiler.pl z dopiskiem Forum VFR-OC a na forum umieścić informację o dokonaniu zamówienia

Awatar użytkownika
brii
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: śr 16 gru 2009, 12:50
Imię: Maciej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: brii » pt 26 lut 2010, 08:56

Fazer72 - śnieg u nas z jezdni odpuścił - sprawdzałeś już może jak to działa? Też myślę nad zakupem :)
Katarzynki to takie pierniczki
Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.

Fazer72
pisarz
pisarz
Posty: 373
Rejestracja: pt 05 paź 2007, 20:31
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czę100chowa
Kontakt:

Post autor: Fazer72 » pt 26 lut 2010, 21:34

Jescze nie dostałem przesyłki nawet :cry: Działanie opiszę po pierwszej trasce . Na razie na polatanie żona nie pozwala :twisted:

Awatar użytkownika
brii
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: śr 16 gru 2009, 12:50
Imię: Maciej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: brii » sob 27 lut 2010, 17:16

Ja nad moja zona wlasnie pracuje - moze jutro uda mi sie na troche wyskoczyc bo juz praktycznie sucho :D
Czekam w takim razie z niecierpliwoacia na opinie :)
Katarzynki to takie pierniczki
Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.

Fazer72
pisarz
pisarz
Posty: 373
Rejestracja: pt 05 paź 2007, 20:31
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czę100chowa
Kontakt:

Post autor: Fazer72 » pt 26 mar 2010, 23:25

Pierwsze koty za płoty ..
zrobiłem 600km z motooilerem i jest gitarra . Smaruje jak należy a na feldze/oponie /zadupku ani kropeczki :mrgreen:

Awatar użytkownika
arczon
teksciarz
teksciarz
Posty: 156
Rejestracja: śr 19 sie 2009, 18:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GTC

Post autor: arczon » ndz 28 mar 2010, 08:46

to zapodaj jeszcze fotkę jak zamocowałeś dyszę

Fazer72
pisarz
pisarz
Posty: 373
Rejestracja: pt 05 paź 2007, 20:31
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czę100chowa
Kontakt:

Post autor: Fazer72 » sob 01 maja 2010, 13:35

Po przejechaniu 2 tysi czas na podsumowanko dla niezdecydowanych .
Zakupiony DL1000 z przebiegiem 15 tysi miał łańcuch smarowany sprejami przez poprzedniego właściciela . Jak się okazało - na powierzchni łańcucha była cienka warstwa smaru ale TYLKO TAM . Łańcuch podczas kręcenia kołem na centralnej podstawce poprostu popiskiwał co wskazuje na fakt , że tam gdzie smar potrzebny - nie ma go od dawna .
Wymyłem naftą łańcuch , zainstalowałem motooiler , zalałem olejem przekładniowym 140 , ustawiłem na min. Zdjęcie z wczoraj po usunięciu kurzu z moto na myjni bez usuwania jakichkolwiek śladów oleju . Na wewnętrznej stronie łańcucha widać ślady rdzy , która jest wypłukana ze środka łańcucha przez olej .
Zużycie oleju to 1 cm poziomu zbiornika

Niezdecydowanym polecam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » sob 01 maja 2010, 13:55

Ciekawe urządzenie jednak ja sie nie mogę do niego przekonać. W mojej vifierce napęd ma już prawie 40tys i śmiga jak talala. Od początku smaruje go spray'ami, najpierw Castrol a teraz Bel-ray. Co jakiś czas myje łańcuch naftą a smaruje co jakiś tysiak. Oczywiście napęd się zużywa bo to chyba normalne ale widzę oznak zmiany napędu.

Sama przyjemność bez dodatkowych urządzeń itp

Awatar użytkownika
MC_Hammer
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2124
Rejestracja: wt 05 maja 2009, 23:22
Imię: Maciej
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: MC_Hammer » sob 01 maja 2010, 18:45

To i ja napiszę co o tym wszystkim sądzę.

Urządzenie zostało zamówione w Lutym, tak jak się chwaliłem, że już wpłaciłem i czekam.

I tu mam dla was Wszystkich OSTRZEŻENIE !!!!!!!

Urządzenie przyszło dopiero dwa tygodnie temu czyli w połowie kwietnia :shock:

Był zamówiony zestaw do monowahacza, a otrzymałem mocowanie do zwykłego i trzeba było sobie samemu przerabiać, bo właściciel firmy zalogowany na Naszym forum jako matjas, do dnia dzisiejszego nie raczył odpowiedzieć na maila z prośbą o dosłanie zamówionej części.

Reasumując:
Jeśli chodzi o samo w sobie urządzenie jeszcze nie wiem, bo przed chwilą je zamontowałem.

Jeśli natomiast chodzi o sprzedawcę "producenta" zostawia bardzo dużo do życzenia podejście do klienta.

W tarkcie oczekiwania na motooilera zadzwoniłem co się dzieje z zamówieniem i usłyszałem:
" Zostałby już wysłany tak jak pisałem wcześniej, jednak kto inny też zamówił i zdecydowałem się wysłać komu innemu, a na chwilę obecną nie mam elektrozaworów, więc jak będę miał za około 2 tygodnie to skompletuję i wyślę. "

To jest jedyna prawdziwa informacja podana przez matjasa, bo faktycznie po około dwóch tygodniach paczka dotarła - naprawdę żenada.

Cała transakcja pewnie przebiegła by w inny sposób jeśli poprosiłbym o motooilera za pobraniem, a ja głupi wpłaciłem pieniążki od razu i ..... przez dwa miesiące byłem jawnie olewany.

Nadmieniam, że użytkownicy na innych forach mają również z tym panem problemy zaczynające się w momencie wpłaty kasy.

Do wiadomości matjasa, mogę jawnie podać linki do dyskusji na ten temat !!!

PS. Więc jeśli ktoś się zdecyduję to tylko - ZA POBRANIEM !!!!

matjas

Post autor: matjas » wt 04 maja 2010, 21:03

drogi Kolego - nie czas to i miejsce na obrzucanie się błotem, czekałeś to fakt długo za długo, niemniej GDYBYŚ zechciał jak sugerowałem zwrotu pieniędzy w którymkolwiek momencie to zwróciłbym wpłaconą kwotę i byłoby po sprawie.
tak jak napisałem - sytuacja nie wyniknęła z mojej złej woli.
mam nade wszystko nadzieję, że będziesz jednak zadowolonym użytkownikiem urządzenia.
pozdrawiam m

Awatar użytkownika
MC_Hammer
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2124
Rejestracja: wt 05 maja 2009, 23:22
Imię: Maciej
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: MC_Hammer » czw 06 maja 2010, 00:52

matjas pisze:drogi Kolego
Przepraszam, ale nie jestem Twoim kolegą tylko klientem !!!
matjas pisze:nie czas to i miejsce na obrzucanie się błotem,
A ja uważam, że i czas i miejsce.
Poza tym jeszcze nikogo błotem nie obrzuciłem.
matjas pisze:czekałeś to fakt długo za długo, niemniej GDYBYŚ zechciał jak sugerowałem zwrotu pieniędzy w którymkolwiek momencie to zwróciłbym wpłaconą kwotę i byłoby po sprawie.
Cieszcę się, że Sam przyznajesz, że troszkę dłuuugo czekałem - i to jest fakt !.
Jednak gdybym chciał pieniążki to nie wpłacałbym ich na Twoje konto tylko pewnie inaczej bym je spożytkował.
A tak na marginesie to o zwrocie kasy rozmawialiśmy dopiero tydzień przed otrzymaniem przesyłki, po tym jak rzekomo już wysłałeś do nas przesyłkę i po dwóch tygodniach od "niby" nadania wreszcie zadzwoniłem.
matjas pisze:sytuacja nie wyniknęła z mojej złej woli.

Jeśli bardzo chcesz mogę oficjalnie napisać co usłyszałem przez telefon, dlaczego motooiler jeszcze do mnie nie doszedł.
Ze złą wolą nie ma to nic wspólnego lecz ze złym podejściem do klienta który kasę już wpłacił i może poczekać.
matjas pisze:mam nade wszystko nadzieję, że będziesz jednak zadowolonym użytkownikiem urządzenia.
I ja mam taką nadzieję.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości