..gdzie kupić naftę do łańcucha????

Beny
Posty: 6
Rejestracja: wt 12 gru 2006, 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków/Stalowa Wola
Kontakt:

..gdzie kupić naftę do łańcucha????

Post autor: Beny » wt 24 kwie 2007, 21:41

Witam, gdzie kupie nafte do czyszczenia m.in łańcucha????
interesuje mnei kraków...cholera nigdzienie mają???!!!!!!!!
dzieki za pomoc pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » śr 25 kwie 2007, 09:02

No jak to ? Zapraszam do Zielonki, 100 metrów ode mnie jest w sklepie 1001 drobiazgów jak to sie kiedyś nazywało i nafty jest w nim pod dostatkiem. Nie masz zwykłych sklepów typu "gospodarstwo domowe", ew Castorama (na pewno jest nafta do piecyków, tylko po co Ci 5 litrów, ewentualnie apteka, hehehe, masz taka pitna (tfu :razz2 ) ale też nafta.

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » wt 22 maja 2007, 19:47

A po co ci nafta. Bierzesz olej napedowy i gites. Nafta od oleju różni sie tylko tym że ma więcej węglowodorów o krótszych łańcuchach, inaczej mówiąc jest to lżejszy produkt przerobu ropy naftowej.
Ale olej napędowy też świetnie sobie radzi do mycia brudów.
A ja jeszcze widziałem jak kumpek kupuje PLAK do nabłyszczania plastików samochodowych w aerozolu i tym myje łańcuch. Podobno dobry też jest aerozol do mycia silników (nie działa na gumy) ale wszystko jest kompromisem pomiędzy kosztami i wygodą.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty 1970, 01:00 przez ppamula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » wt 22 maja 2007, 20:20

ppamula pisze:Podobno dobry też jest aerozol do mycia silników (nie działa na gumy)
:shock: ja tym myję felgi z pyły klocków itp syfów. Akra się to nazywa i na stacji benzynowej mozna kupić.
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości