spinki - jak zdemontowac?

Awatar użytkownika
scibor
pisarz
pisarz
Posty: 359
Rejestracja: ndz 29 lis 2009, 14:25
Imię: Patryk
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorowo Ilaweckie
Kontakt:

spinki - jak zdemontowac?

Post autor: scibor » pt 25 gru 2009, 12:51

Zima za oknem. Helga w pokoju. No wiec jako samotny facet postanowilem ja troche... rozebrac i obejrzec. Za komentarze o zboczeniach z gory dziekuje. Uzbieralem wiec narzedzia i przystapilem do zdejmowania owiewek. O ile imbusy nie nastreczaja problemow, to utknalem na spinkach spinajacych gdzieniegdzie owiewki. Jest to fenomen dla mnie nowy, bo to dopiero druga moja Honda (RC46'98), a pierwsza (PC39) byla naga od nowosci. Niech mnie z laski swojej ktos poinstruuje, jak powypinac rzeczone spinki: dwie laczace owiewki boczne pod spodem (tu utknalem) oraz pozostale (ze wskazaniem ktore), zeby zdjac owiewki boczne i wypelnienie czachy. Wole zapytac zanim napytam sobie biedy i bede musial korzystac z szerokiej informacji na forum, skad sie bierze nowe spinki...

Awatar użytkownika
slimak
klepacz
klepacz
Posty: 1135
Rejestracja: pn 05 sty 2009, 19:25
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ROBUŃ okolice Kołobrzegu

Post autor: slimak » pt 25 gru 2009, 13:08

na środku spinki jest podłóżny pasek wciśnij go poprostu i po sprawie
ZKL

Awatar użytkownika
scibor
pisarz
pisarz
Posty: 359
Rejestracja: ndz 29 lis 2009, 14:25
Imię: Patryk
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorowo Ilaweckie
Kontakt:

Post autor: scibor » pt 25 gru 2009, 13:30

Dzieki! To dziala:) Oczywiscie to bylo zbyt proste zeby dojsc samemu, dobra godzine przelezalem pod sprzetem z latarka i dumalem co z tym zrobic. A zeby bylo smieszniej przed chwila znalazlem to tez w manualu:p -> "gdy wszystko inne zawiedzie, przeczytaj instrukcje obslugi";)

Awatar użytkownika
kris2k
klepacz
klepacz
Posty: 1395
Rejestracja: pt 03 paź 2008, 12:06
Imię: Krzysztof
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: kris2k » pt 25 gru 2009, 13:53

scibor... hahaha... udany jestes :!: ... haslo z instrukcja obslugi jest bomba... a swoja droga to u mnie spinki sa inne, wszystke sa na srubokret krzyzakowy, zeby rozpiac trzeba przekrecic o 90stopni i srodek sam wychodzi na zewnatrz, wtedy calosc sie luzuje,

montarz jest odwrotnie, docisnac i przekrecic o 90stopni w przeciwna strone trzyma

Awatar użytkownika
scibor
pisarz
pisarz
Posty: 359
Rejestracja: ndz 29 lis 2009, 14:25
Imię: Patryk
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorowo Ilaweckie
Kontakt:

Post autor: scibor » pt 25 gru 2009, 14:03

kris2k, no o takich doczytalem na forum, ale mam te pierwsze, wyjmowane przez wcisniecie srodka (tak, krecilem nimi o 90 stopni ale bez wiekszego przekonania...)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości