Lakiernik i naklejki

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Lakiernik i naklejki

Post autor: UxY » czw 20 lip 2006, 21:48

Witam

Niestety przy naprawie mojego ciekn?cego baku lakier na nim uleg? "zmianie" tzn jego przednia cze?c zosta?a....spalona, nie ma o czym gada? za bardzo gdy? nie wporwadza mnie to w dobry nastr?j, og?lnie na razie jest zabezpieczone lakierem w sprayu i oklejone bia?? foli? "na szafki"...wi?c jak by nie patrze? VFR idzie po sezonie do lakierni, i teraz tak, potrzebuje naklejki (wszystkie czyli dwa razu "Honda" dwa razy "VFR Carat", dwa razy "V4 Gear Driven Cams" i dwa razy 750 F no i do tego nakleji "z?ote paski") i potrzebuje adres dobrego lakiernika kt?ry mi te nakleji dobrze (dobrze znaczy fabrycznie) przyklei polakieruje mi moto w bia?ej perle (orginalnie) i po naklejkach przeleci ze dwa razy bezbarwnym. Tak wiec w?asnie, potrzeba mi dobrego lakiernika, i ewentualnie jakie? ceny, czyli ile za to przyp?ace ;]


Pozdro.

Awatar użytkownika
doyar
klepacz
klepacz
Posty: 826
Rejestracja: czw 22 cze 2006, 00:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Uć siti

Post autor: doyar » czw 20 lip 2006, 23:25

Polecam ??d?, serwis przy Liberty Motors 042-689-70-70, ul. Marato?ska 111 (zaloga serwisu dawniej wystepowala pod szyldem Roller Motocykle), tam pytaj o Zbyszka. Koles jest perfekcjonista i pedant, fuszery nie puszcza. Kompleksowo - malowanie i naklejki pod klar. No i zima to dobry okres na takie "zabiegi pielegnacyjne". Ale tak bardzo tanio to nie bedzie...

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » pt 21 lip 2006, 20:16

Arek malowa? moj? VFR.
tel. 694 150 895
Robi nie tylko aerograf.

RAFAL
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 90
Rejestracja: pn 05 cze 2006, 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: CHORZÓW

Post autor: RAFAL » pt 21 lip 2006, 21:53

Ja mam moj? w bia?ej perle,fajnie to wygl?da w nocy,tylko nie mam orginalnych maklejek,to jak by? Uxy za?atwi? je to za?atw te? do mnie.
VFR750 RC24 r.pr87

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » sob 22 lip 2006, 10:25


Awatar użytkownika
cristo
pisarz
pisarz
Posty: 280
Rejestracja: czw 20 kwie 2006, 18:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: cristo » ndz 23 lip 2006, 09:52

Vlaad pisze:Stronka z naklejkami:
http://www.grafnet.krakow...lejki/index.htm
Wybieram sie tam w najblizszych dniach, to rzut beretem odemnie.
Ja szukam bocznej naklejki 'VFR'. Trzeba sie przekonac jak te naklejki wygladaja w rzeczywistosci i czy warto to naklejac.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 30 lip 2006, 02:17

niestety te naklejki na stronie nie są za bardzo kompatibilne z moim moto :P spoko mam u siebie firmę co robi naklejki, podjade po wakacjach i sie dowiem co i jak, Vlaad czy Arek nakleja też naklejki? Bo zakładam ze jak maluje aerograf to ma wprawe w takiej sztuce :meditate o ile naklejka VFR czy Honda to banał to te "szparuneczki" są wkurzające :P

Jak nakleja to zadzwonie do niego i sie zapytam co i jak :)

Pozdro :pwned

Awatar użytkownika
cristo
pisarz
pisarz
Posty: 280
Rejestracja: czw 20 kwie 2006, 18:13
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: cristo » ndz 30 lip 2006, 11:04

Bylem i rozmawialem z chlopaczkiem z GrafNetu. Moze dorobic dowolne naklejki, potrzebuje tylko zdjecie i wymiary. Naklejki moga byc wielo kolorowe, ale nie jest w stanie wykonac plynnego przejscia miedzy kolorami.
Ja niestety sie na to nie lapie, bo potrzebuje naklejke z przejsciem pomiedzy przezroczystym a czarnym. W zwiazku z tym pytanie. Nie wiecie gdzie mozna taka zamowic, albo tez kupic boczna naklejke 'VFR' na prawa strone?

Awatar użytkownika
Yaco
klepacz
klepacz
Posty: 942
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 09:13
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Yaco » ndz 06 sie 2006, 12:11

Jeżeli nie robi przejścia (gradientu) to znaczy, że naklejki będą ze zwykłej folii samoprzylepnej. Takie coś mozna niewielkim nakładem pracy i kosztów wykonać samemu - za to satysfakcja gwarantowana. Ja sam robiłem sobie naklejki do poprzedniego moto i efekt imho całkiem rozsądny:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Leję na rzędówki, single i śmierdzące cwajtakty...
Od dzisiaj jeżdżę jak rzodkiewka

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 04 wrz 2006, 19:23

zima sie zbliża i coraz bardzij myśle o lakierku. tym samym mam sprawe ;] Czy lakiernik ponapraiwia mi owiewki? np mam pęknięte jedno mocowanie? czy może naprawić to najpierw i dopiero mu dać? druga sprawa to lusterka. W mojej vfr ramiona od lusterek są pęknięte, nie wiem jak sa zbudowane, podejrzewam że pęknięty jest tylko plastikowy pancerz który oplata metalowe wnętrze ale przed lakierowaniem przydało by sie to naprawić :/ macie jakieś pomysły albo znacie kogos kto to zrobi?

Pozdrawiam.

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » pn 04 wrz 2006, 19:50

No Uxy nie tylko Ty myślisz o malowaniu ,ja juz mam hajs na farbe ,miałem zakupic kameleona wielokolorowego,ale u nas to wciąż za drogi sport .Co do tych plastików to koszt spawania plastiku nie jest duży i lakiernik powinien Ci to zrobić bo chyba nie pomaluje Ci na pęknięciu :P .Ja myśle o czarnym metaliku lekko wbijającym w inny kolorek,rama jasny metalik i jakies detale się do tego wymyśli.Po zimie moja maszyna powinna być nie do poznania :P .Szefie a Ty na jaki malujesz ?

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 04 wrz 2006, 22:25

pełen orginał :) jestem zwolennikiem orginału, mało miałych Caratów śmiga wiec i tak jest dosc unikatowy :) będzie biłała perła i wszystkie naklejki original :)

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » śr 13 wrz 2006, 01:03

Pytanko - czy lakiernik wymyśli coś z moimo lusterkami? plastikowe osłony na lusterkach sa troche pęknięte, da sie coś z tym? ;]

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » śr 13 wrz 2006, 16:38

mysle ze malo wprawny da tylko szpachle ktora w koncu tez peknie ... :(
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
mucha
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: czw 14 wrz 2006, 10:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: tpb

Post autor: mucha » sob 16 wrz 2006, 23:53

w kwestii popekanych ramion lusterek. mysle że powinienes sobie poszukac "nowych starych" bo nie wiem czy ci sie uda czym kolwiek te pękniecia zaleczyc. ja miałem to samo i po wielu próbach odpuściłem bo efektu porzadanego uzyskac nie dałem rady. ale tobie może sie uda :biggrin
VFR wszystko przetrzyma.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości