kierunki przód RC36 vs RC36II

bachu
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: śr 11 cze 2014, 21:57
Model VFR: RC36II
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3city/W-wa

kierunki przód RC36 vs RC36II

Post autor: bachu » pn 27 paź 2014, 13:53

Poluję na kierunkowskaz i mam możliwość nabycia do VFR z lat 90-93. Na zdjęciach wyglądają podobnie, ale nie chcę brać w ciemno. Ktoś się orientuje, czy czymś się różnią?

Z tego co znalazłem na zagranicznych forach to tył jest chyba taki sam, więc przód może też...

Awatar użytkownika
BlackHunter
teksciarz
teksciarz
Posty: 126
Rejestracja: wt 07 sie 2012, 18:05
Model VFR: rc36II --> V tec
Imię: Michał
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suwałki/Sejny

Re: kierunki przód RC36 vs RC36II

Post autor: BlackHunter » pn 27 paź 2014, 22:31

Patrzac po nr czesci w serwisie to powinny byc takie same. Aczkolwiek dla pewności sam porównaj http://czescihonda.motorista.pl/szukaj/ ... 750FT,4967
Dla jednych to szaleństwo, dla innych całe życie...
Życie jest jak motocykl- to Ty nadajesz mu tępo i kierunek

bachu
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: śr 11 cze 2014, 21:57
Model VFR: RC36II
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3city/W-wa

Re: kierunki przód RC36 vs RC36II

Post autor: bachu » wt 28 paź 2014, 15:53

Na motoriście w ogóle nie widzę nr części. Trafiłem na jakąś europejską stronę z częściami to tam były i niby się różniły. Problem w tym, że kierunkowskazów nie ma nigdzie dostępnych. Jest wszystko poza właśnie samym "szkłem". Jak spojrzysz na motoristę to w ogóle nie ma tej części w ofercie.

Temat możliwe, że już mało istotny, bo kupiłem kierunkowskaz do 36II, chociaż zobaczymy jak dojdzie :P . Bardziej jako informacja dla potomnych by się przydało. Wizualnie skubane wyglądają na takie same, ale kto to wie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości