Folia - zabezpieczenie lakieru

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Folia - zabezpieczenie lakieru

Post autor: Vlaad » śr 29 mar 2006, 14:07

Szukam folii do zabezpieczenia lakieru na zbiorniku i boczkach. Musi by? prze?roczysta ze wzgl?du na malowanie. Gdzie mo?na co? takiego kupi?. Kompletnie nie mam pomys?u :( .

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » śr 29 mar 2006, 14:26

Vlaad w larssonie jest ja wczoraj wlasnie taka kupi?em za 38 z?, przeznaczona teoretycznie pod sakwy ?eby sie lakier nie rysowa?, w komplecie jest jeden arkusz 18x12cm i dwa arkusze 12x9cm

[ Dodano: 2006-03-29, 14:29 ]
http://www.sklep.larsson.com.pl/?a=c4&c ... oto=&al=10
ta na samym dole

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » śr 29 mar 2006, 15:04

O rzesz w mord?! Za trzy kawa?ki samoprzylepnej folii 38 zeta.... troch? drogo jak na m?j gust. Sam te? b?d? kombinowa?... jak nic nie wymy?l? to zostanie mi LARSSON i 38 zeta p?jdzie.... ehhhhh.

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » śr 29 mar 2006, 17:50

proponuj? podjecha? do jakiego? zak?adu, w kt?rym oklejaj? szyby - jaki? kolor na pewno znajd? i jak bedziesz chcia? to przyklej? ci na miejscu - nie powinno by? drogo

Awatar użytkownika
Yaco
klepacz
klepacz
Posty: 942
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 09:13
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Yaco » śr 29 mar 2006, 18:45

Nie zwr?ci?e? uwagi w sobot?, ale Piotrek (m?j brat) okleja? p?ug w CBR foli? przeznaczon? do zabezpieczania prog?w w samochodach. Zapytam si?, czy maj? szersze kawa?ki bo to by?a ta?ma o szeroko?ci max. 8cm.
Leję na rzędówki, single i śmierdzące cwajtakty...
Od dzisiaj jeżdżę jak rzodkiewka

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » śr 29 mar 2006, 21:52

Vlaad pisze:O rzesz w mord?! Za trzy kawa?ki samoprzylepnej folii 38 zeta.... troch? drogo jak na m?j gust. Sam te? b?d? kombinowa?... jak nic nie wymy?l? to zostanie mi LARSSON i 38 zeta p?jdzie.... ehhhhh.
wiesz... ale to chi?ska folia ;) klasa sama w sobie ;) faktycznie lepiej gdzie indziej dorwac jak masz mo?liwo? mi si? nie chcia?o szukac poprostu, poza tym nie wiem czy ta folia nie jest za cienka troche, jeszcze jej nie przyklei?em, jak przykleje to zobacze i co? skrobne.

Awatar użytkownika
Karol
klepacz
klepacz
Posty: 652
Rejestracja: czw 23 mar 2006, 14:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Karol » czw 30 mar 2006, 09:09

mo?na kupi? na gieldach samochodowych lub s sklepach motoryzacyjnych foli? do prog?w jak pisal Yaco. Jest to czarna folia u?ywana r?wnierz na slupkach drzwi samochodowych, Wygl?da jak oryginal, nie wiem jak to na moto by si? prezentowalo
????? co do szeroko?ci to chyba najszersz? to 12 cm widzialem
RClomza.pl

Awatar użytkownika
kris
pisarz
pisarz
Posty: 241
Rejestracja: wt 03 sty 2006, 11:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kris » czw 30 mar 2006, 09:59

A nie lepij podjecha? do jakiego? studia reklamy.Oni w tym siedz? ja kupi?em tam foli? banerow? jest bardziej elastyczna mo?na j? uformowa? jaksi? chce cena spoko wymiar jaki praktycznie chcesz dotn? ci z rolki .Bezbarwn? te? powinni mie? u?ywaj? jej jako tzw. transportu jest troch? grubsza.Banerow? okleja?em p?ug oddo?u,zabezpiecza przed kamieniami jest super.

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » czw 30 mar 2006, 14:52

kris pisze:A nie lepij podjecha? do jakiego? studia reklamy.
Qrde, to jest my?l. Mam prawie pod nosem agencj?..... reklamow? :mrgreen: . Musz? tam zajrze? i pogada?.
Dzi?ki kris!

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » ndz 02 kwie 2006, 13:44

Ta folia z larssona jest za cienka jak na moj gust, jedyna zaleta to ze jest troche rozciagliwa, wiec mo?na przypasowac troche do nier?wnych powierzchni ( choc ja zepsu?em ten wiekszy kawa?ek ;) ) ale generalnie bym nie polecal, co prawda po przyklejeniu praktycznie jej nie widac ale 38 zl to zdecydowanie za duzo.

Awatar użytkownika
Karol
klepacz
klepacz
Posty: 652
Rejestracja: czw 23 mar 2006, 14:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Karol » ndz 02 kwie 2006, 21:47

Vlaad jak nakleisz folie daj zna? jak to sie nosi
RClomza.pl

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » śr 19 kwie 2006, 18:36

No i kupi?em foli?. W studio reklamy dosta?em porz?dn? foli? z dobrym klejem. Koszt? Nie do wiary... za 1 (jeden) metr kwadratowy da?em 9 zeta! Mog? tym oklei? niemal ca?y motocykl :mrgreen: . Przed po?o?eniem folii trzeba foli? i miejsce na?o?enia rogrza? suszark?. W przeciwnym wypadku robi? si? "b?ble". P?ki co zrobi?em prowizork? "na zimno", ale co tam... mam tego od cholery :D .

Awatar użytkownika
Yaco
klepacz
klepacz
Posty: 942
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 09:13
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Yaco » śr 19 kwie 2006, 18:39

Vlaad pisze:No i kupi?em foli?. W studio reklamy dosta?em porz?dn? foli? z dobrym klejem. Koszt? Nie do wiary... za 1 (jeden) metr kwadratowy da?em 9 zeta! Mog? tym oklei? niemal ca?y motocykl :mrgreen: . Przed po?o?eniem folii trzeba foli? i miejsce na?o?enia rogrza? suszark?. W przeciwnym wypadku robi? si? "b?ble". P?ki co zrobi?em prowizork? "na zimno", ale co tam... mam tego od cholery :D .
Powierzchni? pod naklejk? spryskaj wod? - solidnie, tak, ?eby folia p?ywa?a. We? zwyk?? suszark? do w?os?w i jak ju? ustawisz foli? w odp. miejscu zacznij podgrzewaj?c foli? wyciska? spod niej delikatnie wod? - najlepiej miekk? szmatk?. Folia do ciep?a robi si? bardziej elastyczna i naprawd? mo?na ni? wtedy poobkleja? wszystko - naci?ga si? nawet w najbardziej schowane miejsca.
Leję na rzędówki, single i śmierdzące cwajtakty...
Od dzisiaj jeżdżę jak rzodkiewka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości