Strona 1 z 1

Montaż stelaża pod kufer centralny??

: sob 23 lip 2011, 14:23
autor: bakszysz
Nabyłem oryginalny ,używany top case ,zamontowałem na śrubach po rogach.I co?? Po jeżdzie z zapakowanym kuferkiem zauwazyłem ,że wytarł mi się lakier na zadupkach symetrycznie na kierunkowskazami w miejscu gdzie przylega stelaż. Szukałem w katalogu części i zakupiłem takie gąbeczki one robią chyba za podkładki, ale teraz zorienytowałem się ,ze są pod rogi a nie pod stelaż.
Wydaje mi się ,że całość powinna być w jakiś sposób podniesiona.Czy ktoś wie jak to powinno być prawidłowo zamontowane, są jakieś śruby przedłużane, czy tulejki?Kurde bo sam nie wiem. Pozdrawiam

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: sob 23 lip 2011, 15:21
autor: adi610
za przetarcia odpowiedzialny jest stelaż, na 100 % jest nie oryginalny skoro masz przetarcia

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: sob 23 lip 2011, 15:33
autor: Boczek
Jak możesz wrzuć zdjęcie tego stelaża ale stawiam że brak Ci takich tulejek dzięki którym cała konstrukcja jest nieco wyżej.

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: sob 23 lip 2011, 15:49
autor: marecki00
tak jak pisze kolega najlepiej zrób kilka foto to bedzie można wtedy cos powiedzeic ja mam oryginalny stelaż do vitca i nie ma żadnych przetarc

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: sob 23 lip 2011, 23:51
autor: bakszysz
Właśnie, tulejki, tego chyba mi brakuje.Stelaż jest oryginalny,ale był bez jakichkolwiek akcesoriów mocujących.Znowu czeka mnie wizyta w motofun, tylko pytanie czy mają one jakieś numery katalogowe.Dzięki za odzew.Marecki jakbyś mógł to obczaj jak to jest zamontowane u Ciebie, w wolnej chwili.

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: ndz 24 lip 2011, 09:30
autor: Boczek
Mam chyba gdzieś w garażu tulejki wraz z dłuższymi śrubami-pozostałość po poprzednim stelażu.Tylko niewiem czy do Vitka podpasują...

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: ndz 24 lip 2011, 12:26
autor: darecki-30
sruby maja normalny skok , kup w sklepie dluzsze ,podloz podkladki i po problemie

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: pn 01 sie 2011, 18:10
autor: bakszysz
Przeszukując internet ,natknąłem się na zdjęcie oryginalnego zestawu.Widoczne są tam... tulejki i śruby--> ale nie wiadomo czy sa takiej samej dlugosci jak te od rogów czy dluzsze.Kontaktowalem sie tez z serwisem i wiem ,że oddzielnie te tulejki i sruby nie wystepuja i muszę zanabyć cały stelaż. Stelaż "nie jest na stanie w magazynie" i nie mogą sprawdzic wymiarow. Panowie, proszę jak ktoś ma oryg stelaż, żeby rozkręcił i w miare możliwości zmierzył śrubę oraz te tulejkę. Proszę!!:)Chce dokupic takie tulejki i ew śruby w zwykłym sklepie.

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: pn 01 sie 2011, 20:50
autor: Boczek
Tak jak pisałem wcześniej,odstąpię Ci moje tylko trzeba by się upewnić czy podpasują

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: pn 01 sie 2011, 21:09
autor: adi610
pod tym linkiem masz wykaz części po VIN
http://zsf-motorrad.de/content/en/VIN.html
sprawdź co brakuje

Re: Montaż stelaża pod kufer centralny??

: wt 02 sie 2011, 20:31
autor: Boczek
Odnalazłem tulejki i śruby ze starego stelaża.
Śruby:
-dłuższa:6,5 cm
-krótsza: 4,4 cm

Tulejki:
-dłuższa:3,7 cm
-krótsza:1,8 cm