VFR RC24 naklejki.

mirko
Posty: 5
Rejestracja: śr 09 mar 2011, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: śląsk

VFR RC24 naklejki.

Post autor: mirko » ndz 13 mar 2011, 22:30

Zwracam się z proźbą do posiadaczy VFR RC 24, jeśli ma ktoś taką to prosze o podanie rozmiarów naklejek na boczne owiewki. Chodzi mi o napis VFR oraz ten mniejszy napis poniżej. Długość x wysokość.
Za zainteresowanie i zaangażowanie z góry dziękuje :grin:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

jareckiz
pisarz
pisarz
Posty: 253
Rejestracja: pt 25 sty 2008, 21:52
Imię: Jarosław
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzelin
Kontakt:

Post autor: jareckiz » pn 14 mar 2011, 10:34

Jak nic nie znajdziesz to napisz na priv do "sprężyna" to mój koleś z pracy. Jeśli chcesz zamówić nowe to możemy Ci przygotować odrys na kalkomanii wtedy w każdej agencji reklamowej skopiują Ci to i będziesz miał jak oryginał - jeśli chodzi o wielkość.
O ile oczywiście Twoje są inne niż oryginalne.

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » pn 14 mar 2011, 11:57

Zrób 2 zdjęcia dokładnie z boku z np. centymetrem krawieckim /jeden w poziomie, drugi w pionie/ w celu zwymiarowania. Tak jak w załączniku.
Postaram się zrobić wzór w CorelDRAW, który wytnie Ci każdy ploter.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

mirko
Posty: 5
Rejestracja: śr 09 mar 2011, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: śląsk

Post autor: mirko » pn 14 mar 2011, 23:12

No właśnie problem w tym,że tych naklejek już nie ma, to zdjęcie zostało zrobione przed oddaniem plastików do spawania, wtedy sobie tego nie pomierzyłem,ponieważ sądziłem,że nie będzie problemu z zakupem takich naklejek, a tu niespodzianka,owszem mogą mi takie naklejki zrobić,ale musze podać wymiary :confused , dlatego moja proźba ,jeśli ktoś ma taką VFR ,aby zmierzył na swojej wysokośc i długość VFR , oraz wysokość i długość tego napisu poniżej.
Dzięki za zainteresowanie, i czekam jeśli ktoś byłby tak miły :grin:
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » wt 15 mar 2011, 09:49

W takim razie zmierz odległość pomiędzy środkami otworów mocujących owiewkę od dołu.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Alkad
teksciarz
teksciarz
Posty: 142
Rejestracja: wt 24 lut 2009, 16:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: malopolska

Post autor: Alkad » wt 15 mar 2011, 16:49

Moja z -86r ma inne wlepy :mrgreen:
Coś takiego ja mam : http://images03.olx.fr/ui/1/73/90/3137390_1.jpg
Prawdziwy motocyklista brudnych rąk się nie boi...

sprężyna
Posty: 5
Rejestracja: pt 19 lis 2010, 18:52
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzelin

Post autor: sprężyna » wt 15 mar 2011, 19:22

mirko pisze:No właśnie problem w tym,że tych naklejek już nie ma, to zdjęcie zostało zrobione przed oddaniem plastików do spawania, wtedy sobie tego nie pomierzyłem,ponieważ sądziłem,że nie będzie problemu z zakupem takich naklejek, a tu niespodzianka,owszem mogą mi takie naklejki zrobić,ale musze podać wymiary :confused , dlatego moja proźba ,jeśli ktoś ma taką VFR ,aby zmierzył na swojej wysokośc i długość VFR , oraz wysokość i długość tego napisu poniżej.
Dzięki za zainteresowanie, i czekam jeśli ktoś byłby tak miły :grin:
Pozdrawiam.

cześć kolego chyba mogę ci pomóc ,wysłałem ci mejla z forum ale tu napiszę jeszcze raz , kiedys do malowania potrzebowałem szablonów i fachowiec zrobił mi dwa komplety jeden wykorzystałem a drugi leży i się marnuje , moja vfr-a jest w oryginalnym malowaniu białym i ten duży napis mam w kolorze złotym z czarnym paskiem na "R' tak samo złoty jest ten mały napis a V4 jest grafitowy a i ten mały napis mam naklejony w oryginale na czachę nad łączeniem z boczną owiewką .

mirko
Posty: 5
Rejestracja: śr 09 mar 2011, 22:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: śląsk

Post autor: mirko » pn 21 mar 2011, 22:24

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc, zdobyłem juz wymiary, naklejki zamówione :)
Pozdro

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » wt 22 mar 2011, 11:04

mirko pisze:Dzięki wszystkim za zainteresowanie i pomoc, zdobyłem juz wymiary, naklejki zamówione
Oczywiście po złożeniu motocykla, obowiązuje Cię pełna sesja zdjęciowa VFR-ki. 8)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości